שרשור ההתנגשות!

legend kiler

New member
שרשור ההתנגשות!

כאן תכתבו חוויות,דעות וכ'ו על האירוע של הIPWA:ההתנגשות! אז קדימה: IPDUB IPDUB!

3LK 4 LIFE

New member
היה אירוע טוב

גרי רויף והמצלמה היה הרגע הענק של האירוע

BLidor

New member
תוצאות מהירות../images/Emo58.gif

שרון ניצח מתאבק חדש(מישהו הבין את שמו?) לאחר שאריאל לא הופיע לקרב. ייבגני ניצח את עומרי אילן לאחר התערבות של שומר הראש של ייבגני. ג'אמפינג לי ניצח את יוסי השור לאחר שגרי ניפץ מצלמת וידאו על ראשו של יוסי. NYR וגלוטאוס ניצחו את טאף אסף ועומרי בללי. קובי מלמד ניצח(!!) את פיורייס אייס. בסיום הקרב אייס שיתק את קובי וגזר את שיערותיו(
). התליין האדום ניצח את אלן בפסילה, לאחר שג'אמפינג לי ניסה להכות את אלן עם מכסה של פח, אך פגע בתליין.

Low Ki

New member
תוצאות מפורטות

שרון-אריאל אריאל בסוף לא בא ומתאבק בשם נאצו ליברה החליף אותו שרון ניצח בקרב. ליידר-עומרי אילן ליידר בא עם המנג'ר החדש שלו NBH ליידר ניצח בקרב בעזרתו של NBH יוסי-לי לי ניצח בקרב לאחר שגרי התערב בקרב ונתן ליוסי מכה בראש עם מצלמה משרד המנכ"ל תוכנית האירוח של אונגר אונגר אירח את בללי ואסף הוא אירח את בללי ואסף צוות פ"ת נגד צוות מיקרוספוטס צוות מיקרוספוטס ניצח בקרב לאחר הקרב בללי ואסף רבו ואסף קרא לעומרי זבל אייס-קובי קובי ניצח בקרב אחרי סקול בוי אחרי הקרב אייס השתגע תקף את קובי וגילח לו את השיער הוואי אלן-התליין האדום הוואי אלן ניצח לאחר שלי התערב בקרב והתכוון להביא לאלן חתיכת מתכת בראש אלן התכופף ולי פגע בתליין אחרי הקרב היה ברול

Ratu

New member
בעע אשל השם שלו לא היה נאצ'ו ליברה.

השם שלו היה משהו עם חואן...

Guy Schlesnar

New member
אתה מתכוון ללוצ'ה ליברה

נאצ'ו ליברה זה השם של הסרט החדש של ג'ק בלאק.

music king

New member
נשמע אירוע טוב מאוד

לא באתי......... כי אין לי FUCKING איך להגיע!!!!!!!!!!!!! נ.ב אשל נחש איפה אני?????????????

music king

New member
מחשב של רפת........

סאקס!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! שרת של רפת בעעעעעעעעעעעעעעע

תומר HBK

New member
היה מצויין!

הכל היה ענק חוץ מהקרב הראשון אין מי שלא בא הפסיד מישהו יודע בערך כמה הגיעו?

דעות

שרון-אריאל עידן בא עם מסיכה =X, היה קרב סביר, אהבתי את הקטע. ליידר-עומרי אילן קרב משעשע, עומרי השתפר, כל הכבוד, וליידר מלך כרגיל
יוסי-לי קרב ארוך ואיטי, היו ספוטי נחמדים, אבל ממש איטי, נראה לי שהם התבלבלו באמצע.. משרד המנכ"ל תוכנית האירוח של אונגר אונגר אירח את בללי ואסף הוא אירח את בללי ואסף קטע סביר. צוות פ"ת נגד צוות מיקרוספוטס קרב מעולה! אהבתי מאוד את הקרב, והסיום עם הכסף, הכי טוב באירוע! אייס-קובי כל הכבוד לקובי, מזל טוב על הדביוט! קרב יפה מאוד, אהבתי את הקטע שקובי השתגע... מזל טוב על התספורת קובי, עדיין בהלם. =0 הוואי אלן-התליין האדום קרב מקום שני באירוע, קרב מגניב, אהבתי את התלבושת החדשה של אלן!

Evil Guy

New member
דעות...

היה כיף, אירוע ראשון שאני בא בפ"ת. פחות נהניתי מהאווירה, אבל המופע עצמו היה מצוין. בקשה קטנה למופע הבא - שלא יהיה בין ה-18 ל-25 כי אני בפולין... נ.ב. זה עם השלטים.... אני
לאירוע הבא נביא יותר אנשים מנ"צ ואז מבטיח לכם שתהיה אווירה
ועוד נ.ב. קטן: עומרי בללי שולט... ואם אתה קורא שורות אלה, תודה על הארטיק

C B 4 Real

New member
דעות אירוע!! ליידר ../images/Emo47.gif

האירוע הכי טוב שראיתי עד עכשיו!! (טוב, לא חוכמה, ראיתי את זה ופסח באש...) הולי שיט!! איירון מאן של 30 דקות בין גרי ליוסי השור בסאמרספלאש!!!|סהתקפתהולישיט| האירוע היה מעולה! חבל שלא בא יותר קהל... נקרעתי שצעקנו לליידר
בזמן שהוא דיבר "SHTO" כל הזמן...
ההיל טרן (לדעתי) של אסף היה צפוי מתחילת הקרב... חשבתי אבל שזה יהיה עם יותר אימפקט... הקרב עצמו היה מצויין למרות רוזנפלד... קובי הוא המתאבק הכי אובר בעולם!! זה פשוט מדהים מה שהפורום יכול לעשות
טל דפק נפקדות!! עוד מעט אני יתחיל להעלות תמונות ואת הסירטונים לראפידשייר... (יש אפילו 2-3 סירטונים של התיספורת של קובי!!
)

C B 4 Real

New member
../images/Emo41.gifתמונות מהאירוע!!!../images/Emo41.gif

יום יבוא וזה יהיה פריט אספנים!!
שרון אתה גאון!

למעלה