* שרשור בוקר היום ה-92 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

בלנקה המקורית

Well-known member
יחפנית,

עד לקטע עם סתיו, כרגיל התמוגגתי מהנכתב.

ואל תהרגי אותי עתה, את מכירה אותי שנים,
אני סרקסטית בכל מאודי, והפעם,
אומר לך במלוא הכנות:
א. כי לא צפיתי, ואיני יודעה אם אכן סתיו היחידה שיש לה נגיעה למילה דמוקרטיה,
או לפמינזם, וכיצד הוא בא לידי ביטוי.

אבל,
מאמי, מעיני הבלתי מזויינת והסרקסטית, זה נקרא כמו כאילו,
חסרה שניה בודדה לפני שאתם בחונטת סתיו,
פותחים בקמפיין להמליך אותה עליכם
לנשיאת ארצות הברית.

מה לה ולדמוקרטיה, מה לה ולפמניזם,
מאמי, איזה פאקינג תרומה היא העניקה
לאנושות מלבד, צרכים הכי בסיסיים אגואיסטים,
של המשך שהות מול המסך כדי לשעשע
את ההמון המשולהב הצופה בה וביתר הדמויות,
תוך שהיא תזכה לקנות פתי בר, או לעשן, או פאק מי
יודעת מה.
אוקיי נשמה, אני יכולה להבין אותך כי את באמת כעת נמצאת בספירות אחרות ולא מתבוססת במיץ של הזבל שאנחנו מתבוססות בו.
אבל אין סכנה כזאת שנמליך עלינו את סתיו כמלכה ואפילו לא כמלכת הביצה. יום לאחר הגמר אני שוכחת וגם כל השאר, מי היא או הוא זוכה העונה.
אך בינתיים, בצוק העיתים כשאנחנו משועממים, אני במיוחד כן עוקבת אחרי המהלכים של הגברת בוורוד. ומה אני אגיד לך? היא הרבה יותר חכמה מכפי שהיא נראית. והיא זאת שצעקה מתחילת התוכנית את המילה 'דמוקרטיה' כאשר הציקה לספיר עם הטאבלט וביקשה בכל תוקף את הממתקים שלה ואת הפתי בר בדיוק כמו שמקבלים כל המעשנים. אבל כמובן, ספיר ניפנפה אותה מעליה ואמרה לה שהיא הזמינה לה מלא דברים כאשר בפועל היא מחקה את כל מה שהיא הזמינה לה. כמובן שאסאדו לאח שלה דוחה שבת. כלומר דוחה פתי בר לסתיו. אז אני לא יודעת מה את ראית או מה לא ראית, אבל היא היחידה שמראה ניצני פמיניזם, מדברת על שיוויון זכויות, ואפילו מוכנה לחלוק בטאבלט עם האוייבת הכי גדולה שלה. אני בהחלט עומדת מאחורי כל מה שכתבתי. את לגמרי לא חייבת להסכים איתי בין אם ראית את ההתרחשויות ובין אם לא ראית. אני עומדת במלוא רוחי ונשמתי מאחורי הדברים שאני כותבת.

אופה קטנטנה

Well-known member
חחחחחחח
אני לא מפקפקת באמיתות דברייך, מותק.

אני פשוט מנסה להכניס דברים לפרופורציה,
כפרה שלי,
היא פאקינג דמות ככל הדמויות שבאו להתפרסם,
על חשבון הזמן שאת קולדת בשבחה כמו כאילו היתה
נציגה ראויה לנשיאות ארצות הברית.
לזו הכוונה.

ומותק,
עבורי זו הזניית מושגים.
כי על דמוקרטיה נלחמים במקומות מהותיים,
כמו גם על פמינזם.
זה לשאול מושגים למקומות ביביים.
לזו כוונתי.

וכן, אני לוקחה בחשבון שדעתי זו:
א. אינה דברי אלוהים חיים.
ב. כמו גם זו דעתי הסובייקטיבית.
ג. פרשנות ככל פרשנות.
ד. אינה נשגבת או נעלה מזו שלך.

התביני?

בלנקה המקורית

Well-known member
חחחחחחח
אני לא מפקפקת באמיתות דברייך, מותק.

אני פשוט מנסה להכניס דברים לפרופורציה,
כפרה שלי,
היא פאקינג דמות ככל הדמויות שבאו להתפרסם,
על חשבון הזמן שאת קולדת בשבחה כמו כאילו היתה
נציגה ראויה לנשיאות ארצות הברית.
לזו הכוונה.

ומותק,
עבורי זו הזניית מושגים.
כי על דמוקרטיה נלחמים במקומות מהותיים,
כמו גם על פמינזם.
זה לשאול מושגים למקומות ביביים.
לזו כוונתי.

וכן, אני לוקחה בחשבון שדעתי זו:
א. אינה דברי אלוהים חיים.
ב. סןבקייטיבית.
ג. פרשנות ככל פרשנות.
ד. אינה נשגבת או נעלה מזו שלך.

התביני?
כן יקירה. אני מבינה. אצלי המילה דמוקרטיה מקודשת גם אם היא נאמרת בבית מרזח או בבית נאלח כמו בית האח. ככה אני.

JONY המקורי

Active member
אוקיי נשמה, אני יכולה להבין אותך כי את באמת כעת נמצאת בספירות אחרות ולא מתבוססת במיץ של הזבל שאנחנו מתבוססות בו.
אבל אין סכנה כזאת שנמליך עלינו את סתיו כמלכה ואפילו לא כמלכת הביצה. יום לאחר הגמר אני שוכחת וגם כל השאר, מי היא או הוא זוכה העונה.
אך בינתיים, בצוק העיתים כשאנחנו משועממים, אני במיוחד כן עוקבת אחרי המהלכים של הגברת בוורוד. ומה אני אגיד לך? היא הרבה יותר חכמה מכפי שהיא נראית. והיא זאת שצעקה מתחילת התוכנית את המילה 'דמוקרטיה' כאשר הציקה לספיר עם הטאבלט וביקשה בכל תוקף את הממתקים שלה ואת הפתי בר בדיוק כמו שמקבלים כל המעשנים. אבל כמובן, ספיר ניפנפה אותה מעליה ואמרה לה שהיא הזמינה לה מלא דברים כאשר בפועל היא מחקה את כל מה שהיא הזמינה לה. כמובן שאסאדו לאח שלה דוחה שבת. כלומר דוחה פתי בר לסתיו. אז אני לא יודעת מה את ראית או מה לא ראית, אבל היא היחידה שמראה ניצני פמיניזם, מדברת על שיוויון זכויות, ואפילו מוכנה לחלוק בטאבלט עם האוייבת הכי גדולה שלה. אני בהחלט עומדת מאחורי כל מה שכתבתי. את לגמרי לא חייבת להסכים איתי בין אם ראית את ההתרחשויות ובין אם לא ראית. אני עומדת במלוא רוחי ונשמתי מאחורי הדברים שאני כותבת.
אכן, הייתי עד בזמן אמת לקטעים שציינת. היא דרשה רק שוויון ונימקה יפה את דרישותיה. ספיר בעיקר ענתה ב "סתמי ".

JONY המקורי

Active member

נכנסתי קצת לשידור וראיתי מותשי שיעמום , אחד אפילו אמר שאם מגלה עתידות מבטיח לו שהוא לא הזוכה, אז הוא מוכן לפרוש מיד.
ואז רואים את המתמודדת למרחקים ארוכים , עם משקה בכוס שמפניה, רוב הגוף בבריכה והפנים בשמיים בשלוותה.
הבנתי הכל, הפער מובנה באישיות, לא היה להם סיכוי מלכתחילה.
השתכנעתי, איפה מצביעים.

גליה 1211

Well-known member
נכנסתי קצת לשידור וראיתי מותשי שיעמום , אחד אפילו אמר שאם מגלה עתידות מבטיח לו שהוא לא הזוכה, אז הוא מוכן לפרוש מיד.
ואז רואים את המתמודדת למרחקים ארוכים , עם משקה בכוס שמפניה, רוב הגוף בבריכה והפנים בשמיים בשלוותה.
הבנתי הכל, הפער מובנה באישיות, לא היה להם סיכוי מלכתחילה.
השתכנעתי, איפה מצביעים.​
הסיפא שלך ... חייכתי כמה שזה נכון​

aharon74989

Well-known member
עד שהקהל עשה ״מהלך״ והדיח דמות דומיננטית ששלטה בבית ובעקבות ההדחה המסכות ירדו והתחיל להיות עניין, בא עוז חסר הכישרון והחזיר את ספיר לבית (בסך הכל עבר שבוע מהדחתה!) כדי שתעביר מידע מבחוץ ותחזיר את הדיירים להתנהג בצביעות.

עדיין נותרו יותר משבועיים, הבית מת וכולם יושבים וסופרים את השעות לסיום. ממש עולב.

בסדר555

Well-known member
אברהם אמר שליאל ושי היו אצל בן בן ברוך
כנראה הוא זה ששאל אותם

סתיו הייתה בחדר הורוד

ערן .

Well-known member
יש מישהו מפורסם שעוד לא היה בבית?
אולי פשוט תכניסו את טילטיל, את גיא פינס, את שמחה, את בר, את כל אלו שמדברים על האח הגדול והם יעבירו לדיירים מידע חופשי חופשי. גם ככה העונה הזו גמורה

בסדר555

Well-known member
יש מישהו מפורסם שעוד לא היה בבית?
אולי פשוט תכניסו את טילטיל, את גיא פינס, את שמחה, את בר, את כל אלו שמדברים על האח הגדול והם יעבירו לדיירים מידע חופשי חופשי. גם ככה העונה הזו גמורה
שיתנו להם לצאת הביתה יחזרו בערב הגמר

אופה קטנטנה

Well-known member
או שהשתבשה עליכם דעתכם,
או שהשתבשה עלי דעתי שלי,

מישהו כאן התחרפן.
ומאוד ייתכן שזו אני,
כי אני הצהרתי על כך אין ספור פעמים העונה.

אופה קטנטנה

Well-known member
כשיהיו שוב ביקורי משפחות,
כמו לכל אחד מהאחרים בוילה,
זה יהיה רלוונטי.

עד אז, אין להשתמש במשפחות כ ל ל
בפעם האלף. גם לא כדי לנגח דייר אחר.

למחוק.

מה לא ברור, אחרי שאתמול הערתי לך,
המשפחות לא חלק מהתוכנית, לאייר?

אופה קטנטנה

Well-known member