שלום!

דינגומט

New member
טוב, אני אכפה את עצמי בכוח..

קודם כל רציתי להודות לפורום המדהים הזה על כל העזרה והתמיכה. התחתנו ב- 30.9 בבית של סבתא של גיא (זה בעלי שיחיה כפרה עליו
). הבית נמצא במושב כפרי מהמם במרכז הארץ ומאחורי הבית יש שדה אינסופי, שם הוקמה החופה, אבל כל זה בהמשך.. לילה לפני החתונה ישנתי כמו תינוקת, התעוררנו עם שעון בסביבות 08:30, והתחלנו את היום בארוחת בוקר זוגית מפנקת בבית הקפה השכונתי החביב עלינו. אחר כך התפצלנו, אני נסעתי לאסוף חברה ולמספרה בגבעתיים, וגיא הלך להסתפר מתחת לבית. כשסיימתי את התסרוקת אספתי עוד 2 חברות ואת גיאוש ונסענו למושב. כשהגענו לבית, בסביבות 12:30, הקייטרינג כבר היה וההקמה היתה בעיצומה, וככה זה נראה

דינגומט

New member
איפור

תוך כדי ההכנות, התאפרתי בחדר האורחים - מי שאיפרה אותי זו לי, חברה טובה שלי שעשתה עבודה מדהימה

דינגומט

New member
ועוד

מגיע לה כל הקרדיט, המדהימה הזו, אחרי שסיימה איתי, איפרה גם את אמא שלי, אמא שלו, 2 חברות ואת עצמה, וגם הספיקה לתלות עששיות על העץ...

דינגומט

New member
בזמן שהתאפרתי..

החברות המקסימות שלי התרוצצו בחוץ, וסידרו את הפרחים שהכנתי יום קודם על השולחנות

דינגומט

New member
וכשסיימתי להתאפר

יצאתי החוצה לעזור להן.. כאן אני עם חמותי המקסימה שנתנה גם היא יד בסידוריישן

חני 21

New member
נראה לך שזה מספיק..? לא ולא ../images/Emo70.gif

שימי עוד תמונות... אני כאן להתפעל

דינגומט

New member
פתקי הושבה

למען הסדר הטוב, חילקנו את האורחים לפי קבוצות ונתנו לכל קבוצה סמל של חיה. על כל שולחן היה שלט קטן עם התמונה של החיה, ובכל פתק הושבה היה כתוב את שם האורח + "חפש את התרנגול/הפרה/הסוס" וכו'.. זה עבד מצויין. את הפתקים הדבקנו על שיפודים ותקענו בגרניום שבכניסה לבית

d s d s

New member
זה ממש רעיון חמוד

כשאמרת שאת הולכת לעשות את זה זה היה מצחיק.. אבל עם כל הרקע של המושב ואיך שהצגתם את זה ... ממש מגניב

דינגומט

New member
שיער-אופיר קהלני

יש לו מספרה קטנה בגבעתיים-גבול ת"א. הפנתה אותי אליו shuckpuck המהממת, וזו היתה בחירה טובה. הבנאדם צנוע, חמוד, באתי אליו לתסרקות נסיון שבועיים לפני החתונה, והוא היה חדור מוטיבציה ורעיונות, אממה? אני ידעתי בדיוק מה אני רוצה ולא ממש נתתי לו להתפרע. התוצאה היתה נהדרת - קלאסית, פשוטה. לקראת סוף הערב כבר יצאו כמה שערות והסיכות "ברחו" להן החוצה באיטיות, אבל אף אחד חוץ ממני לא ראה

למעלה