* שרשור בוקר היום ה-92 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

tarimulu

Well-known member
ההתיחסות של אייל גולן לסתיו…גם אם זה בנימה שלילית/חצי בצחוק…אומרת המון
ל שי/אברהם/ספיר הוא לא התייחס…
ברור שיתייחס אליה, אין עוררין על כך שכל מה שקורה שם סובב סביבה, והסבל שכל הדיירים חווים והקשיים שלהם נגרמים כתוצאה מהשהות שלה שם. הוא דמיין מה זה להיכנס האח וברגע שהבין שהמשמעות היא להעביר זמן בחברתה, אמר בחיים לא הייתי יכול. אם היא לא הייתה שם הוא היה יכול להסתדר עם הדיירים הנורמליים האחרים

לרה5

Well-known member
ברור שיתייחס אליה, אין עוררין על כך שכל מה שקורה שם סובב סביבה, והסבל שכל הדיירים חווים והקשיים שלהם נגרמים כתוצאה מהשהות שלה שם. הוא דמיין מה זה להיכנס האח וברגע שהבין שהמשמעות היא להעביר זמן בחברתה, אמר בחיים לא הייתי יכול. אם היא לא הייתה שם הוא היה יכול להסתדר עם הדיירים הנורמליים האחרים
אתה ממש אוהב אותה
אפילו יותר ממני :-D

נערך לאחרונה ב:

alesandro2

Well-known member
לא אמר שיום אחד לא היה מחזיק גם ללא סתיו?
על סתיו זה צחוק ביי כפרה אני אוהב אותך, נתראה בקיסריה

tarimulu

Well-known member
לא אמר שיום אחד לא היה מחזיק גם ללא סתיו?
על סתיו זה צחוק ביי כפרה אני אוהב אותך, נתראה בקיסריה
בלי סתיו, היה מחזיק בקושי יום
עם סתיו, לא היה מחזיק אפילו שעה

כלומר: הבית קשה מאוד למחיה, אבל עם סתיו הוא גרוע פי 24

tarimulu

Well-known member
ההבדל שהיא מחזירה להם באלגנטיות
והם מונעים מרוע ושי בכלל לא פקטור, הבחורה גונבת דברים אישיים של דיירים, ערסית מצוייה
ברגע שהיא מחזירה להם, לא משנה אם באלגנטיות או לא, יש להם כביכול הצדקה לעשות את מה שעושים לה. היא לא קורבן תמים. גם היא מחביאה שואבי אבק ואוכל, גם היא זורקת מפתח לציצי, גם היא מתקרבת פיזית בצורה מתריסה. אם היא הייתה רק סופגת כביכול, מזמן אף אחד לא היה מציק לה וזה באמת היה התעללות. כל עוד היא מתעללת בהם, מה שהם עושים לה הוא לא התעללות.

אם שני אנשים מכים אחד את השני מדי יום בהסכמה ואז צוחקים ביחד ומחייכים ומציעים מילקשייק אחד לשני, זו לא התעללות. אם רק צד אחד חוטף, זו כן. סתיו אפילו לא מבקשת מהם להפסיק. היא נהנית מכל התשומת לב, גם זו שאוהביה מפרשים כהתעללות כי קשה להם לראות את זה.

כשהיא עושה לאחרים זה מצחיק. כשעושים לה זה עוול. כשליאל מחקה אותה זו התעללות. כשליאל מחקה את שי זה קורע.

כשלא נותנים לה ממתקים זו התעללות. כשהיא אוכלת להם פנקייק מול הפרצוף כשאסור להם לאכול ממנו זה קורע ומגיע להם. כשהיא גונבת קפה זה לגיטימי כי פעם מישהו אחר גנב, גם אם כולם סובלים במשך שבוע כולל אישה כמעט בת 70 עם מיגרנות. אבל אם ימנעו ממנה קפה, זה תלונות לרשות השניה.

alesandro2

Well-known member
ברגע שהיא מחזירה להם, לא משנה אם באלגנטיות או לא, יש להם כביכול הצדקה לעשות את מה שעושים לה. היא לא קורבן תמים. גם היא מחביאה שואבי אבק ואוכל, גם היא זורקת מפתח לציצי, גם היא מתקרבת פיזית בצורה מתריסה. אם היא הייתה רק סופגת כביכול, מזמן אף אחד לא היה מציק לה וזה באמת היה התעללות. כל עוד היא מתעללת בהם, מה שהם עושים לה הוא לא התעללות.

אם שני אנשים מכים אחד את השני מדי יום בהסכמה ואז צוחקים ביחד ומחייכים ומציעים מילקשייק אחד לשני, זו לא התעללות. אם רק צד אחד חוטף, זו כן. סתיו אפילו לא מבקשת מהם להפסיק. היא נהנית מכל התשומת לב, גם זו שאוהביה מפרשים כהתעללות כי קשה להם לראות את זה.

כשהיא עושה לאחרים זה מצחיק. כשעושים לה זה עוול. כשליאל מחקה אותה זו התעללות. כשליאל מחקה את שי זה קורע.

כשלא נותנים לה ממתקים זו התעללות. כשהיא אוכלת להם פנקייק מול הפרצוף כשאסור להם לאכול ממנו זה קורע ומגיע להם. כשהיא גונבת קפה זה לגיטימי כי פעם מישהו אחר גנב, גם אם כולם סובלים במשך שבוע כולל אישה כמעט בת 70 עם מיגרנות. אבל אם ימנעו ממנה קפה, זה תלונות לרשות השניה.
הם עושים היא עושה היא עושה הם עושים
בעצם אתה אומר שכולם לא בסדר
שובר השיויון שהם קבוצה והיא פרט
זה לא כוחות

ערן .

Well-known member
אם יציעו למישהו מחר כסף לעזוב הייתי לוקח. עדיף כסף בטוח. אז לא תהיה בגמר, מה קרה? לדעתי טעות אם אף אחד לא יסכים. יש לי הרגשה שאברהם כן ירצה

ziniozi

Well-known member
אם יציעו למישהו מחר כסף לעזוב הייתי לוקח. עדיף כסף בטוח. אז לא תהיה בגמר, מה קרה? לדעתי טעות אם אף אחד לא יסכים. יש לי הרגשה שאברהם כן ירצה
הלוואי שזה יהיה בתוך חדר עם שבעה באזרים buzzer
באזר לכל דייר
ומי שילחץ ראשון אחרי שתוצע ההצעה - מנצח.
לוקח את הכסף ויוצא מהבית בו במקום.
ככה עשו באח הבריטי ובעוד הרבה מדינות.

לרה5

Well-known member
לא
האגו לא יתן לו
הוא מלך

והוא מאמין שיכול לזכות

tarimulu

Well-known member
הכי טוב אם הסכום יעלה ב50 אלף אחרי כל דייר שמסרב
יובל האם את יוצאת בתמורה ל50 אלף - לא
יענקי האם אתה יוצא בתמורה ל100 אלף - לא
שניר האם אתה יוצא בתמורה ל150 אלף - לא
סתיו האם את יוצאת בתמורה ל200 אלף - כן
גבירותיי ורבותיי קבלו את הדיירת שסיימה במקום השביעי באח הגדול 2023, קבלו את סתיו

גם עוז צ׳יפר אותה כמו עם נתנאל ויצאה עם כסף, גם דרמה טלוויזיונית, וגם מכניס עניין לגמר שלא יהיה צפוי. התרחיש המושלם

מצב
הנושא נעול.
למעלה