שלום

the z girl

New member
שלום

שלום!
אני בכיתה י' (מסיימת) ואני מתעניינת בביולוגיה וכימיה, ולקראת החופש הגדול חשבתי לקחת חוג או קורס או משהו בנושא שקשור. אולי אתם שמעתם או יודעים להמליץ על משהו? רציתי לקחת קורס באוניברסיטה הפתוחה, אבל לא היה קורס שהתאים.

bodas

New member
את בטוחה שבדקת טוב?

לאונ' הפתוחה יש הרבה קורסים כלליים שמתאימים כמבוא לביולוגיה...

the z girl

New member
אבל עכשיו זה סמסטר קיץ,

ויש פחות קורסים.. ויש אחד שרציתי שנקרא מבוא לכימיה, אבל היועצת שם הסבירה לנו שזה מה שאני אלמד בבית הספר בכימיה אז אמא שלי לא הסכימה לשלם על מה שאני גם ככה אלמד..
בעיקרון ראיתי כמה שמתאימים, אבל הם לא הוצעו בסמסטר הקרוב (בקיץ).

bodas

New member
הבנתי

תראי... אני חסיד של "לימודים עצמיים"... נדמה לי שזה רעיון בכלל לא רע גם כדי לבחון את מידת העניין האמיתית שלך בביולוגיה. גשי לספרייה באופן עצמאי או רכשי את אחד הספרים של האונ' הפתוחה (אף על פי שהם יקרים) ותלמדי לבד בזמנך החופשי. זה דורש קצת יותר משמעת, אבל זה לא פחות מעניין ונחמד.

the z girl

New member
../images/Emo6.gif

תודה רבה לכם! אני מתחילה משא ומתן עם ההורים שיקנו לי ספר טיפה יקר (225 שח) של האוניברסיטה הפתוחה (לכבוד שבוע הספר! חח
) .. (ביולוגיה כללית א') חג שמח!!

חנושש2

New member
משהו קטן...

לביולוגיה את לא צריכה ללמוד יותר מידיי.. כי את הרוב לומדים בבצפר ישר.. אם את מתעניינת כמוני.. אז פשוט יש לך את הספרייה ואת הנט להעזר בהם.. ויש מלא מלא מלא חומררר! ובכימיה.. מומלץ יותר שתתרגלי כי זה יותר קשה קצת מביולוגיה... לפי הרמה התיכונית.. אז גם ספרים אם יש זה מאוד יעזור..או מישהו שיסביר לך קצת רקע...

למעלה