שרשור יצירות

Lust chan

New member
שרשור יצירות../images/Emo126.gif../images/Emo135.gif

סורי, ליסה
XD פשוט המון זמן לא היה, ויש לי ציורים -מצטדקת-

Lust chan

New member
1../images/Emo135.gif

איטאמי, פרפקטקריים (מנגה מקורית סגג) פאקים שאני מודעת אליהם- ידיים, אקדח.

Lust chan

New member
2../images/Emo135.gif

קיזו, פרפקטקריים. פאקים שאני מודעת אליהם- לא משהו ספציפי, זה פשוט סקץ'.

Lust chan

New member
3../images/Emo135.gif

קונאטה-מאריסה, קרוסאובר לאקי סטאר וטוהו. פאקים שאני מודעת אליהם- ידיים, כרגיל. אבל יצא חמוד.

Lust chan

New member
4../images/Emo135.gif

מאריסה\אליס, טוהו. פאקים שאני מודעת אליהם: חוסר הדמיון של מאריסה לעצמה (כאילו שאין פאנארטים כאלה, זה _טוהו_), כי עמדתי לצייר בכלל ריריסו מיאמיבו וזה מה שיצא.רגליים, גם הזוית של הרגל הימנית וגם כף הרגל השמאלית. הנוזבליד של אליס יצא טוב אז ניחא D: (רציתי שזה יהיה ציור פאנטסו אבל אז חברות שלי היו חונקות אותי T_T)

Lust chan

New member
5../images/Emo135.gif

מיקאמי, פרפקטקריים. עיצוב דמות, פשוט. פאקים שאני מודעת אליהם: הרגליים. נורא ואיום מה שעשיתי שם. הידיים גם טעונות שיפור, אבל אני מניחה שזה יבוא עם הזמן XD

Lust chan

New member
6../images/Emo135.gif

שוב מיקאמי, פרפקטקריים. נועד בעיקר בשביל לעבוד על העיצוב דמות ואופי ולרשום לי את זה איפשהו, סג. פאקים שאני מודעת אליהם: האמת שחלקים עליונים של דמויות זה הצד החזק שלי, אז אני לא רואה פה משהו. מה גם שזה סקץ', אז תכלס איזה פאקים רציניים אפשר למצוא.

Lust chan

New member
7../images/Emo135.gif

סתם כי בזמן האחרון אני צובעת בסטאבילו. האמת שהצביעה פה יצאה טוב, ואהבתי את השיער. פאקים ששמתי לב אליהם: הגרביים כל עך לא יצאו כמו שרצתי XDD ואממ הידיים, כרגיל~ ציטוטים משיעור אנגלית מסביב. תתעלמו.

Lust chan

New member
8- אחרון../images/Emo135.gif

כי ככה נראים עיצובי דמויות אחרי שמושפעים יותר מדיי מטוהו. פאקים ששמתי לב אליהם- הידיים. בעיקר השמאלית. אוי לי. כל כך ברור לי שלאף אחד לא יהיה כוח לפתוח את כולם.. TT

זה כזה מושלם. 3333>

אהבתי בעיקר את הסקאץ' של קיזו, ואת הציור של מאריסה\אליס מטוהו. (פאנטסו! ;_;) :D עוד ציורים!

AsagiSama

New member
../images/Emo187.gifאני גם רוצה לצייר ככההה ;__;

הכל כזה מדהים. אוףאוףאוףגמאנירוצה. >< 3>

Lust chan

New member
XDD תודה ../images/Emo23.gif../images/Emo135.gif

יאמפגרתגםאתמציירתנהדרמהאתבוכה@#%<@> 3>

Mana Sama

New member
ועע גלללל *-*

כמו שהגבתי בבלוגך-הכל מושלם~! אהבתי גם ממש את החמישי,שלא ראיתי ששמת בבלוג ^^ אוף,את תמיד עושה לי חשק לצייר ואז אני רואה כמה אני גרועה,לעזאזל עם זה ><

Lust chan

New member
../images/Emo23.gif תודה רבה../images/Emo135.gif

מה גרועה. אוף נו את ואור שתי פוסטמות ]:

mikokikyo

New member
*-*

אני לא ממש מצליחה לאתר פאקים נוספים מלבד אלו שציינת. הרוב חמודים. במיוחד 1 ו-6. 2 ו-4, במיוחד 4, ממש יפים, לא סתם *-* *_______*

Lust chan

New member
יש!@# XD../images/Emo135.gif

גם אני אהבתי את מאריסה\ריריסו\מהשזהלאיצאשם XDDD תודה
!

mikokikyo

New member
על לא דבר 3>!

חוץ מזה, מה תודה מה? זאת את שציירת כל כך יפה, לא אני 3>

למעלה