שרשור הכרות

שרשור הכרות

שם: גיל: מקום מגורים: עיסוק: כמה שנים בקטע: הומו/דו/לסבית: מצב משפחתי: איפה את/ה רואה עצמך עוד 5 שנים? למי שלא בארון, תמונה....

ואני ייתן דוגמא טובה ואני יתחיל בעצמי

שם: אייל גיל: 24 מקום מגורים: מודיעין-מכבים-רעות עיסוק: מחפש עבודה כמה שנים בקטע: מאז האונס בגיל 11 אני מניח שאפשר להגיד הומו/דו/לסבית: דו אבל בקטע של נשים פי 50 מצב משפחתי: רווק מאז ומתמיד לצערי איפה את/ה רואה עצמך עוד 5 שנים? נשוי+1, עבודה, בית וכלב?...

lily kane

New member
אחרי הרבה זמן שלא כתבתי...

שם: שירלי אבל נקראת לרוב לילי גיל : 24 מקום מגורים: מעונות בחיפה עיסוק:סטודנטית לתואר ראשון (מקווה לסיים השנה) כמה שנים בקטע: גילתי שאני ביי מגיל 19 אבל מבחינתי זה לא קטע זה לא איזה משהו זמני שעובר הומו/דו/לסבית: ביסקסואלית לא דיברנו כבר מאתיים פעם על למה המונח דו לא מתאים מצב משפחתי: רווקה איפה את/ה רואה עצמך עוד 5 שנים? אם תואר שני ולא בטוח בארץ למי שלא בארון, תמונה....

"קטע"

יש אנשים שעוברים משהוא בחיים או מנסים, ומגלים עולם חדש... לא אמרתי שזה משהוא זמני

no one10

New member
עוד אחד?.

שם: ענב.י גיל: 18+ מקום מגורים: פ"ת. בעעעע עיסוק: מוכרת בגדים, בגרויות. כמה שנים בקטע: 3 הומו/דו/לסבית: בי. (זה פורום ביסקסואלים. אז אני מניחה שהרוב פה בי.) מצב משפחתי: זה אמיתי=\? רווקה איפה את/ה רואה עצמך עוד 5 שנים? בקבר

t i t i13

New member
פאק איזה האנג אובר מטורף =/

שם: מעיין גיל: 18 מקום מגורים: חולון עיסוק: בגרויות, לומדת תאוריית המוסיקה וגיטרה חשמלית בקונסרבטיון, ומצלמת ברחבי הארץ
כמה שנים בקטע: קטע? נולדים עם זה לא?...ואם השאלה מתי הבנתי, אז לפני 3 שנים בערך. הומו/דו/לסבית: אוי שאלה מכשילה=/, כנראה שלס', אבל לפעמים אני מוצאת את עצמי נמשכת לבנים פה ושם. מצב משפחתי: חחחחח נו מה?! איפה את/ה רואה עצמך עוד 5 שנים? ואו אממ טוב, אני בטח אהיה כבר אחרי טיול לדרום אמריקה, אז אולי פארמדיקית במד"א, בתקווה שאצליח לסיים את הקורס=]...והחלום-אלמד רפואה, הלוואי

carmen17

New member
שלום שלום

שם: הדר גיל: 18 מקום מגורים: ירושלים עיסוק: חיילת :) כמה שנים בקטע: ממממ מסובך.. נגיד ששלוש.. בחוץ כבר חודשיים בערך.. הומו/דו/לסבית: עדיין לא ברור... נגיד שדו בינתיים :) מצב משפחתי: נשואה + ילד.. ^^ כרגע, חיילת חסרת זמן לנשום, אז רווקה מושבעת איפה את/ה רואה עצמך עוד 5 שנים: כנראה ממלצרת איפשהו, אולי פרמדיקית במד"א... בתקווה שאחסוך מספיק כסף עד אז - מטיילת בעולם הגדול D:

t i t i13

New member
פראמדיקית במד"א?=]

נו אולי נהיה באותה תחנה, לכי תדעי

carmen17

New member
אכןאכן

חחח אולי ^^ אני כנראה אעשה השתלמויות בלוד, אבל מי יודע, אולי ישבצו אותי בחולון בת ים בסוף :) מתי את מתחילה? (ד"א - כל שאלה, או עזרה, אני פה בשבילך תמיד :))

t i t i13

New member
חח לוד?

אחלה מקום, יהיו לך המון דקירות לטפל בהן XD אממ עוד לא קבעו לי תאריך, אבל זה כנראה יהיה בסביבות ספטמבר-אוקטובר. ותודה על ההצעה מותק 3>

carmen17

New member
יש לך משהו נגד לוד?! :p

חחחח אני יודעתתתת זה העקרון ;) אני צריכה לדעת טוב טוב איך מטפלים בטראומה לקראת הצבא, אז לטפל בדקירות ויריות זה בדיוק המטרה שלי :) מה שכן, אני אבלה הרבה זמן פה באזור, אז חסר לך אם את לא מבקרת (עדיף שאני אבקר אותך, אני לא ארשה לך לבוא ללוד לבקר אותי :p זה מסוכן!)

t i t i13

New member
חחחח מותק...

חולון לא פחות מסוכנת תאמיני לי, במיוחד באזור של השכונה שלי, אבל אם תיהי איתי הערסים לא יעשו לך כלום XD אני באמת צריכה לבקר אותך מתישהו, את עוד חייבת לי איזה משהו קטן , ואני לא מוותרת עליו, להזכירך

carmen17

New member
שקר!

אין מצבבב.. כאילו, חברה שלי גרה בחולון.. חח והיא הכי לא ערסית שיש ^^ וגם את לא, אז כבר יש שתיים שהן לא - הופך את חולון לעיר סבבה מבחינתי :) תזכירי לי שוב מה אני חייבת לך.. :p

t i t i13

New member
כן יש פה כמה חלוצים כאלה

שהם לא ערסים XD, אבל חוץ מזה-בולשיט, חולון מלאה בערסים שמלאים בפוזה על כלום, ואני יודעת את זה כי הם רוב החברים שלי(הסמקה)...ויש פה עוד אחד בפורום שמסכים איתי ויודע על מה אני מדברת(מורן-תשמיע קול!!) זה גם תלוי באזור, בטח חברה שלך גרה בח-300 לפחות חח אהה... שבסוף לא באת למשינה והבטחת שתביאי לי בפעם אחרת
לא משנה

carmen17

New member
=]]

חחחחח סבבה, אז אני אאמין לך :) אבל תמיד עדיף להתמקד בחלקים הטובים של חולון... היי מורן :p נו ברור, גם ליהודים עוד צריך ללכת!

t i t i13

New member
כן כן החלקים הטובים...

את בטח מתכוונת אליי? חח סתם
לא שכחתי שאת מתחילה טירונות השבוע, שיהיה לך מלא מלא בהצלחה בייב, סומכת עלייך
(ודווקא התכוונתי שאת חייבת לי-
...אבל חפיף
) בקשר ליהודים-מחכה להופעה חשמלית שלא נראה לי שתהיה בשנים הקרובות

carmen17

New member
נו ברור שאלייך D:

אוי תודה קוקי! 3> חיבוק את תקבלי בלי קשר!!

למעלה