שמתם
ש..

ביום בהיר אחד

החליט לו ליטון
שלא תמיד שפוי לעזוב כך את הפורום באופן כה גלוי בלי שום הודעת פרידה ובלי שום הודעה מוקדמת לקח את רגליו הקלילות וברח בלי תגבורת. הגעגוע אותו הכריע, והוא שב במהרה, וגילה להפתעתו שכל חברי הפורום בסערה. אייכה (דה זה וו מהודעת הבוקר), ליטון יקר, אייכה? <קצת יצירתיות לקראת סוף היום> ערב טוב שיהיה לכם חבריי היקרים.

אחחחחחח איזה לך

קבל ח"ח על המקוריות ארז טל התקשר להתעניין אם אתה מוכן לעשות חידוש לשיר היונה של נחום...

חחח גדול.

כמובן שדרושה תגובה לזאת היצירה אז סיפור שהיה כך קרה ליטון לא עזב ולא נטש הוא פשוט נחטף! אך הוא היה וקרא כאילו דבר לא ארע בעודו סובל משלל איומים מכות ושאר סימנים עולה על תוכניות (צוש והילי!!)חסרות רחמים אך הוא שב וכתב הוא כאן עכשיו

hili21

New member
כן..ברור שכן!!

ועכשיו אם כבר הגעת לזה.. אז..נו.. נו...אני מחכה כיאילו.. נו...מה התירוץ?? וחסר לך שאין לך תירוץ..ואפילו טוב..!! אחרת אתה תצטרך לחזור והרבה יותר מאשר הפעם הקודמת!! אבל אם יהיה לך תירוץ אז נקשיב לו..שלא תחשוב שהוא יתקבל או משהו כזה.. אבל לפחות נקשיב לו..זה גם משהו..אמ..נראה לי..לא?! בקיצוררררררר אני מתגעגעתתתתתתתתתתתת!!
מהילי שמחכה לתירוץ..21

זה פשוט.......את אשמה!

הרי אני אצלך רוב הזמן וכאשר אני בא להתלונן את מרביצה לי.. את תמיד מאיימת עלי ויש תקדימים ככה שאני לוקח את האיומים ברצינות.. ושאני בבית את מאיימת בטלפון חוץ מזה שרוב הזמן אני עסוק בלהתגעגע אלייך

באמת שאני לא רוצה להתערב...

בחיי הזוג המאושר... אבל אם יש פה מישהו שלמד פסיכולוגיה - הוא יאשר שמתפתחת פה תלות של תליין-קורבן

hili21

New member
אתה רוצה להגיד לי..ש......

אתה מנסה להאשים אותי?! לא אמרנו כבר שזה לא יצליח לך?! וההתחנפות בסוף ממש לא יעזרו לך!! למרות שגם אני מתגעגעת.. אבל זאת לא הפואנטה!! אתה תצטרך לחשוב על תירוץ אחר ואמיתי הפעם...!!! וחוץ מזה..חוץ מלהרביץ לך..אני לא מאיימת עלייך.. אבל אני יכולה להתחיל..אם אתה כל כך רוצה..! דווקא אחלה רעיון האיומים האלה...אני ינסה אותו מעכשיו.. אז..הינה האיום הראשון..אם לא תוריד מסנג´ר אז אתה תמות בפעם הבאה שאני יראה אותך.. איך זה??.......ואל תחשוב שאני לא רצינית!! אה..שתדע..שאני עדיין מתגעגעת..

חיחיחיחיחי

את מצחיקה.. הרי.. תזכירי לי כמה פעמים בממוצע אני מת שאני אצלך? 4-5 לא?
אבל וואטאבר..עם איומים כאלו אני מרשה לעצמי להמשיך

עדןe

New member
הילי

קודם כל שלום לך. דבר שני תגידי שמעתי שיש לך שיטות חינוך שהוכיחו את עצמן... רציתי להתייעץ איתך מעט אם לא אכפת לך. יש לי בן בגיל ההתבגרות,והוא עושה לי טרור בבית,הופך הכל,מה שאני מנסה ללמד אותו הוא עושה ההפך,והכי חשוב הוא לא שולח לי מכתבים . הבנתי שהשיטה שלך מתבססת על צבעים,משהו בגוון הכחול אם אני לא טועה.. אני בטוחה שיש כמה דברים שאוכל ללמוד ממך... >עדןe פתוחה לרעיונות חדשים<

למעלה