* שרשור בוקר היום ה-92 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

ziniozi

Well-known member
הסיפורים הדוחים של שי על הבחוץ שלה |פנים|
מעניין אם שניר מתרשם לטובה.
זה מה שגורם לו להתאהב בה יותר🤔

GalK22

Well-known member
הציטוט שהביאו אתמול של אייל גולן היה דיי ברור ולא משתמע לשני פנים… לא הבנתי את הגילוי החדש

tarimulu

Well-known member
הציטוט שהביאו אתמול של אייל גולן היה דיי ברור ולא משתמע לשני פנים… לא הבנתי את הגילוי החדש
אתמול הובא בהתחלה רק הקטע של "בלי סתיו לא הייתי מחזיק יום"

כלומר משתמע מהציטוט הזה בלי הקשר, שרק בזכות סתיו ניתן היה לשרוד שם יום

מהציטוט המלא משתמע הפוך, שבלי סתיו אפשר לשרוד יום, אבל עם סתיו אפשר לשרוד בקושי שעה

ziniozi

Well-known member
הדיירים מחויבים להענות לבקשות ההפקה, גם לאחר שהודחו
למשל להגיע לפרק האיחוד ולגמר.
ומי שלא עושה זאת - משלם קנס כספי.
מן הסתם ספיר לא מעוניינת לשלם קנס ולסרב לבקשת ההפקה שתיכנס לבית,
אלא להיפך, מעוניינת בעוד כמה דק' תהילה
אז היא בטח ובטח לא במצב של לדרוש דרישות.

מיק83

Well-known member
הדיירים מחויבים להענות לבקשות ההפקה, גם לאחר שהודחו
למשל להגיע לפרק האיחוד ולגמר.
ומי שלא עושה זאת - משלם קנס כספי.
מן הסתם ספיר לא מעוניינת לשלם קנס ולסרב לבקשת ההפקה שתיכנס לבית,
אלא להיפך, מעוניינת בעוד כמה דק' תהילה
אז היא בטח ובטח לא במצב של לדרוש דרישות.
תתפלאי

כבר רואים את זה

GALxp

Well-known member
בטטת כורסה:
37.04% סתיו
14.86% יענקי
13.65% שי
10.54% שניר
9.70% יובל
9.61% אברהם
4.59% ליאל

בלנקה המקורית

Well-known member
גדל כאן דור שלא ידע את יוסף.
ואני שייכת לדור הישן, המבוגר והמנוסה שראה אי אילו דברים בחייו. חלקם טובים מאוד חלקם רעים וחלקם רעים מאוד.
אני צופה היום בדור הנוכחי ולא מזהה שום שיר שהם שרים. אני לא יכולה להגיד אפילו אם הם מזייפים או שוחטים את השיר.
אין לי מושג מה הם שרים. כמו הם חיים במדינה אחרת. ואני שומעת רדיו כל היום. גלי צה"ל, רשת ב', 103, 88, גלגל"צ, רדיוס 100, 99, בקיצור מיליון תחנות אזוריות כולל ממלכתיות, שומעת המון מוזיקה ועדיין לא מזהה שום שיר שהן שרות. כמו גדלו בפלנטה אחרת.
ואני מבינה שהם לא מכירים אפילו מושגים בסיסיים בלשון הישראלית.
אין להם מושג או מעורבות בפוליטיקה או במה שקורה בארץ. הם לא נמצאים בבית האח משנת 77. הם הגיעו לפני שלושה חודשים. הם אמורים לדבר קצת על ענייני היום הבוערים.
אף אחד מהם לא מתגלה כאישיות שאפשר לקחת איתך לאי בודד ולהיות בטוח שתשרוד איתו.
הם לוקים בכל הפגעים של התקופה הנוכחית. שקרים, סקס וגניבות.
סתיו היחידה שהזכירה את המילה דמוקרטיה גם אם היא לא התכוונה למחאה הנוכחית. היא ביקשה שיוויון זכויות של כל הדיירים הלא מעשנים. לראשונה מאז משודר האח הגדול, סוף סוף גם דייר לא מעשן יכול לקבל תקציב כמו אדם מעשן. צריכת סיגריות לא צריכה להיות פרס למעשן ועונש ללא מעשן, אלא בדיוק להיפך. אז גם אם היא לא מתקרבת למחאה, היא היחידה שנלחמה על משהו חשוב. שיוויון זכויות. דמוקרטיה = החלפת שלטון מדי פעם בפעם. גם על זה היא נלחמת כשהיא מתעקשת על הטבלט. שלטון ממושך משחית. מבלי משים היא אפילו מוכנה לממשלת אחדות. כלומר, חצי חצי. חצי היא על הטאבלט וחצי מישהו אחר. בסופו של יום מבלי להתכוון, היא האישה הכי דמוקרטית בבית. הכי פמניסטית. הכי שיוויונית. הכי לוחמת על זכויותיה וזכויותיהם של אחרים שחוששים לדבר.
אז אין לי בעיה עם כל אלה המאשימים אותה בהתעללות ממושכת של 90 יום ב-עשרים דיירים,
אני רק מעולם לא הבנתי מה הייתה ההתעללות הזאת שכל כך שברה אותם, מלבד העובדה שמרביתם הודחו ע"י הצופים בבית, ואלה שפרשו מרצונם לא פרשו בגללה
אלא בגלל מריבות קשות עם שניר, אברם או ליאל. שניים פרשו מתוך געגועים לילדים שלהם. לכן כל ההאשמות שאני קוראת כלפי סתיו, נראות לי בטלות בשישים, כמו להשוות גרעינים שחורים לקוויאר שחור. לא רציני.

ziniozi

Well-known member
ואני שייכת לדור הישן, המבוגר והמנוסה שראה אי אילו דברים בחייו. חלקם טובים מאוד חלקם רעים וחלקם רעים מאוד.
אני צופה היום בדור הנוכחי ולא מזהה שום שיר שהם שרים. אני לא יכולה להגיד אפילו אם הם מזייפים או שוחטים את השיר.
אין לי מושג מה הם שרים. כמו הם חיים במדינה אחרת. ואני שומעת רדיו כל היום. גלי צה"ל, רשת ב', 103, 88, גלגל"צ, רדיוס 100, 99, בקיצור מיליון תחנות אזוריות כולל ממלכתיות, שומעת המון מוזיקה ועדיין לא מזהה שום שיר שהן שרות. כמו גדלו בפלנטה אחרת.
אין להם מושג או מעורבות בפוליטיקה או במה שקורה בארץ. הם לא נמצאים בבית האח משנת 77. הם הגיעו לפני שלושה חודשים. הם אמורים לדבר קצת על ענייני היום הבוערים.
סתיו היחידה שהזכירה את המילה דמוקרטיה גם אם היא לא התכוונה למחאה הנוכחית. היא ביקשה שיוויון זכויות של כל הדיירים הלא מעשנים. לראשונה מאז משודר האח הגדול, סוף סוף גם דייר לא מעשן יכול לקבל תקציב כמו אדם מעשן. צריכת סיגריות לא צריכה להיות פרס למעשן ועונש ללא מעשן, אלא בדיוק להיפך. אז גם אם היא לא מתקרבת למחאה, היא היחידה שנלחמה על משהו חשוב. שיוויון זכויות. דמוקרטיה = החלפת שלטון מדי פעם בפעם. גם על זה היא נלחמת כשהיא מתעקשת על הטבלט. שלטון ממושך משחית. מבלי משים היא אפילו מוכנה לממשלת אחדות. כלומר, חצי חצי. חצי היא על הטאבלט וחצי מישהו אחר. בסופו של יום מבלי להתכוון, היא האישה הכי דמוקרטית בבית. הכי פמניסטית. הכי שיוויונית. הכי לוחמת על זכויותיה וזכויותיהם של אחרים שחוששים לדבר.
אז אין לי בעיה עם כל אלה המאשימים אותה בהתעללות ממושכת של 90 יום ב-עשרים דיירים,
אני רק מעולם לא הבנתי מה הייתה ההתעללות הזאת שכל כך שברה אותם, מלבד העובדה שמרביתם הודחו ע"י הצופים בבית, ואלה שפרשו מרצונם לא פרשו בגללה
אלא בגלל מריבות קשות עם שניר, אברם או ליאל. שניים פרשו מתוך געגועים לילדים שלהם. לכן כל ההאשמות שאני קוראת כלפי סתיו, נראות לי בטלות בשישים, כמו להשוות גרעינים שחורים לקוויאר שחור. לא רציני.
זה בדיוק כמו שאברם השווה את החרם שעשו על סתיו כל העונה, ל''חרם'' שסתיו עשתה עליו.
עד שעוז נזף בו על זילות המילה חרם.
אחרת היינו שומעים על זה עד עכשיו.

לרה5

Well-known member
זה בדיוק כמו שאברם השווה את החרם שעשו על סתיו כל העונה, ל''חרם'' שסתיו עשתה עליו.
עד שעוז נזף בו על זילות המילה חרם.
אחרת היינו שומעים על זה עד עכשיו.
עוז נזף בו?
הבנתי שהוא הפסיק אחרי שסתיו ביקשה סליחה רק כדי שיסתום

עדגיל

Well-known member
זה
כמו תמיד: מחקר אנתרופולוגי שנון, חכם, מעמיק.

אופה קטנטנה

Well-known member
יחפנית,

עד לקטע עם סתיו, כרגיל התמוגגתי מהנכתב.

ואל תהרגי אותי עתה, את מכירה אותי שנים,
אני סרקסטית בכל מאודי, והפעם,
אומר לך במלוא הכנות:
א. כי לא צפיתי, ואיני יודעה אם אכן סתיו היחידה שיש לה נגיעה למילה דמוקרטיה,
או לפמינזם, וכיצד הוא בא לידי ביטוי.

אבל,
מאמי, מעיני הבלתי מזויינת והסרקסטית, זה נקרא כמו כאילו,
חסרה שניה בודדה לפני שאתם בחונטת סתיו,