** שרשור בוקר היום ה61 בבית עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

יונתנסקי

Well-known member
היא לא דתיה מזוייפת
כשגרתי בבית קומות, היתה שכנה, ס"ט, מסורתית למדי, שהיתה מבקשת להדליק לה את האור ביו"כ, בחדר המדרגות.

הייתי אומרת לה, שאין לי בעיה ללחוץ על הלחצן, אבל תדעי לך שהעברה עליך, כי את מחטיאה אותי.

מנהג....

haya sol

Well-known member
היא לא דתיה מזוייפת
אמונה לא חייב שיהיה הכל או כלום. אני מדליקה נרות וחשוב לי ארוחה וחגים ומתפללת ועדיין לא שומרת שבת בכללותה ויש המון שמתנהלים ככה.
נראה לי שהיא חשבה שמרינה לא יהודיה.

ודבר שני...כשבר מסבירה לאחרים איך להתנהל עם הפרמטיביות שלה ולאחרים היא אוסרת מה שהיא עושה זה יותר דוחה ומגעיל!

מירי גרב 22

Well-known member
אמת אני לא מבינה את העניין גוי של שבת. זה רלוונטי רק למי ששומר שבת מבחינתי. אני מדליקה תנור רואה טלוויזיה נוסעת עם ילדים באוטו ואם צריך עושה פן. זה עושה איתי לא יהודייה? אני יהודייה בדורי דורות. מה בר רוצה ממרינה והטיפשה עוד מקשיבה לה...
סכסכנית

betizion

Active member
אשה רעה וקנאית . היא התחילה עם אופק אמרה לו שמתאים לו להיות יחיד וזה עושה לו טוב אחר כך כדי להצטייר צדיקה אמרה לו לא לחתוך לגמרי כי יש לטליה יום הולדת . אתמול עם משה גם הזכירה את טליה , כמובן עם שרין דינה וקאזם כל היום מלכלכת . עכשיו עם מרינה . אשה גועלית כמה שאני לא סובלת את אליאב אני גם מרחמת עליו .

haya sol

Well-known member
שחף? באמת עכשיו אמרת לשרין שאתה רוצה ממנה תשומת לב? איזה חיוך שרין דפקה - מעניין שעל זה היא לא כועסת כמו שכעסה אתמול על פחות מזה על משה.

נראה לי שחף התמכר לתשומת לב ששרין נותנת לו!

ORIGINALNIK

Well-known member
הפרלמט במוקטעה לא נח לרגע אתמול
קאזם, דינה, ריוואה לא הפסיקו לתכנן פיגוע נגד טליה ולבודד אותה
חמים על המליון
יאמר לזכות שרין שאצלה לפחות זה קשור לקנאה בלתי נשלטת וחרדה מטליה מאז שעשה פו לכיוונו של שחף ועכשיו משה

yoni564712

Well-known member
הפרלמט במוקטעה לא נח לרגע אתמול
קאזם, דינה, ריוואה לא הפסיקו לתכנן פיגוע נגד טליה ולבודד אותה
ריוואה?
זאת שאמרה לשרין שהיא לא מוכנה שטליה תשב לבד כשצוחקים עליה ומרכלים ומסכסכים נגדה מאחורי גבה?
היא תכננה פיגוע נגד טליה ולבודד אותה?

haya sol

Well-known member
ריוואה?
זאת שאמרה לשרין שהיא לא מוכנה שטליה תשב לבד כשצוחקים עליה ומרכלים ומסכסכים נגדה מאחורי גבה?
ריוואה ייאמר לזכותה הכי דיברה בהגיון והייתה בסדר בכל ההתנהלות אתמול!

פאף פה

Well-known member
ריוואה?
יוני, קראת את הפוסט המפרגן שלי לריוואה אתמול?

Yuli90ya

Well-known member
מישהו כתב את זה כאן
ששחף ודנה נראים כמו אחים
לגמרי
מרגישה שצופה באח ואחות מממש דומים ויזואלית

פאף פה

Well-known member
הבהרה: לא סובלת את טליה ללא קשר לאופק. היא מגעילה אותי בלי קשר לאופק. אתמול ציינתי שהיא לא פלירטטה עם משה ואין לה עניין במשה ושהשיבוטה היא זו שרקדה עם דוד ומשה רוב הזמן. עם שחף זה סיפור אחר. עם אופק ברור. בכל אופן אישיותה הרדודה והמטופשת והווייתה האומללה התלויה בחסדי אחרים הן אלה שהמאיסו אותה עלי. ילדותית ברמה של חטיבת ביניים, משחקים של פיפיקקי, שום לקיחת אחריות, שום התנצלות. ״רק חסרי בטחון נדבקים אליי״, ציטוט משיחתה אתמול עם דוד ושחף. נו באמת.

ניצנץ63

Well-known member
הבהרה: לא סובלת את טליה ללא קשר לאופק. היא מגעילה אותי בלי קשר לאופק. אתמול ציינתי שהיא לא פלירטטה עם משה ואין לה עניין במשה ושהשיבוטה היא זו שרקדה עם דוד ומשה רוב הזמן. עם שחף זה סיפור אחר. עם אופק ברור. בכל אופן אישיותה הרדודה והמטופשת והווייתה האומללה התלויה בחסדי אחרים הן אלה שהמאיסו אותה עלי. ילדותית ברמה של חטיבת ביניים, משחקים של פיפיקקי, שום לקיחת אחריות, שום התנצלות. ״רק חסרי בטחון נדבקים אליי״, ציטוט משיחתה אתמול עם דוד ושחף. נו באמת.
מדברת חסרת הביטחון בעצמה. אחרת למה את נעלבת מ "פי 4 יותר יפה ממך"? ועוד מילד בן 21 שאמרת שאת לא סופרת ושאין לך כלום איתו חוץ מידידות?! הזויה. המשפט המאשים שלה את הגברים חסרי הבטחון שנדבקים בה לכאורה הוא מהות המשחק שלה, אין בה רגשות, היא עסוקה במשחקי אגו וכח עם כל גבר שנקרה בדרכה. "הם לא מסוגלים להתמודד איתי" עלק. למה גבר שנכנס איתך לזוגיות צריך להתמודד איתך במשחקי אגו וכח כדי להוכיח לך הוד רוממותך שיש לו בטחון עצמי??

באופן הזה הפתטית רוצה למצוא חתן ועוד כזה מהאגדות, שיחזיק איתה עד אחרית הימים...

מצב
הנושא נעול.
למעלה