** שרשור בוקר ☀️ היום ה49 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

8LIBI8

Well-known member
לא מבין בדיוק איזה שמחה היא הפיחה חוץ מצעקות הארנב הלבן בחצר היה יותר מעניין ומשמח ממנה
ולגבי אחוזים שאורן ייתן לתמיר שישמור אותו לעצמו תמיר לא לזקוק לפילנתרופ אורן חזן שיממן את חיו
לגבי אורן, זו רק דעתי מה שיקרה במעמד הניצחון בעיקר כי אורן דיבר על הפתעה שמכין מההתחלה אז נחיה ונראה..לכל אורך הדרך פחדתי שיברח או ייצא מסיבה רפואית אז יש לי הקלה שנשאר לסוף.
לגבי אור, הכל יחסי, מבין הנשים שנכנסו לבית יש לה הכי הרבה מעלות ואפשר להעריך אותה על אופי חזק והישג של עסק עצמאי מצליח מגיל צעיר. בבית יכולת להתחבב, לשרוד במהומות ולהגיע למצב שלא מצביעים לה בהדחה - מבחינת העצמה נשית ככה זה נראה - זה נקרא ביטחון עצמי לדוגמא בלי להתערטל, להיתלות ברומן אקראי או לנג'ס בדרמטיות על כל פיפס.
שאר נשות הבית שנשרו אחת אחרי השניה (למעט דנה שגם עשתה טעויות אבל יצאה בהדחה מפוקפקת) היו הכל חוץ מ"העצמה נשית" שתלו על דגלן כאג'נדה ללא כוונה אמיתית ומכסה ריקנות. היו דוגמא לרוטלוויילרים צעקנים, אגרסיבים, שקרנים, נוירוטיים, לא קשובים, לא מכילים ומכונות לשאיבת תשומי...אז לפחות בזה נעשה צדק יחסי.
לא מתה על אור והיו רגעים שממש נמאסה עליי בצביעות והיגררות עיוורת אחרי מירי אבל לאורך זמן יש לה יתרונות לעומת אחרות שהיו ועדיין בבית.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
לגבי אורן, זו רק דעתי מה שיקרה במעמד הניצחון בעיקר כי אורן דיבר על הפתעה שמכין מההתחלה אז נחיה ונראה..לכל אורך הדרך פחדתי שיברח או ייצא מסיבה רפואית אז יש לי הקלה שנשאר לסוף.
לגבי אור, הכל יחסי, מבין הנשים שנכנסו לבית יש לה הכי הרבה מעלות ואפשר להעריך אותה על אופי חזק והישג של עסק עצמאי מצליח מגיל צעיר. בבית יכולת להתחבב, לשרוד במהומות ולהגיע למצב שלא מצביעים לה בהדחה - מבחינת העצמה נשית ככה זה נראה - זה נקרא ביטחון עצמי לדוגמא בלי להתערטל, להיתלות ברומן אקראי או לנג'ס בדרמטיות על כל פיפס.
שאר נשות הבית שנשרו אחת אחרי השניה (למעט דנה שגם עשתה טעויות אבל יצאה בהדחה מפוקפקת) היו הכל חוץ מ"העצמה נשית" שתלו על דגלן כאג'נדה ללא כוונה אמיתית ומכסה ריקנות. היו דוגמא לרוטלוויילרים צעקנים, אגרסיבים, שקרנים, נוירוטיים, לא קשובים, לא מכילים ומכונות לשאיבת תשומי...אז לפחות בזה נעשה צדק יחסי.
לא מתה על אור והיו רגעים שממש נמאסה עליי בצביעות והיגררות עיוורת אחרי מירי אבל לאורך זמן יש לה יתרונות לעומת אחרות שהיו ועדיין בבית.
לגבי אורן הפתעות שלו לא מעניינות אותי מצדי שינצח רק שלא ישחק אותה אני נותן לזה את הניצחון והכסף כאילו הוא איזה מלאך
ולגבי שפיץ נסכים שלא להסכים מבחנתי מבין הנשים בבית היא הכי גרועה צבועה לא אמתית עם תמידית של סוכר וורוד לא האמנתי לה למילה מהתחלה וגם עכשיו אני לא מאמין לה מעדיף את ארנב בחצר שינצח מאשר שפית

ariela1612

Well-known member
עד כה היה תירוץ להשאיר את שרית והעדפה למישהו אחר שייצא.
עכשיו נגמרו התעלולים ונגמר זמנה, בשבת תעוף ומעונת הנשים העלובה אור האישה היחידה שתישאר כפי שאכן מתאים - עם כל העצבים שמביאה לפעמים בכל זאת דומיננטית, לבבית והפיחה שמחה בבית.
יחד עם תמיר ועומר הם היו הכי קרובים וחברים לאורן ואורן הקודקוד רחוק מכולם למעלה בלי תחרות אמיתית וינצח בעזרת השם בשלישי :D
משערת שיציע אחוזים מהזכיה לתמיר שאותו אוהב ומעריך
לא יודעת משום מה אני מרגישה שאור תנצח 🤷‍♀️ (רק תחושה כזאת)

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אני מוכן רק אם היא יוצאת עם השמלת סינדרלה הוורודה שלה כמו בנשף שאורן הוא בן זוג שלה והיא תאפה לעוז עוגה
גזר
זו פעם אחרונה שאני עורכת תגובות שלך
כבר ביקשתי מספיק פעמים ואני לא אבקש שוב.

בלי אלימות (כן,לרצות שמישהו יאכל עוגה עם רעל עכברים זו אלימות לשמה!) בתגובות!

florita86

Well-known member
פתחתי את הלייב לפני כמה שעות ושרית הייתה עם פרצוף תשעה באב, חוץ מזה האם יש משהו השווה צפייה?

merilue

Well-known member
שבת שלום |לב|
תודה ענקית לעוז ולג'קו שהחזירו את הרוק הישראלי לבית שלנו

רק תופיע נבוא🧡🧡
מצתרפת לתודות..
תודה רבה לג'קו ,אם כי הרוק תמיד היה בביתי..רק שיופיע,נבוא🙏🙏🙏
..אין הרבה חידושים בגזרת הרוק הישראלי,לצערי ....
ג'קו יהיה חבל הצלה לכל אוהבי הרוק בארץ .

עוז,הפוקסים שלו מידי פעם טובים,אבל זה רק פוקס..טעות מבורכת..ואז הוא מצליח גם את זה להרוס איכשהו..
עוז צריך ללכת הביתה
אתמול ..
שבת שלום

מצב
הנושא נעול.
למעלה