שרשור יצירות

PENELO

New member
יש לך צביעה ממש מגניבה!

ויש לך דוויאנטארט עוד יותר מגניב O: ממש ממש מגניב! P:

Nittle Grasper

New member
הציורים של -כולכן- ממש חמודים..../images/Emo140.gif

(גם בדביאנט שילדת הכוכבים קישרה אליו P: ) {תפסיקו עם הסמים, אתם הוזים שאני פה !}

PENELO

New member
וטפ ילדה מה את עושה פה ?O:

XDD אנחנו הזיה אחת גדולה XDD

Nittle Grasper

New member
פ*קינג נאטס גברבר איך המרגש? =ם

כולכם בעצם חלומות של ישות הרבה יותר גדולה ונוראה .. שהיא אנחנו, עם גומלי סיגריות בפה ושורות באף D:

PENELO

New member
אנחנו ישות נוראית ואפלה שהרגע יצאה מהחור

שלה והופיע במקום הכי לא קשור O: עכשיו רק נשאר לחלק לילדים אבקות לבנות וכיורים ואז הם יגדלו להיות שמחים ועליזים P: סתם נו באמת לא ציפיתי לראות אותך כאן 0= האמת שאני אפילו לא ציפיתי למצוא את עצמי כאן O.ם אני חושבת שיש מסקנה מכל הסיפור הזה... טיב טעם באמת מוכרים דברים מקולקלים שעושים הזיות קשות מאוד (והרעלות קיבה אבל זה כבר לא קשור לפורום אלא למשרד הבריאות LOL אל תשאלו כמה שתדעו פחות יותר טוב במקרה הזה
)

Nittle Grasper

New member
כיורים! DD=

~איאן וטום עשו זאת (כלומר, שיחקו טאקי) במרץ על הכיור~
כמו שמארי אנטואנט אמרה, אם אין חשיש - שיעשנו מנטה XD

PENELO

New member
או כמו שבלה אמרה

אם אין מה לעשן שיעשנו גומל מסיגריות בטעם מנטה XD וואי אלוהים .. מאיפה נפלנו אנחנו כל כך לא קשורות ... O.O

Nittle Grasper

New member
we've fallen from grace XD

.. מה הקשר .. ם.ם לא נורא מקבלים המעגל שלנו בברכה ;> יאללה בואי.. נאפה קצת "קוקיז".. יש לי את המצרכים והסיקרט-אינגרידיינט D:

PENELO

New member
XDDD הפעם האחרונה שאפיתי משהו זה נראה ככה~>

את בטוחה שאת רוצה לאפות איתי משהו ?XD אולי נלך על הדבר הכי פשוט ... נו "המחסן" של אלכס ממרכז תל אביב .. הוא מאוד אורגני O:

PENELO

New member
ואוו תקשיבי עם כל הכבוד לאלכס את צריכה לשים

איזה אזהרה ...O: אנשים אשכרה יכולים לחטוף התקף לב פה XDD אני נבהלתי ואני עוד מכירה אותו ורואה אותו יום יום XDD וואי איזה הצפה חסרת תכלית של ילדה אחת שלא הייתהפה שנים ועוד ילדה שלא הייתה פה מאות אלפי שנים XDD אנחנו כזה ספאם מהלך T_T *רגשי נחיתות*

PENELO

New member
יאיי מישהו מתעניין !

אוקי זה היה אמור להיון מאפין או מיני עוגה כזאת בהתחלה זה היה אמור להיות רק גזר וקמח אבל אחר כך התווסף לזה שיבולת שועל תבלין פיצה ותותים. וכשזה התחיל כבר להיראות רע ולהריח כמו סוף העולם התחלתי לנסות לשפר את זה והוספתי כל מיני משפרי טעם. אז זה בעצם מכיל הרבה דברים כמו תבלין פיצה, פלפל, מלח, סוכר, סוכר וניל, תמצית וניל, תותים, שיבולת שועל, גזר, סודה לשתיה ועוד כל מיני דברים בסגנון ... כמובן שזה לא היה אכיל ... אני חושבת שאימא שלי טעמה קצת ואחר כך היא כמעט ירקה עלי .. והכלבה שלי אכלה בסוף את הדברים האלו XD במחשבה שנייה היא באמת הייתה חולה אחר כך O.ם

למעלה