שרשור טטנקה סופר שואו

tetris6

New member
מה יצאתם על cyberp

זכותו להביע את דעתו גם אם אתם לא אוהבים את הדעה שלו וכיביכול הוא יורד על הIPWA זו זכותו תכבדו את זה כמו שאני מכבד את זה

זה שהוא כתב שטויות זה כבר משהו אחר
זה שהוא חיי בסרט שקווין נאש זה מדונה זה גם משהו אחר

בוא אני אספר לך על אינדיז כי אתה לא יודע מזה
יש בקנדה ובארה"ב מאות אירגוני אינדיז קטנים ולא דברתי על ארופה ואוסטרליה
כמות הקהל שמגיע לשם לפעמים יותר קטנה ממאה איש

ויש מתאבקים גם עם עבר מפואר כמו מדונה אממ זאת אומרת קווין נאש ו1 2 3 קיד והליצן דוינק והרשימה עוד ארוכה שמופיעים בחורים שלא מביישות מדינת עולם שלישי
אתה חושב שבאירגון רסלניג בא מתאבק עבר מפורסם אז כל האולם מתמלא כאילו זה מופע רוק? ברוב הפעמים הבעלים יפסידו מהמופע הזה!
תבין אירגון אינדי ברוב המקרים לא מרוויח רק מפסיד כסף הסיבה שהוא ממשיך להתקיים היא שבעלי האירגונים מכורים לרסלינג כאילו זה סמים הם יודעים שזה יזיק להם אבל בכל זאת הם יעשו את זה
לפני שאתה פותח תפה על אירגוני אינדיז תכנס קצת ליוטיוב תראה קרבות של אירגוני אידניז ואני לא מתכוון אירגונים גדולים יחסית כמו PWG CZW תכנס לחורים שתחפש בעצמך!!!! ותבין מזה אירגון אינדיז

תאמין לי שמתאבק גם אם הוא יראה את הסירטון של הIPWA עדיין יבוא כי פה לא מדובר על קהל פה מדובר על כסף וגם טיול לישראל שיכלול עם מיקוח טוב גם מלון גם אוכל גם כרטיסי טיסה בישביל 20 דקות קרב! כמובן שיש גם את עניין החזרות שזה בערך עוד שעה שעתיים תלוי עם הוא בא יומיים לפני הקרב.... הוא בא עושה כסף הולך הוא כבר הופיע בפני חורים נידחים מקום כמו ישראל זה יכול להיות בית הבראה בישבילו

עכשיו בעניין הפירסום ניסו למצוא ספונסרים אבל שום ספונסר לא רצה לקחת חלק במופע הזה מטענה שהוא כלל אלימות ובטענה שהוא לא יפיק רווחים.... וחיפשו בנרות ספונסרים לצערי לא מצאו....
הסיבה שהזירה בנתניה היא כי אין מקום אחר שרוצה לארח אותנו
אם נמצא מקום הולם בתל אביב תאימנו לי שכל המתאבקים יפרקו תזירה וילכו עם כל הציוד אפילו ברגל עד לתל אביב או ראשון או חולון כדי להרכיב את הזירה
אף אחד לא אוהב את זה שהזירה בנתניה זה המקום היחידי שמקבל אותנו

מצב הזירה הוא באמת בקאנטים הזירה בת 10 שנים החבלים מאוד מטוחים ועשו את שלהם ולקנות זירה חדשה תעלה כמו להביא את טטנקה שוב...תבדקו באינטרנט כמה עולה זירה מקצועית וללא תוספות תראו באיזה סכומים מטורפים יש לזירות וזה לא כולל תוספות! ולא כולל דמי משלוח! אם אתם חושבים שהזירות באירגוני האינדיז טובות יותר... אתם טועים בקושי יש להם כסף להתקיים אגב להזיז זירה ממקום למקום גם עולה כסף! להחליף קרשים לזירה גם עולה כסף! סתם שתדעו...

עצם העובדה שאירגון כזה קטן הצליח להביא WWE סטאר כמו טטנקה! זה היישג!
תסתכלו בויקיפידה על טטנקה תסתכלו על התארים שלו ומה תראו???? שהוא אלוף הIPWA! כל אדם בכל העולם יראה את שם האירגון בדף של טטנקה! היישג עצום לאירגון כה קטן! היישג שביכלל יש לנו דף בויקיפידה! כי לפני טטנקה לא היה לנו!

שמעו אני לא אשקר ציפו שיבואו יותר אנשים האירגון הפסיד המון כסף אבל סכ הכל אנשים נהנו מהמופע למתאבקים היה את הפריבילגיה להופיע בארוע ביחד עם טטנקה! זה ארוע של פעם בחיים
ואנשים עם כל המינוסים הIPWA הרים אחלה ארוע! צריך להוריד את הכובע לאירגון הזה
ולא לשכוח שביום חמישי הקרוב יש עוד מופע! מי שקנה כרטיס יוכל לצפות בו בחינם

elotan

Member
למה אתה מדבר בלשון רבים - אנחנו, אותנו...

אתה קשור איכשהוא לארגון?
וכמו שאמרת בעצמך - זה שטטנקה בא זה לא הישג לשום דבר
ואני מצטט: "הוא בא עושה כסף הולך"

tetris6

New member
ברור שהוא עושה כסף!

תגיד לי אתה מכיר משהו שמוכן לעבוד בחינם?!?!??!?!!? אם כן תביא אותו לארץ אנחנו נשמח!

וואו, אנשים יעיפו מבט לערך של טטנקה בויקיפדיה

אכן, פרסום מטורף!
(אגב, לIPWA יש שם ערך עוד משנת 2006 - 6 שנים לפני שהאינדיאני הגיע להופיע)

CyberP

New member
מה כל זה קשור

לזה שאיכויות ההפקה נמוכנות?
מי יורד על ה-IPWA? רק כבוד נתתי להם בשרשור הזה.

כל מה שאני אומר זה שאיכויות ההפקה נראות רע. זאת לא דעה, זאת עובדה.
כשמתאבק רץ לחבלים ונופל בגלל שהם לא מתוחים - זה מביך. איך שלא תסובב את זה.

נא ללמוד הבנת הנקרא.

IdanBoulder

New member
בטח לך יש מושג על זירות...

או לצורך העניין לכל אחד אחר שהשתתף בדיון הזה.

כי צריך Ph.d בנושא?

יצא לי להתאמן על מספר זירות בחיי (ורק לפני חודש להופיע על אחת כזו, רק שאתה יודע... החבלים לא עמדו לקרוס עליי) וזו שאירחה את טטנקה לפני מספר ימים היא בלי צל של ספק המסוכנת ביותר שיצא לי להיות בה.

ובמקרה הזה ממש לא צריך להיות בעל הבנה אדירה בשביל לראות שהמצב של הזירה של הIPWA על הפנים בשנתיים האחרונות (סבבה, היא כבר בת 8 אבל זה לא מצדיק את החסכנות יתר בלתחזק אותה כמו שצריך).

IdanBoulder

New member
יקירי, איך אומרים בכדורגל

"עוד לא קרע זוג נעליים וכבר רוצה את סרט הקפטן"

אז אני אקביל אותך לעולם הרסלינג "עוד לא לקח באמפ אחד וכבר..." תמלא את החסר איך שבא לך...

בינינו, אין שום דבר רע בזירה של IPWA. ורק בשביל להרגיע אותך, גם לא בזו של AWO או כל זירה אחרת בארץ.

Frostey

New member
לא צריך לקחת באמפים

בשביל לראות שהזירה במצב גרוע.

מה הקטע המתנשא הזה של כמה חבר'ה פה:
"מעולם לא היית בזירה אז אין לך זכות דיבור"?

גם שאתה הולך למסעדה ואתה מתלונן שהאוכל קר\ישן\מקולקל,גם שם אומרים לך "עד שלא תהיה טבח מקצועי ותבשל את האוכל בעצמך אין לך זכות דיבור בכלל"?

C B 4 Real

New member
לא

אבל אתה לא יכול להגיד "האוכל במסעדה ההיא פשוט לא טוב" עד שלא טעמת את האוכל.

הזירה של גרי (ואני רחוק מלהיות חלק מהIPWA) במצב טוב ועם קרשים חדשים.

ואין פה דבר מתנשא, אם אף פעם לא היית בזירה ולקחת עליה באמפ איך תגיד שהזירה לא טובה? יש אנשים שלוקחים עליה ולא מתלוננים.
לגבי המראה שלה? תגיד מה שאתה רוצה.

Frostey

New member
רואים בבירור בוידאו שליאור הביא

שגרי עף אל החבלים הם השתחררו והוא נפל(מזלו שלא נפצע),אז זה לא בדיוק "במצב טוב".רק מצפייה,גם ילד קטן יכול להגיד לך את זה.

C B 4 Real

New member
זה יכול לקרות בכל זירה בעולם

זה קורה לרוב בגלל כמה סיבות:

1. חבלים לא מתוחים שזה כבר עניין של למתוח את החבלים- אין קשר לטיב הזירה.

2. טעות אנוש של המתאבק שהוא לא תופס או נותן קונטרה עם יד ימין לחבל (קרה לי גם בעבר באימון) - אין קשר לטיב הזירה

3. חבלים עם זיעה/לחות (בשילוב קצת עם סעיפים 1-2) ושוב- אין קשר לטיב הזירה.

והחבלים לא השתחררו, אם הם היו משתחררים היית רואה את גרי עף החוצה, זה למשל קשור לטיב הזירה והחיבורים.
אז במקרה הזה יש קשר לכל הקטע הזה של "לקחת באמפ" או לעבוד בזירה בצורה כלשהי.

צריך גם לזכור

שפה זה ישראל. מדינה חמה. קיץ. וגם שההופעות של הארגון נערכות בחוץ. אני לא ראיתי עוד ארגוני אינדיז שזה הנוהל אצלם, מה גם שבארה"ב הקיץ לא כל כך חם.

C B 4 Real

New member
הכל תלוי באילוצים

כמו שאתה יודע ב2010 גם בחודשי הקיץ החמים ביותר הופענו ב"מכבי"...

מהנאמר לי, לקחתי באמפ שאף אחד בחיים לא לקח

בסצינה המקומית (או יודע לקחת או מוכן לקחת או לא יודע מה), אבל עזוב - על באמפים אני לא אדבר (כי עוד לקחתי אותם בימי רח' ששת הימים), אז בוא רק נגיד שעד היום זה פשוט מאוד בלתי אפשרי לקרוע זוג נעלי האבקות בענף הזה בארצנו הקטנטונת.

ואם חבלים רופפים לחלוטין נראה לך טוב בעין, אז שיהיה לך בכיף עם זה - אני יודע שלא רק שזה לא בטוח זה גם לעיטים גורם למתבצע בזירה להראות ממש לא אמין (שים לב איך החבלים רועדים ממגע מינמלי - http://www.youtube.com/watch?v=ZgoTEziIl14).

IdanBoulder

New member
שתי אופציות:

1. עבדו עליך, תהיה בטוח שמישהו לקח לפניך.

2. החלקת בזירה (גם את זה עשו לפניך)...

האמת שאני די סקרן, מה עוללת?

ותראה היאבקות בשנות ה70 וה80 ותגיד לי שחבלים רופפים זה לא אמין.

עזוב שטויות, בוא נעיף מבטא להאבקות בשנות ה50

http://www.youtube.com/watch?v=osNh_NQun7I
או במילים אחרות - איך זה רלוונטי לדבר על האבקות מלפני 30-40? זמנים שונים, שלא לדבר על כך שבתקופה הזו לא היית יותר מדי מתאבקים רצים לחבלים כל דקה וחצי ויותר התבססו על האבקות במרכז הזירה.

C B 4 Real

New member
הזירה בסדר גמור

אני יודע בוודאות שהוחלפו הקרשים הישנים שהיו בה לקרשים בסגנון של הזירה של AWO.

vonPunx13

New member

למעלה