שדרוג תחנת קרית גת.

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member
תמונה 7

שדרוג תחנת קרית גת.
אז זהו זה. החופשה או-טו-טו נגמרת וצריך לעבור בכמה מקומות. והפעם בחרתי בכיוון דרום. וכשמדרימים מבית שמש דרך כבישים 38 ו 35 מגיעים לקרית גת. הדרום להווי ידוע אינו איזור הסובל מעודף תקציבים ממשלתיים ותחנת הרכבת בקרית גת ממחישה זאת היטב.
תמונה 7
הפניתי את ראשי לאחור ושם הוא ניצב: השלט שמסביר לי שאני בעצם מתפרץ כהרגלי בקודש לדלת פתוחה...

בועז ל

New member
תמונה 8

שדרוג תחנת קרית גת.
אז זהו זה. החופשה או-טו-טו נגמרת וצריך לעבור בכמה מקומות. והפעם בחרתי בכיוון דרום. וכשמדרימים מבית שמש דרך כבישים 38 ו 35 מגיעים לקרית גת. הדרום להווי ידוע אינו איזור הסובל מעודף תקציבים ממשלתיים ותחנת הרכבת בקרית גת ממחישה זאת היטב.
תמונה 8
החלטתי ליישר ולשפר מעט את ה"שלט העקום". יופי , עכשיו ניתן לראות את רשימת כל אלה שאני אאשים בעתיד בביצוע המתמשך...
וזה כולל את מספרי הטלפון שלהם...

בועז ל

New member
תמונה 9

שדרוג תחנת קרית גת.
תמונה 9
חציתי את הכביש ליד מחסום הרכבת לכיוון דרום ושלט נוסף נגלה לעיניי. מצוין, האקשן נמשך...

fireman

New member
עזוב אותך מהפחיות האלה

תמונה 9
חציתי את הכביש ליד מחסום הרכבת לכיוון דרום ושלט נוסף נגלה לעיניי. מצוין, האקשן נמשך...
עזוב אותך מהפחיות האלה
תביא תמונות אמיתיות מה אתה מעלה לי שלטים?!

כן אבל אני למשל עד הרגע לא ידעתי

עזוב אותך....
השלטים מבחינתי לא מחושבים במניין התמונות שלך.....הם כולם אותו הדבר עם מספרים שונים.
שתחנת קריית גת תשודרג ובזכות השלט של בועז האינפורמציה הזאת קייימת עבורי ועוד בתמונה

fireman

New member
אם היית עובר על הארכיון

שתחנת קריית גת תשודרג ובזכות השלט של בועז האינפורמציה הזאת קייימת עבורי ועוד בתמונה
אם היית עובר על הארכיון
היית יודע מזמן
ששדרוג תחנת קרית גת הוא חלק מפרוייקט שדרוג קו באר שבע נען.

../images/Emo45.gifחבל שאין עליה תאריך סיום כך

תמונה 9
חבל שאין עליה תאריך סיום כך
יכלנו להמר מתי תפתח את שעריה התחנה המשודרגת...

אורי404

New member
שבי, כפי שערן כתב שדרוג התחנה הוא

חבל שאין עליה תאריך סיום כך
יכלנו להמר מתי תפתח את שעריה התחנה המשודרגת...
כחלק מעבודות הכפלת הקו ויישורו ומכאן סביר להניח שלשניהם (אמור, לפחות...) להיות תאריך סיום דומה.

רבעון רביעי 2007 ע"פ רכבת ישראל

כחלק מעבודות הכפלת הקו ויישורו ומכאן סביר להניח שלשניהם (אמור, לפחות...) להיות תאריך סיום דומה.
רבעון רביעי 2007 ע"פ רכבת ישראל
נראה לא רע יחסית לפרוייקטים אחרים

מצב
הנושא נעול.
למעלה