** שרשור בוקר ☀️ היום ה49 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
שמעו האח הגדול צריך רענון דחוף!
חייבים שם לקחת הפסקה ולהחזיר את הפורמט למה שהיה, עם עורך ראוי! לא ייתכן שבגלל מישהו ככ לא מוכשר נפסקה כל חוויית הצפייה שלנו.
מעבר למספרים, חייבים לשים לב שם ברשת שעוז הרס את התכנית, ברמה שהדיירים לא מופתעים ולא מתרגשים מכלום.
כל עונה הוא מכניס דייר שניים שיעשו בשבילו את העבודה כי הוא עצמו לא יודע לערבב דיירים, ליצור מצבים, לבנות עלילה, כלום! פשוט כלום!
הייתי שמח שהאח הגדול היה מקבל רייטינג מאד נמוך ונפסק לתקופה.
עוז לא יכול להמשיך לעבוד שם, ואני מקווה שיש עוד מי שחושבים ככה בהפקה וכל מי שמעורב ומשקיע בזה.
כנס לאינסטה של ערן סוויסה תראה מה הוא כתב על העונה הזאת.
לא רחוק ממה שכתבת.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
האקאונט שלו פרטי, יש אפשרות להביא תצלום של מה שכתב?
בבקשה -

eranswis

העונה הנוכחית של ״האח הגדול״ הזכירה לכולנו שהעונה הבאה חייבת להיות עונה שבה כולה משתתפים אנונימיים. אחרת כבר לא תהיה הצדקה לפורמט.

הקסם הגדול של "האח", בעונותיה הראשונות והמעולות, היה ההיכרות עם דמויות חדשות, המפגש שלהן עם הדמויות האחרות, והחיים זה לצד זה, בלי שנפגשו מעולם.

בשנים האחרונות נכנסו לחיינו גרסאות הויאיפי של התוכנית. אחרי הכל, צריך לגרות את הצופה בכל עונה מחדש, ומה שעבד בעונה הראשונה, לא בהכרח יעבוד בשנייה. בתוכניות ריאליטי אחרות, כמו הישרדות, למשל, המספרים הוכיחו שעונות עם משתתפי ויאיפי זוכות להצלחה רבה יותר בטבלאות הרייטינג.

אבל מה שעבד בהישרדות, עובד הרבה פחות טוב ב״האח הגדול״. בתחילת השנה חשבו ברשת 13 על עונת ״אולסטארז״, שבה ישתתפו כוכבי כל העונות, אבל בשלב האחרון, כך נראה על פי כמה מהמשתתפים, נכנס לליהוק כל מי שיש על שמו לפחות תוצאה אחת בגוגל. כך השתרבבו אל בית האח כמה דיירים תמוהים, שלא היו צריכים להיות מוזמנים אפילו לאודישן ראשון ואתם יודעים למי אני מתכוון.

להגנתם של המלהקים וההפקה ייאמר שהעונה הזאת הופקה בשלושה חודשים בלבד, לעומת כמעט שנה בעונה רגילה. לא מעט ליהוקים עם פוטנציאל נפלו ברגע האחרון מכל מיני סיבות, ולכך יש להוסיף את העזיבה הלא צפויה של ג׳קי מנחם, ימים אחדים לאחר תחילת העונה.

בעונות רגילות, השלב הנוכחי, קרוב לסיום, אמור להיות מותח ומעניין. הפעם, הדיירים לא מספקים את הסחורה, ולהפקה קל היה להכריז רק על ארבעה משתתפים בגמר, ואם זה היה תלוי בי הייתי נשאר עם שלושה.

מה הלאה? בשלב הראשון יצטרכו ברשת 13 לחכות לפחות שנה עד העונה הבאה. לגרום לצופה להתגעגע, ולעבוד עליה כמו שצריך. בעונה הבאה תצטרך מחלקת הליהוק לעבוד שעות נוספות כדי להביא למסך את האנשים עם הסיפורים הכי טובים שיש ואפשר לקחת השראה מהליהוק המושלם של ״בואו לאכול איתי״. כאלה שלא יחשבנו למצלמות, לא יחשבו איך הם נראים ויסחפו את הצופים בבית. לצופים בבית נמאס ממיחזורים משעממים, והם מצביעים בשלט.

איבונה3

Well-known member
בבקשה -

eranswis

העונה הנוכחית של ״האח הגדול״ הזכירה לכולנו שהעונה הבאה חייבת להיות עונה שבה כולה משתתפים אנונימיים. אחרת כבר לא תהיה הצדקה לפורמט.

הקסם הגדול של "האח", בעונותיה הראשונות והמעולות, היה ההיכרות עם דמויות חדשות, המפגש שלהן עם הדמויות האחרות, והחיים זה לצד זה, בלי שנפגשו מעולם.

בשנים האחרונות נכנסו לחיינו גרסאות הויאיפי של התוכנית. אחרי הכל, צריך לגרות את הצופה בכל עונה מחדש, ומה שעבד בעונה הראשונה, לא בהכרח יעבוד בשנייה. בתוכניות ריאליטי אחרות, כמו הישרדות, למשל, המספרים הוכיחו שעונות עם משתתפי ויאיפי זוכות להצלחה רבה יותר בטבלאות הרייטינג.

אבל מה שעבד בהישרדות, עובד הרבה פחות טוב ב״האח הגדול״. בתחילת השנה חשבו ברשת 13 על עונת ״אולסטארז״, שבה ישתתפו כוכבי כל העונות, אבל בשלב האחרון, כך נראה על פי כמה מהמשתתפים, נכנס לליהוק כל מי שיש על שמו לפחות תוצאה אחת בגוגל. כך השתרבבו אל בית האח כמה דיירים תמוהים, שלא היו צריכים להיות מוזמנים אפילו לאודישן ראשון ואתם יודעים למי אני מתכוון.

להגנתם של המלהקים וההפקה ייאמר שהעונה הזאת הופקה בשלושה חודשים בלבד, לעומת כמעט שנה בעונה רגילה. לא מעט ליהוקים עם פוטנציאל נפלו ברגע האחרון מכל מיני סיבות, ולכך יש להוסיף את העזיבה הלא צפויה של ג׳קי מנחם, ימים אחדים לאחר תחילת העונה.

בעונות רגילות, השלב הנוכחי, קרוב לסיום, אמור להיות מותח ומעניין. הפעם, הדיירים לא מספקים את הסחורה, ולהפקה קל היה להכריז רק על ארבעה משתתפים בגמר, ואם זה היה תלוי בי הייתי נשאר עם שלושה.

מה הלאה? בשלב הראשון יצטרכו ברשת 13 לחכות לפחות שנה עד העונה הבאה. לגרום לצופה להתגעגע, ולעבוד עליה כמו שצריך. בעונה הבאה תצטרך מחלקת הליהוק לעבוד שעות נוספות כדי להביא למסך את האנשים עם הסיפורים הכי טובים שיש ואפשר לקחת השראה מהליהוק המושלם של ״בואו לאכול איתי״. כאלה שלא יחשבנו למצלמות, לא יחשבו איך הם נראים ויסחפו את הצופים בבית. לצופים בבית נמאס ממיחזורים משעממים, והם מצביעים בשלט.
בואו לאכול איתי אחלה תוכנית...מצחיקה משעשעת ולפעמים גם מעוררת תיאבון

בסדר555

Well-known member
מאז שרומי פתחה פה על העצמה נשית העונה כל הנשים עפו

נערך לאחרונה ב:

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אני שמח שאתם מצביעים לשרית
כל מי שהצבעתם לו הודח
תמשיכו
ממשיכים ממשיכים
זה בחינם,לוקח בדיוק 2 שניות וזהו.

ואם היא תודח - תודח :giggle:
זה לא שזה באמת מעניין אותי או את מי שמצביע לה בהצבעת נגד מי ינצח...
זה נטו נקמה בעוז,בהפקה
מישהי שלא הביאה כלום לתכנית
שהייתה עציץ
שהיא תזכה
זה יהיה הסיום הכי הולם לעונה הזאת.

מעבר לזה לא ממש אכפת לי מי ינצח :)

אולי בשביל גל הייתי רוצה עומר בכדי שזה ישמח אותו...זהו.

הצודקת11

Well-known member
ממשיכים ממשיכים
זה בחינם,לוקח בדיוק 2 שניות וזהו.

ואם היא תודח - תודח :giggle:
זה לא שזה באמת מעניין אותי או את מי שמצביע לה בהצבעת נגד מי ינצח...
זה נטו נקמה בעוז,בהפקה
מישהי שלא הביאה כלום לתכנית
שהייתה עציץ
שהיא תזכה
זה יהיה הסיום הכי הולם לעונה הזאת.

מעבר לזה לא ממש אכפת לי מי ינצח :)

אולי בשביל גל הייתי רוצה עומר בכדי שזה ישמח אותו...זהו.
בדיוק

גם אני מעדיפה ששרית תנצח בגלל עוז

זו תהיי בדיחת העונה

ואם לא אז עומר.

GALxp

Well-known member
שעוז יכניס אותם אחד אחד לחדר ויבקש מהם לנחש מי תהיה רביעיית הגמר ואז יעשה שקלול לרביעייה שהדיירים חושבים.

שיבא 78

Well-known member
כבר היה כאן, אבל גם מצטרפת

אין לי יותר למי להצביע ואין לי עניין לצפות בדיירים שנשארו.

רק אתם כאן מעניינים אותי 😁

אז יאללה - מכירה פומבית....

למי להצביע, אם בכלל ?

Maybe Mary

Well-known member
מנהל

למי להצביע, אם בכלל ?
לילדה עם הקוקיות
לשרית (את הסיבה כתבתי למעלה במענה ליוני)

:)

הצודקת11

Well-known member

למי להצביע, אם בכלל ?
שרית

מה שמרי כתבה למעלה

8LIBI8

Well-known member
עד כה היה תירוץ להשאיר את שרית והעדפה למישהו אחר שייצא.
עכשיו נגמרו התעלולים ונגמר זמנה, בשבת תעוף ומעונת הנשים העלובה אור האישה היחידה שתישאר כפי שאכן מתאים - עם כל העצבים שמביאה לפעמים בכל זאת דומיננטית, לבבית והפיחה שמחה בבית.
יחד עם תמיר ועומר הם היו הכי קרובים וחברים לאורן ואורן הקודקוד רחוק מכולם למעלה בלי תחרות אמיתית וינצח בעזרת השם בשלישי :D
משערת שיציע אחוזים מהזכיה לתמיר שאותו אוהב ומעריך

ראש גזר 6789809896

Well-known member
ומעונת הנשים העלובה אור האישה היחידה שתישאר כפי שאכן מתאים - עם כל העצבים שמביאה לפעמים בכל זאת דומיננטית, לבבית והפיחה שמחה בבית.

משערת שיציע אחוזים מהזכיה לתמיר שאותו אוהב ומעריך
לא מבין בדיוק איזה שמחה היא הפיחה חוץ מצעקות הארנב הלבן בחצר היה יותר מעניין ומשמח ממנה
ולגבי אחוזים שאורן ייתן לתמיר שישמור אותו לעצמו תמיר לא לזקוק לפילנתרופ אורן חזן שיממן את חיו

מצב
הנושא נעול.
למעלה