תגובת ההנהלה

A N I g M A

New member
תגובת ההנהלה../images/Emo88.gif

לא, זה לא שלא אכפת לנו מהשרשורים שלכם ומהדאגה המרובה לשלומינו ולתגובה שלנו, פשוט עבדנו קצת על ניסוח שיתמצת את הדיעה שלנו והעמדה שלנו בנושא, בלי לפתוח יותר מידי דיונים ולעורר ויכוחים. והנוסח להלן: אנחנו מודים לכם על דאגתכם הכנה לפורום ולניהולו השוטף, אך נודה לכם אם למרות הכל תניחו את תפקיד זה לנו. אנו מודעים בצורה די טובה להתפתחויות האחרונות שחלו כאן בפורום, שעל חלקן אנו לוקחים אחריות ואת ה"זכות" לטעות". אולי לחלקכם הדברים הללו לא יהיו ברורים- אבל לא מעניינו לייחס חשיבות לכוח שניתן בידנו בכניסה לניהול הפורום הזה. כל אחד מאיתנו נמצא במערכת זו די והותר וניהל או מנהל פורומים נוספים, שבהם לא נראה שהובאו טענות לגבי "ניצול מרות" או "התלהבות יתר" כלפינו. זה אולי יבוא כעובדה נורא מפתיעה, אבל אין לנו את הרצון ללכת נגד הפורום ולהפגין יכולות ניהול דיקטטוריות-מדהימות. אנחנו כאן בשביל לעשות את עבודת הניהול, שיכולה גם להחשב כעבודה די קשה, על הצד הטוב ביותר. העניין הוא- שאנחנו, כמו כל שאר הגולשים כאן (כך נרצה להאמין לכל הפחות...), רק בני אדם. לכל אחד מאיתנו יש את הזכות לטעות ולשלושתנו ביחד הייתה את הזכות לטעות, בתום לב, בנושאים אלו ואחרים בניהול הפורום. סקילת המנהלים ופתיחת שרשורי "הצבעות" לא תביא את הפורום הזה לתובנות חדשות- היא רק תמלא אותו בשנאה כלפי מי שאמור לעשות כאן, בסופו של דבר, עבודה די קשה ולפעמים שחורה. אנו מודעים להחלטות שגויות שנעשו על ידנו ואף לוקחים את האחריות המלאה לאלו הדברים. השאלה היא- האם תניחו לנו, כבני אדם ולא כמנהלים, ללמוד מטעויות שנעשו וליישם מסקנות לעתיד. לעת עתה נראה שיש חלק נכבד מגולשי הפורום שמעניינו היחיד הוא הדחת הניהול. מה יקרה לאחר מכן- כבר לא חשוב. זוהי תגובתנו בנושא זה בלבד, כל נושא אחר יטופל דרך המסרים בכדי למנוע עומס על דפי הפורום. (ראוי להתייחס גם לשרשורי הענק שעלולים להפיל דפדפנים, שימו לב לכך.) אנו מצפים להבנה בנושא, ונעשה את המירב בכדי להחזיר את הפורום להתנהלותו התקינה. סיוון, שירי ושגיא

ashk1a

New member
אתם עוד תשלמו על זה../images/Emo190.gif../images/Emo190.gif

סתם...בהצלחה בהמשך

Lanni

New member
תגובת לני../images/Emo88.gif

אני אקדים ואומר שאני לא מצפה לתגובת ההנהלה ע"ג הפורום, אני מצפה שההודעה לא תימחק כי בין היתר מטרת הפורום היא להעלות נושאים לדיון. בין היתר נושאים שקשה לכם (שלושת המוסקיטרים בכחול) לקרוא או סתם הייתם מעדיפים שלא יופיעו ע"ג דפי הפורום. אני לא אתייחס לכלל הנושאים שהזכרתם אלא למפשט הבא, ואני מצטט: "כל אחד מאיתנו נמצא במערכת זו די והותר וניהל או מנהל פורומים נוספים, שבהם לא נראה שהובאו טענות לגבי "ניצול מרות" או "התלהבות יתר" כלפינו" הבעיה נעוצה בדיוק בכך, יתר הפורומים שאתם מנהלים הם פורומים אשר בלשון המעטה יותר קרובים לליבכם ואני יכול להגיד שאמפירית (ואם אני טועה אז מותר, הרי גם אני בנאדם בדיו קכמוכם הלא כן?) אתם בחרתם/ביקשתם לנהל אותם ולא קיבלתם פניה מהנהלת הפורומים של תפוז
דבר אשר גורר יחס הרבה יותר רציני ואכפתי מצדכם לכל הנוגע לפורום. משיחה שערכתי עם אחד משלושתכם (בלי לפרט מי מטעמי מילה של לני) נאמר לי מפורשות שהבחירה של אורית למומחית היתה בערך ככה, בהנחה שאני אלבש לרגע את כובע המוסקיטר: יניב שאל אותי אם אני מסכים שאורית תהיה מומחית בפורום, מכיוון שהוא מכיר אותה וסומך עליה ויודע שהיא תתרום לפורום. אז אמרתי סבבה, לא התעמקתי בזה יותר מדי. יניב אמר לי אז הסכמתי בהודעה אחרת בפורום שירי טוענת "יניב לא עשה שום דבר על דעת עצמו, ואם יתר המנהלים - שזה עוד 3 אנשים שונים חוץ ממנו - לא היו מסכימים עם ההחלטה הזו, זה לא היה יוצא לפועל". מכך קל להבין, או שכל המנהלים אישרו את מינויה של אורית או ששירי משקרת. אני מכיר את שירי לא מעט זמן ויכול להעיד שאמינות היא אחת התכונות הבולטות אצלה. מסקנה אישית שלי
המינוי של אורית למומחית (לא פחות ולא יותר!) בפורום נעשה בהסכמת כל המנהלים, בלי שאף אחד מהם יתהה ולו במעט על קנקנה של אותה גברת מסתורית אשר נמצאת בפורום כשבועיים-שלושה-ארבעה. גרוע יותר הוא יחסה המזלזל של אורית (ומוסקיטר נוסף) ואיומיה על חסימת גולשים בפורום, וכמו כן גיבוי מצד המסוקיטרים (4 במניין נכון לאז) להודעות של אורית, למרות שהן שגויות מן היסוד וזוכות לתגובות שוללות מצד המומחים האמיתיים של הפורום. בלי להיכנס ל"האם היה מינוי פוליטי או לא", אני אופתע אם יש פה מוסקיטר (או מוסקיטר בדימוס) שיש לו צידוק הולם להפיכתה של אורית (סרן פיקציה כמו שנכתב בכותרות) למומחית(!!) בפורום סדירים שמייעץ ועוזר דרך קבע לחיילים בשירות סדיר (ואף מלש"בים מדי פעם) נ.ב. - פניה אישית לאורית - תודה לך. באמת. אישית אני מקווה מאוד שחשיפת הפרשייה תגרור שינויים בהסדרי הכניסה לבסיסים צבאיים וכמו"כ להפקת לקחים ושליטה על הכוחות הפועלים בזמן לחימה או מבצע. באותה מידה זה יכל להיות מרגל או מחבל. נ.ב2 - תוכן ההודעה הנ"ל שמור במערכת וניתן לפרסום שנית ושנית, גם ע"י גולשים נוספים וגם בפורומים נוספים. או במילים אחרות - כשמוחקים גיר מהלוח מקבלים אבק גירים שמתפזר לכל עבר ונדבק להכל.
בברכת המשך ערב נעים, לני - קצין לא מגבעתי

RoyBO

New member
מצטרף לדעתו של לני המייצגת רבים מגולשי הפורום

תרווד

New member
כנ"ל [ותוספת קצרה/תגובת התרווד]

מה שקרה בפורום הוא מעבר לטעות תמימה. אמנם לא נפגעתי אישית בכלל [לעומת אחרים], אבל פורום שיש בו ארבעה מנהלים ובכל זאת כולם יחד לא עושים עבודה מספיק טובה כדי למנוע האדמה של משתמשת לא ראויה [שלא לומר עבריינית ומתחזה], או כדי לעצור השתלחויות, התקפות, מחיקות ואיומים בחסימות של אחד מהם, הוא פורום שנמצא במצב בעייתי. וזהו, אני סיימתי לעסוק בעניין. אני אמשיך להיות חבר בפורום ככה או ככה, אבל חשוב לי להשמיע את דעתי פעם אחת נוספת.

omer87

New member
יש לה חתיכת תב"ן חיובי../images/Emo3.gif

חבל להשקיע זמן והתעסקות סרק בדיונים אודות הנהלת הפורום. במקרה של בעייה מהותית(יתכן כי מדובר באחת) ניתן בקלות רבה לפנות להנהלת הפורום של הפורטל. לא מוצא בהנהלת הפורום כל אלמנט שאמור להשפיע על הלך הרוח בפורום מעבר לפן הטכני או ניצול לרעה של חופש הביטוי. האדמת גולש היא אכן בעלת חשיבות בפורום כגון זה, ונמצאים כאן מספר גולשים ראויים בהחלט... לשיקול ההנהלה או בחירה דמוקרטית של חברי הפורום? שאלה מעניינת! (כרגע הזכות הטכנית לא שייכת לנו) מאיזה מימון היא בדיוק התקיימה בשנים האחרונות? או שהיא גנבה כסף או אוכל או שהיה לה סידור ממש מוצלח...

omer87

New member
צריך לתת לה הזדמנות נוספת להתגייס בצה"ל,,,

שר הבטחון טוען שחצי מהעם פרייארים? היא הייתה בדרך לשרת בשם כל החצי השני... כעת תסלחו לי, יש לי ניתוח חירום באיכילוב.

לפי דעתי

אתה כבר שנים מתחזה לקצינת ת"ש בחיל הים. מסתובב בבסיסים ועל סטי"לים עם שרוך סגול שקנית בריקושט ושדי סיליקון וממציא שקרים על קורס הת"ש המפרך שעברת ומנפיץ דברים לגבי מערך הת"ש של צה"ל. תועבה.

ranzz

New member
לני.. כנראה בגלל זה יניב עף מהניהול

אנחנו לא יודעים אם הוא "התפטר" או "פוטר". העובדות הן שהוא "שיכנע" (כאילו שזה מעניין להם ת'..) את המנהלים האחרים שיאשרו את ההאדמה של אורית ואז גם כנראה שיכנע את הנהלת הפורומים. בקיצור! כל מה שהיה כתוב בשרשור של ההאדמה שלה היה נכון. לפעמים הדברים פשוטים בדיוק כמו שהם נראים.. "מינוי מקורבים" ולכל השאר לא אכפת. וגם היה נכון שזה סתם זיון שכל שהנהלת הפורומים בודקים ומאשרים את המשתמשים ובלה בלה בלה. פשוט הכול שם היה נכון.

A N I g M A

New member
אני לא יודעת לגבי שגיא ושירי,

אבל אני לא קיבלתי שום פניה, והפורום הזה בהחלט קרוב לליבי, ובלי שום קשר - פניה מההנהלה או לא - הוא חשוב לגמרי גם לשירי ושגיא.

Lanni

New member
אם כך

1. "זוהי תגובתנו בנושא זה בלבד, כל נושא אחר יטופל דרך המסרים בכדי למנוע עומס על דפי הפורום" 2. זה אומר ששירי ויניב משקרים, כי שניהם טענו שכל המנהלים נטלו חלק בהחלטה

TheBeast

New member
חבל ששמרת את ההודעה, אין מקום למחיקה שלה ../images/Emo9.gif

השרשור הזה נפתח במיוחד- כדי לרכז את כל זיוני השכל האפשריים והחפירות האינסופיות בנושא הזה... ומעט תגובות אישיות ממני: היי, לא הייתי כאן הרבה זמן מכיוון שעברתי הכשרה בצבא שדרשה ממני לשהות יותר בבסיס מאשר בבית. בשל כך- לפנייה שנעשתה אלי אז בנוגע להאדמתה של אורית, עניתי ב"לא מתנגד". טעות פטאלית ככה"נ, שהרי כרגע כולנו מועמדים לסקילה בשל כך. ובקשר לפורום נוסף- ובכן, אין לי אחד שכזה... כך שלהשקיע בפורום אחר אני לא יכול בדיוק. אני רק מקווה שה"תירוץ הצבאי" שציינתי למעלה יספק
ורק דבר אחד נוסף- לא איימתי כאן על אף אחד ולא גיביתי שום החלטה של אורית. ולמען האמת, שלא בצדק, לא דיברתי איתה אפילו פעם אחת. כשל טוטאלי שלי בכל מה שקשור לחוסר הבירור והירידה לעומק העניין של הקצינה המזויפת. בקצרה- צר לי לומר אבל לא הייתי מחובר לכל הדברים האלה מספיק טוב. וזה לא שאני משיל אחריות מעצמי, אבל פשוט היה לי צורך לציין דברים מסויימים שאולי שיחקו כמשפיעים בתוך כל הסיבוך הזה... אגב- אבק גיר גרם לסרטן אצל מורים בדימוס!

Lanni

New member
../images/Emo45.gifלפחות מישהו אחד שלוקח אחריות ישר

ולא מורח אותנו בסיפורים הערכתי, באמת!

TheBeast

New member
../images/Emo27.gifאני תופס את האמירה של שאר המנהלים-

כלקיחת אחריות גם כן!
אנחנו לא מתנערים לחלוטין מכל הנושא, כמו שהיה ראוי לעשות
בכל מקרה- נעשתה כאן טעות, שדובר עליה גם בהודעה הראשית בשרשור הזה... אנחנו רק רוצים לזכור, ללמוד מסקנות ולהמשיך הלאה יחד איתכם

למעלה