שרשור ההתנגשות!

Ratu

New member
יווו היה כזה כיף! הרצל נגע בי! ../images/Emo9.gif

חחח אם למישהו יש תמונה של הרצל שיביא לי!!
 

C B 4 Real

New member
קבל כמה

מצאתי את זה בגלריות
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/galleries.asp?id=13&galleryId=11175
 

C B 4 Real

New member
יש משהו שאני חייב לראות...

תמונה של קובי אחרי התיספורת...
 

legend kiler

New member
דעות IPDUB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

היה אירוע ענק קרבות לא רעים... אבל חבל שהגיעו קצת אנשים.... היה הרגשה משפחתית של הIPWA וכל החברה אבל עדיין יותר חשוב מהאווירה הזאת יותר אנשים(יותר רווח כספי) ולחזור למימד שמקום שנראה הרבה יותר הולם מהחור הזה באמצע פתח תיקווה(ולמרות שאני חלק מהבצפר של הIPWA זה עדיין די חור) אבל עדיין IPWA שולטים SO WHAT DO YOU SAY?: I P W A!
 

אורון V1

New member
IPדעות

האירוע התחיל, כרגיל, באיחור, בסביבות 18:30, עם כמות צנועה של קהל. ככה זה כשיש אירן נגד אנגולה. מהקרב הראשון בין שרון הבריון לאריאל במסיכה אני זוכר בעיקר ששרון קיבל תגובות טובות. יבגני-עומר: יבגני כרגיל מספק את הקטעים המצחיקים שלו ולאחר הקרב הוא הציג את שומר הראש שלו, "טאנק" כמדומני שסייע לו לנצח. יוסי-לי: מיקום הקרב בשלב די מוקדם של האירוע די תמוה לאור המרכזיות שלו. היה קרב די ארוך ובו לי ניצח לאחר התערבות מפתיעה של גרי שכביכול צילם מהקהל ולאחר מכן איחד את האוליגרכים. האירוע המשיך עם פרומו בו רום מתחיל לסכסך בין שני הפתח תקוואים. פתח תקווה-מיקרוספוטס: עומרי כרגיל סיפק את הסחורה. היה איזה צ'אנט לגלוטאוס בסביבות תחילת הקרב "רוקדים עם כוכבים" ותכלס עודד נראה יותר כמו דוגמן או רקדן עם הטייטס...אולי כדאי לו לשקול שינוי קריירה כי, מה לעשות, אין כריזמה. בסוף רום מנע מעומרי להתערב, מה שגרם לאסף להפסיד ויגרום לפיוד בין השניים. אייס-קובי: קובי קיבל אחלה פופ מהקהל. לא רק מזכיר את קנדריק במראה אלא גם בתרגילים עם סלייסברד מס' 2 שלא בוצע כהלכה. עוד סיום מפתיע בו אייס מגלח את שערו של קובי, כנראה גם זה לא נגמר. עודד סלע הודיע על קרב איש ברזל בין גרי ליוסי בסאמרספלאש שיארך 30 דקות. אלן-התליין: לי התערב והוביל לסיום הקרב בפסילה, אלן נותר האלוף ויתמודד מול ג'מפינג בסאמרספלאש
 

berger74

New member
דעות התנגשווות!

היו לי הרבה בעיות להגיע לאירוע..אבל בכל זאת לא ויתרתי ובאתי..בדיעבד, היה אירוע כל-כך טוב שלא הייתי סולח לעצמי אם לא הייתי בא! אירוע מדהים! אווירה יוצאת מן הכלל! היאבקות טובה! מליון הולי שיט מומנטס! שרון ניצח מתאבק חדש לאחר שאריאל לא הופיע לקרב - קרב כמעט סקווש, אבל היה נחמד ביותר! היו כמה קטעים גדולים.. ייבגני ניצח את עומרי אילן לאחר התערבות של שומר הראש של ייבגני - עומרי נהדר! ייבגני מדהים! כל הכבוד! ג'אמפינג לי ניצח את יוסי השור לאחר שגרי ניפץ מצלמת וידאו על ראשו של יוסי - וואווווווווווו! מאיפה זה בא?! מדהים! הקרב עצמו היה נהדר..הקהל נרדם בשלב מסויים אבל אז גרי נכנס וכולם התעוררו בצורה מדהימה עם פופים אדירים..כולנו קקמייקות
! NYR וגלוטאוס ניצחו את טאף אסף ועומרי בללי - קרב טוב מאוד! בסגמנט שהיה לפני הקרב כבר היה לי ברור שיהיה היל טרן או משהו בין אסף לעומרי.. קובי מלמד ניצח(!!) את פיורייס אייס. בסיום הקרב אייס שיתק את קובי וגזר את שיערותיו - הסוף ענק! לא האמנתי! כל הכבוד! קובי קיבל פופים אדירים, הוא הצדיק את הפופים.. התליין האדום ניצח את אלן בפסילה, לאחר שג'אמפינג לי ניסה להכות את אלן עם מכסה של פח, אך פגע בתליין - קרב טוב מאוד..אלן נהדר ונירן נהדר! הלך לי הקול אחרי הקרב הזה.. נתראה בסאמר ספלאש 5..
 

dimano

New member
חוויות מהאירוע..

בסה"כ האירוע השני שאני הולך אליו (הקודם זה האירוע שבו הציגו ת'תלמידים), ואני חייב לציין שאני מאוד נהנתי. הבאתי איתי שני אנשים: בנדוד שלי הקטן שממש ממש התלהב וחבר שלי שגם נהנה ויבוא גם בקיץ לסאמרספלאש. דבר אחד בטוח אחרי האירוע אני מארק של יבגני ליידר... הבנאדם גאון!! עוד לציון לטובה: שרון הבריון, עמרי בללי, הוואי אלן, קובי מלמד. מצפה לאירוע של הקיץ בקוצר רוח.. אה ומגיע לי תחדש על חולצה שקניתי של IPWA (-:
 
למעלה