שמתם
ש..

עדןe

New member
ליטון

ארצה? מה שתית ליטון? אתה נשמע הזוי מעט.. ומה הצבעת בסקר? שנייה לענות. זוז !! >עדןe כשמרגיזים אותה היא נושכת<

עדןe

New member
מי אמר

שזה אנונימי? וחוץ מזה אני עורכת סקר שלאחר הסקר. צריכה לדבר עם הילי דחוף על הקוקטיילים שלה. >עדןe עוברת לאלימות..תופסת ת´רסן שליטון קנה..כורכת סביב צווארו..גוררת אותו למרתף העינויים הפרטי שלה..ומכריחה אותו לומר מה הוא הצביע<

hili21

New member
עדן..כל מה שאת צריכה לעשות זה..

נורא פשוט.. סך הכל לאיים ולפעמים להרביץ..כדי שיבינו שאת רצינית! תראי איזה יפה זה עובד על ליטון ופעם זה עבד גם על אקס..אבל לאחרונה אני עסוקה מידי בשביל לטפל בזה.. אז אני משאירה את זה לסנופה..והיא לא עושה עבודה ממש טובה..כמו שאת שמה לב.. כי הוא התחיל להתמרד לאחרונה..אבל צריך להסתפק בנתיים.. בכל אופן עדן..אם תפעלי לפי הדרכים האלה..חייך יהיו קלים יותר.. הילי והדרך לטפל בבנים ו/או בילדים..21 שזה בעצם אותו הדבר..

הילה...

תלמדי.. זה עובד, כל זמן שהקורבן מעוניין בזה.. בעצם.. הקורבן שולט בך, כשהוא גורם לך להציק לו... תחשבי על זה רגע..

*Efrat

New member
ליטון.. שמת ../images/Emo23.gif שאני....

נורא מתגעגעת... כנראה שלא, כי אתה לא מוסר לי ד"שים... הממ... תחזור לפה ומהר..! מוואאאאאאה אפרת

ליטון!

לונג טיים... וצוש? אתה לא וטף מכות? אפשר בקלות לסדר את זה... אפררררררררררררררררררררת!!!

*Efrat

New member
באתי...!

יש עניין למכות ?? מי זה המתנדב? אני כבר מסדרתאת זה.. אני לא ייתן מקום לקיפוח... כל אחד פה יקבל מכות..!! ברור ?!!?!? צוש, יש בעיה? אפרת <מכות בע"מ>

*Efrat

New member
לאאאאאאא צושי....

לא הבנת אותי בכלל... ושוב, דברי הוצאו מהקשרם...!!!! אני מוחה.. אקס, קרא לעזרה.. ואני.. <תמימה שכמותי> באתי.. הייתי שם בשבילו.. צוש, שהרי לעולם לא אוכל להכות אותך.. ידוע לך.. ?כי.. כי.. לא.. אין לי כסף למונית..> הממ.. צושי.. מווווואאאאאאאאאאאאאאאאאאה אפרת <מתחנחנת ומתחנפת...>

hili21

New member
אני ממש לא רואה את אפרת מרביצה..!!

אז אני מוחה!! דבר ראשון היא בחיים לא תרביץ אפילו ליתוש שהשניה עקץ אותה.. אז אתם רוצים שהיא תרביץ לבן אדם..ועוד לצוש?! מה נסגר איתכם?? אקס..אני לא מאמינה שהבאת את אפרת ולא אותי או סנופה..או אפילו הדסו^ש הייתה טובה יותר..אבל אפרת?! אני לא מאמינה!! בקיצור אני ממש לא רואה את אפרת מסוגלת להרביץ!! אתה כן??

למעלה