שרשור טטנקה סופר שואו

balely1

New member
תודה לכל מי שהגיע

ערב גדול לרסלינג הישראלי, ללא ספק.

שי מילר

New member
מנהל
חח לא שמתי לב בצפייה ראשונה

באמת חגורה מרשימה בגודלה, עושה חשק לזכות

yanivoss

New member
....

אני לא יודע כמה כסף מתאבק כמו טטנקה עושה מלהתאבק באירגוני אינדיז ואני לא יודע אם צריך לרחם עליו, אבל פשוט כואב לי לראות מתאבק שהיה מתאבק מול 15000 איש, צריך להופיע בפני 150 איש בלחץ בשביל לסגור ת'חודש. מקווה שאני טועה ושהוא מתפרנס בכבוד, אבל בסרטון שרואים שהוא מוכר מרצ'נדייז, הוא נותן את כל כולו ומשווק את המוצרים כאילו הארוחת צהריים שלו תלויה בכסף הזה.. שוב, אני לא יודע אם צריך לרחם על מתאבקי עבר, אבל עדיין צורם לי כל המצב הזה..

אל דאגה, שבוע הבא הוא כבר מופיע מול כמה אלפים

בסקוטלנד

בכל מקרה, מן הסתם הוא לא עושה את הסכומים שעשה בעבר אבל אני מניח שהחודש הוא מצליח לסגור מעל ל5 אלף דולר, כך שלא צריך לדאוג - האינדיאני לא תפרן.

NoamNine

New member
זה לא נורא בכלל

כל מתאבק שלא בחברות הגדולות מופיע באינדיז, ולפעמים גם מול 30 אנשים, יש כאלה שעשו מזה קריירה.
תאמין לי שהוא מתפרנס בכבוד, ושגרושים הוא לא הרוויח מזה.

Rock Bottom

New member
הנה קטע

מסתבר שהחבר צ'אביס היה אמור לטוס אתמול בערב חזרה (ב-19), אבל לדבריו גרי לא יצא איתו בזמן מנתניה, הם הגיעו בדיליי לדלפקי הצ'ק אין בנתב"ג, הטיסה נסגרה והוא נאלץ להישאר בארץ לילה נוסף. במקרה הערב איחמשתי את הטיסה שעליה הוא עלה לכיוון פילדלפיה ומשם לפלורידה. החבוב היה תקוע במושב נוראי, אם מישהו תהה - לא ביזנס ולא נעליים. הצלחתי לשפר את המקום שלו לשורה הקדמית עם מקום לרגליים והחליפו לו את כרטיס העליה בשער, ובסגירת טיסה גם הגעתי לגייט בעצמי על מנת לפגוש אותו.
כשנכנסתי למטוס הוא כבר היה יישוב במושב החדש שלו, וניגשתי אליו.

"I sorry to bother you, just had to shake your hand and thank you for taking a huge part in my childhood."
זה השלב שהוא קם מהמושב שלו, פיזית, לחץ לי את היד ואמר לי שהוא ממש מעריך את זה וישר שאל אותי אם יש עליי מצלמה או טלפון.
כמובן שעניתי בחיוב, והצטלנו ושוחחנו קצת בתוך המטוס.

"Kinda broke my heart back then with that heel turn. I mean, fuck Luger, never liked him to begin with, but boy, that was disappointing as a kid."
-"Oh man, I'm sorry you felt that way.. They made me go through this, really wanted to stick with the good guys.."
"Yeah, boo Vince"

שאלתי אותו חוץ מזה גם איפה הוא התארח בארץ והוא אמר לי שבאיזשהו קיבוץ בצפון, נראה לי שעל יד הכנרת ושהוא חושב שישראל מדהימה והוא קיבל פה מלא אהבה.
הוא אמר שהוא לחץ על גרי לצאת מהבית מוקדם יותר אבל גרי חשב שאין מה להילחץ והם יגיעו בזמן, ואז סגרו לו את הדלפקים בפרצוף כשהגיע.
לא יודע מי מהם שילם את זה, אבל היה שם פנלטי של 250 דולר על הזזת תאריך הטיסה להיום. לא נעים.

כמובן שאם הייתי עובד אתמול בערב הייתי מנסה למנוע מצב כזה, אבל לא קרה.
התמזל מזלי וגרי סידר לי בעקיפין פגישה עם טטאנקה גם מבלי לשלם 100 שקל. קורה.
באמת שבנאדם מקסים, אחד הצנועים והחמים שפגשתי בארבעת השנים האחרונות בהם אני עובד בעבודה הזו, ונתקלתי כבר בכולם כמעט, החל מקרל לואיס, בר רפאלי ואהוד ברק ועד לסשה ברון כהן. אני מבין את ההתגוננות הזו שיש פה לכל מי שנכח בהופעה ופגש אותו.
אין ספק שמדובר בבחור שגורם לאנשים כמונו שצופים בזה כל חיינו להעריך את החוויה הזו לחלוטין, ובאמת מאוד מתרגש מכל מחווה שנעשית עבורו בצורה הכי אותנטית.

למעלה