שרשור יצירות

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifאני פתחתי את כולם ואפילו הגדלתי.

את אחת המוכשרות!! והמשפטים שציטטת הרגו אותי חחח [גם אני כותבת משפטים כאלו משיעורים וזה.. זה חמוד לספר מחזור של י"ב..
]

Lust chan

New member
אמג יש T3T../images/Emo135.gif

תודה
כן, המורה שלי לאנגלית היא אחת המוזרות ]: קצת מציק לאור העובדה שאני עושה חמש יחידות אנגלית והיא תלמד אותי עד הסוף המר (י"ב).

NoAmItA ChAn

New member
הסוף המר XDDDDDDD

גל, את לא הולכת למות בסוף י"ב, חס וש"ס XDDDDDDDD והיא לא תלווה אותך לכל חייך! בפט >_>

PENELO

New member
טוב עכשיו אני אגיב בנורמאליות לשירשור

אם אני כבר כאן XD אוחח גל הכישרון שלך מדהים! הסיגנון שלך ממש השתנה ודווקא ממש השתפרת! יש לי עוד את הציור שציירת לי של סאשי שתדעי לך
3> ואני יודעת שאין לך מושג מי אני XD אבל למי איכפת! אני יודעת מי את *חיבוקי*

Lust chan

New member
בלה ברור שאני זוכרת מי את, הגזמת../images/Emo135.gif

מוחמאת לשמוע, תודה

PakoLina

New member
וואעאוו גל.../images/Emo118.gif

הכל מדהים, כרגיל! נחמד מאוד לראות שהסגנון שלך לא השתנה כמעט, אפילו שלא ראיתי ציורים שלך כבר הרבה זמן. מוכשרת!

PakoLina

New member
ס'עקומה אני../images/Emo122.gif../images/Emo118.gif

לא שרשתי נכון. מצטערת, אני נורא עייפה

Lust chan

New member
דווקא אני מרגישה שהסגנון שלי השתנה../images/Emo135.gif

בטירוף. לא לטובה, אבל. תודה רבה
מה שמוביל אותי לשאול- מה עם קצת ציורים שלך? מזמן לא ראיתי ]:

PakoLina

New member
ממ..../images/Emo118.gif

אני אגיד את זה ככה.. אם ישימו ציור שלך בין מלאא ציורים אחרים אני אזהה שזה שלך בשניה. זה מן סגנון גל-צ'אני כזה.. ואני ממש אוהבת אותו
וציורים שלי.. אה.. לא מספיק מעניינים כדי לגרום לי להזיז את התחת ולסרוק משהו

mikokikyo

New member
מצטרפת לבקשה!

כאילו, לבקשה שתזיזי את התחת ותסרקי כמה ציורים P: באמת, אני ממש אוהבת את איך שאת מציירת *-* חסרים לי קצת ציורים שלך >: בכלל, את באה לכנס?D: נכון שכן?3>

mikokikyo

New member
יפה ^.^

לא בחנתי לעומק, אז אני לא יכולה להצביע על פגמים מיוחדים (ואני גם לא כל כך טובה בזהXD), אבל שמתי לב שהפופיק של הבחור שמחזיק בקבוק ביד נמצא קצת נמוך מדי וגם בצד הלא נכון O:

PENELO

New member
וואה זה ממש יפה!

אהבתי את הפנים וזה שיש להם אשכרה שתי עיניים יפותO: כשאני מנסה לצייר משהו עין אחת יוצאת שפויה והעין השניה ניראת כאילו דקרו אותה במזלג X.X

AnNa ChAn

New member
עוד שיר../images/Emo129.gif

כרית הכרית סופגת הכל דמעות וגם מכות תמיד שותקת אף פעם לא מגיבה תמיד סובלת ולא מחזירה מקשיבה לבכי ולצעקות אבל היא לא מגיבה כי תפקידה הוא להיות שם לספוג הכל ואז בסוף להרגיע וכל ערב היא סופגת אף פעם לא מגיבה וגם לא אכפת לה אם תזרוק אותה לקיר יודעת היטב את טעמן של הדמעות ותמיד סופגת ואף פעם לא תגיב

למעלה