** שרשור בוקר ☀️ היום ה49 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

florita86

Well-known member
קטע אתמול חשבתי על משימות הרדיו שהיו להם בעונותיו הטובות של יורם זק, הגיע מאוחר מדי דבר איכותי שלא יכפר על עונה שלמה כושלת.

בסדר555

Well-known member
אני בדיליי קצת
תמיר לחוץ לקראת תכנית הרדיו שלו כאילו הוא הולך לארח את בריטני
שמתי לב שהוא תמיד ככה לפני משימות, מעניין מה הסיבה שהוא לחוץ

נערך לאחרונה ב:

אזרחית שקופה

Well-known member
אני בדיליי קצת
תמיר לחוץ לקראת תכנית הרדיו שלו כאילו הוא הולך לארח את בריטני
שמתי לב שהוא תמיד ככה לפני משימות, מעניין מה הסיבה שהוא לחוץ
חוסר ביטחון עצמי מובהק. למרות כל ההצהרות שלו שהוא שלם עם כל מה שהוא עושה.
הוא רוצה לנצח. וחושש שאולי הוא יכשל במשימה.

אזרחית שקופה

Well-known member
אני לא מתכוונת להצביע לאף אחד. לא מצליחה להביא את עצמי להצביע למי שאני לא סובלת
וזה בעצם כולם ברמה כזאת או אחרת

8LIBI8

Well-known member
אני הבנתי משהו...שרית בעצם נכנסה לעשות פרסום לסטטיק ובן אל. הרי אי אפשר לפרסם מותגים בבית האח כביכול חוץ ממקרים בודדים מובהקים כמו הנינג'ה גריל למשל שלא הפסיקו לדחוף אותו. שרית היא כמו עוד זרוע שלהם בבית שחשוף למאות אלפי אנשים ויותר, גם מדברת על בעלה וחברו רוב הזמן וגם משמיעה רק שירים שלהם בלעדית אז שווה לסטטיק להחזיק אותה שם כמה שאפשר ❗

GALxp

Well-known member
אני הבנתי משהו...שרית בעצם נכנסה לעשות פרסום לסטטיק ובן אל. הרי אי אפשר לפרסם מותגים בבית האח כביכול חוץ ממקרים בודדים מובהקים כמו הנינג'ה גריל למשל שלא הפסיקו לדחוף אותו. שרית היא כמו עוד זרוע שלהם בבית שחשוף למאות אלפי אנשים ויותר, גם מדברת על בעלה וחברו רוב הזמן וגם משמיעה רק שירים שלהם בלעדית אז שווה לסטטיק להחזיק אותה שם כמה שאפשר ❗
סטטיק ובן אל זקוקים לפרסום?|תוהה|

8LIBI8

Well-known member
אבל אור, שרית באמת משעממת!!
לראות פרצוף עגום, לשמוע בעיקר קרחצן כל היום, דיבור שקט ועצור, קריזות לא מובנות, היגררות ותזכורת בלתי פוסקת של סטטיק שיוצאת מכל החורים, זה לא אטרקציה - בדיוק הפוך ממה שאמורים להראות באח גדול

Roni1230

Well-known member
לדעתי רק הזיקה לו שנכנסה

די אי אפשר כבר עם האובססיביות של תמיר. למשל איך שדיבר הבוקר לילדים שלו במצלמה. טיפוס של מורה מהסוג הכפייתי

GM1988

Well-known member
שמעו האח הגדול צריך רענון דחוף!
חייבים שם לקחת הפסקה ולהחזיר את הפורמט למה שהיה, עם עורך ראוי! לא ייתכן שבגלל מישהו ככ לא מוכשר נפסקה כל חוויית הצפייה שלנו.
מעבר למספרים, חייבים לשים לב שם ברשת שעוז הרס את התכנית, ברמה שהדיירים לא מופתעים ולא מתרגשים מכלום.
כל עונה הוא מכניס דייר שניים שיעשו בשבילו את העבודה כי הוא עצמו לא יודע לערבב דיירים, ליצור מצבים, לבנות עלילה, כלום! פשוט כלום!
הייתי שמח שהאח הגדול היה מקבל רייטינג מאד נמוך ונפסק לתקופה.
עוז לא יכול להמשיך לעבוד שם, ואני מקווה שיש עוד מי שחושבים ככה בהפקה וכל מי שמעורב ומשקיע בזה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה