שרשור ההתנגשות!

URITAKER

New member
דעות התנגשות

לפני כל הקרבות האירוע בא בטיימינג על הפנים היו צריכים להקדים את האירוע בכמה ימים, הרבה לא באו כי לא היה להם כוח יום אחרי שהלימודים נגמרים אני ממש סחבתי את עצמי לאירוע, וגם ביום מאוד חשוב של כדורגל שגם בגלל זה הרבה לא באו. כמעט לא היה קהל ספירה מהירה של עוז הראתה שהיו רק 83 איש! לא היה מספיק יחסי ציבור לאירוע. סאמר ספלאש חייב להיות במקום אחר כמו המימד החמישי במתקן אימונים יש אוירה של שכונה במועדון אתה מרגיש שאתה במופע היאבקות! עכשיו לקרבות הייתה הפתעה מאוד גדולה שאריאל לא הופיע ובמקומו הופיע לוצ'דור מברזיל הקרב היה חלש זה היה כמעט סקוואש על הלוצ'דור קרב לא משהו. ראיון עם אלן בזירה ואז עימות עם יוסי השור שטוב מאוד על המיקרופון עומרי אילן נגד ליידר היה מצויין המאבטח החדש מצויין משחק את הסלקטור מצויין איך הוא הרגיע את בושארי זה היה גאוני קרב מעולה של שתי מתאבקים מעולים אחלה קרב להתחלה ועומרי אילן רק צריך לעבוד על המכירה שלו והוא יכל מצידי לעבור היל טרן ולהיות יותר דומיננטי בIPWA ולעבור לאט לאט למיין אבנט {אתם יודעים שהוא עולה לכיתה יא'??!?!!?} יוסי השור נגד ג'מפינג לי הבעיה היחידה שיש ליוסי זה שהקרבות שלו נמשכים יותר מדי זמן הקהל מפסיק לאט לאט לעקוב אחרי הקרב ומחכים כבר לסיום ולכן לא שמחתי שבסאמר ספלאש יהיה יוסי השור-גרי רויף 30 דקות! בקיצור לקרב ההתחלה הייתה טובה מאוד לאט לאט התחלש בשלב מסויים כבר הייתי מאוד אדיש לקרב וכך גם הקהל הקרב היה צריך להיות לפחות 7 דקות פחות ואז גרי!!!!!! הפסיק לצלם עלה לזירה ונתן ליוסי את המצלמה בראש זה היה פאקינג רעיון גאוני!!!!! בדיוק כמו הרעיון הגאוני לתת לMC נמר לעלות מהקהל לעזור ליוסי השור ברסלנובלה אדירר אדייררר אדירררר ואז גרי בפרומו אדירר שכל הקהל חזר לתחייה והילל את מלך ההיאבקות הישראלי. הקרב הזה היה צריך להתחלף במיקום עם הקרב של קובי ואסף ככה הקהל היה יותר להוט בהמשך טים פתח תקווה נגד טים מיקרוספוטס קרב אדירר מעולה טים פתח תקווה מצוייניםם עם כימיה מדהימה מונסאולט אדיר של אסף שמשתפר מאירוע לאירוע חבל שהצוות הזה הולך להתפרק אחרי קרב אחד, גם מיקרופספוטס היו מצויינים שימו לב מתאבק טוב הוא לא רק מתאבק שיודע לתת מהלכים אלא מתאבק שגם יודע לקבל מהלכים וטים מיקרוספוטס קיבלו את המהלכים בצורה מצויינת!!! קובי נגד אייס קרב מצויין קובי טוב מאוד בזירה אבל אני מרגיש שהוא יצליח הרבה יותר בתור היל מאשר פייס אני רואה את קובי היל אדיר!!! אבל עדיין הוא סחט אחלה פופים והיה מצויין בזירה אייס ג'ובר אדיר הוא יודע למכור מצויין ומקבל מהלכים מאוד טוב קרב מצויין והסוף נשארי עם פה פעור לא האמנתי שקובי הולך לוותר על השיער שלו קטע אדיר רק חבל שהביאו שואב אבק לשאוב את כל השיער של קובי וזה ניפץ את האשליה שזה לא היה מתוכנן שואב אאוט שיער בזירה אין! המיין אבנט!!! אלן מתאבק פשוט אדיר מכל הבחינות אדיר אדיר אדיר הכימיה שלו עם הקהל מדהימה חוץ משתי רמת גנים אין מישהו שלא היה בעדו בקרב הזה ובכלל מתאבק פשוט מצויין, התליין מתאבק מצויין הוא היה צריך לתת יותר מהלכים בקרב הזה ולא ידעתי שהתליין גם טוב על המיקרופון הוא משחק מצויין והוא באמת נראה כמו טיפוס מפחיד בזירה סיום טוב זה היה ברור שתיהיה התערבות אבל הסוף היה ממש מפתיע התליין שמר על הרצף אבל הוא לא השיג את החגורה קרב מעולה!!! אירוע טוב נאי עדיין מאמין שיכל להיות יותר טוב עם יעברו חזרה לתל אביב

C B 4 Real

New member
2 קרבות שנקבעו לסאמרספלאש!

גרי רויף נגד יוסי השור ב30 דקות של איירון מן
הוואי אלן (א) נגד ג'אמפינג לי

DDN

New member
ממעט האירוע שראיתי

אהבתי. הקרב של קובי ואייס היה טוב, קובי אכן מלך בזירה. פעם הבאה, נדאג לו לבקבוקי מוקה. המיין איבנט היה גם נחמד, התאכזבתי שהוא נגמר בפסילה. את קרב הזוגות הכי אהבתי דווקא. מה שהפריע לי - רום, נדב, גלוטאוס - אתם הילים! אתם צריכים לרמות כשהשופט לא מסתכל! נדב ממש השתפר לדעתי מפעם אחרונה שראיתי אותו בזירה (זה היה עוד במימד החמישי), ואני עדיין לא יודע אם הוא פשוט מכר מצויין, או שעומרי באמת נכנס לו ב. .. . .

Gordberg

New member
תודה למגיעים

ומתנצל בפני אלו שהפעם לא נזדמן לי לברך אותם לשלום כמו בסיום כל אירוע. (דני ותומר, אם לציין שניים מהם)

C B 4 Real

New member
אמממ

אם גורדון אומר אז גורדון יודע נכון? שמעתי את זה ממישהו פה פעם...

Alon316

New member
דעות!

מאוד נהנתי מהאירוע. מה שכן, חבל שהגיעו כלכך מעט אנשים. אני כנות מרגיש שההופעה שנתנו היום, הייתה צריכה להיות הופעה מול קהל הרבה יותר גדול. מאוד אהבתי את הקרבות! היו באמת אחלה קרבות האירוע, אם זה היה הקרב זוגות לאחר הראיון המעולה עם רום, עומרי ואסף (|תגובהמארקית|אסף, זה לא היה בכוונה, תפסו לו את הרגל! חבל שתהרסו חברות כלכך יפה וארוכה בגלל שטות כזו!|סוףתגובהמארקית|) נדב השתפר בצורה ממש ניכרת, מתייחס לקהל ואפילו Took one for the team (אני מקווה שלא יצאת מוועד הורים
) הקטע עם האוליגרכים היה מעולה, והתגובה של שרון לנירן (התליין) הייתה אדירה! הקרב של יוסי ולי היה טוב, אבל היה יכול להיות טוב יותר אם הקצב היה מהיר יותר. הסיום היה מעולה עם המצלמה! קובי ואסף היה גם מאוד טוב! אהבתי איך כולם התקרבו לזירה ועודדו את קובי שלא יאבד את השיער שלו... קובי נראה כמו ילד שואה עכשיו
יש לי תמונה קורעת שלו בפלאפון
המיין איבנט גם היה טוב, והופתעתי שזה היה בפסילה. התגובה של אלן הזכירה לי את אדי, כהוא הסתכל על נירן במבט של "אני לא עשיתי כלום". בקיצור, צרחנו, נהננו והיה כיף! אני מקווה כבר להיות בקארד של המופע הבא

Alon316

New member
אוי!!

ויבגני! שממש אהבתי את התגובות שלו במהלך הקרב (שהיה באמת טוב ד"א). הוא חומר מעולה למיין איבנטר לדעתי. וברוכים הבאים לטנק הרוסי!

למעלה