שלום!

דינגומט

New member
האורחים כבר התחילו להגיע

ואני פתאום נזכרתי שלא עשינו צילומים מקדימים!! אז סחבתי את גיא ויצאנו למשימה
 

חני 21

New member
איזו יפה את ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

 

חני 21

New member
חחחחחחח כנסי כנסי.....

בתמונה זה יצא כאילו את מסתכלת בראי ואני שעה מנסה להבים איך זה שהשיער שלך אסוף ובראי רואים שיער פזור... עד שקלטתי שזה בן אדם אחר מולך... ממש הבלה אני..
 

דינגומט

New member
החופה

אחרי הקבלת פנים, בסביבות שש בערב, קצת לפני השקיעה, הפנינו את האורחים לחופה, וכך נוצרה מעין תהלוכה של כולם, כשברקע מתנגנת לה מוזיקה בשדה הפתוח.. האורחים הסתדרו במעגל בהתאם למבנה של ערמות החציר, ואז נכנסנו מחובקים
 

דינגומט

New member
החופה-המשך

את הטקס ערך לנו גיל קומר, שמעבר לזה שהוא חבר משפחה, הוא גם איש מדהים ויקר, שעשה לנו טקס פשוט מושלם. כזכור לכם, התחתנו בקפריסין ורצינו לעשות בארץ טקס חילוני אלטרנטיבי, חיפשנו רבות ודיברנו עם כל המחתנים למיניהם, מסלבריטאים-מפקיעי-מחירים ועד לשולמית אלוני-יעל דיין ועורכי טקסים חילוניים למיניהם. בסוף פתאום חשבתי לעצמי - למה לא גילי? וכשפניתי אליו הוא כל כך שמח ועשה את זה פשוט מכל הלב, כאילו הוא עושה את זה מאז ומתמיד.. אז זה היה פשוט מושלם, הוא פתח בהצגה שלנו וכמה דברים עלינו - איך נפגשנו וציטוטים שאמרנו אחד על השני. אחר כך הוא הקריא כתובה חילונית שכתבנו..
 

דינגומט

New member
בסוף הטקס היה מכרז

האם גיא צריך לשבור את הכוס או לא? נרשמה השתתפות עירנית של הנוכחים. בסוף שבר? בטח שבר
 

דינגומט

New member
התעייפתם? רק עוד קצת

תאורה והגברה - זיו דה פורטו. בחור מקסים ומקצועי מאוד שעשה עבודה נהדרת. לצערנו, במהלך הארוע, הוא נעלם מדי פעם כשהיינו צריכים אותו, וחיפשנו אותו יותר מדי פעמים, אבל אני חייבת לציין שהקסם האישי שלו בהחלט מפצה על הכל. הוא הפך את החצר המושבית לחצר מלכות ממש..
 

דינגומט

New member
ישיבה אלטרנטיבית

היא היתה כל כך נוחה, שכל הצעירים ישבו שם במקום בשולחנות שלהם..
 
למעלה