שדרוג תחנת קרית גת.

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member
שדרוג תחנת קרית גת.

שדרוג תחנת קרית גת.
אז זהו זה. החופשה או-טו-טו נגמרת וצריך לעבור בכמה מקומות. והפעם בחרתי בכיוון דרום. וכשמדרימים מבית שמש דרך כבישים 38 ו 35 מגיעים לקרית גת. הדרום להווי ידוע אינו איזור הסובל מעודף תקציבים ממשלתיים ותחנת הרכבת בקרית גת ממחישה זאת היטב.

fireman

New member
כן, בהחלט תחנה גועל נפש

שדרוג תחנת קרית גת.
אז זהו זה. החופשה או-טו-טו נגמרת וצריך לעבור בכמה מקומות. והפעם בחרתי בכיוון דרום. וכשמדרימים מבית שמש דרך כבישים 38 ו 35 מגיעים לקרית גת. הדרום להווי ידוע אינו איזור הסובל מעודף תקציבים ממשלתיים ותחנת הרכבת בקרית גת ממחישה זאת היטב.
כן, בהחלט תחנה גועל נפש
אני מקווה בשבילך שדילגת על באר שבע.... לטריטוריה שלי אני לא מסכים להכנס בלי רשות

בועז ל

New member
חכה ערן, תקבל התייחסות גם לבאר שבע

כן, בהחלט תחנה גועל נפש
אני מקווה בשבילך שדילגת על באר שבע.... לטריטוריה שלי אני לא מסכים להכנס בלי רשות
בינתיים היכנס לכוננות ספיגה...

fireman

New member
אתה אל תדאג!

בינתיים היכנס לכוננות ספיגה...
אתה אל תדאג!
אתה לא מתאר לעצמך למה מסוגל ארכיון של 10000 תמונות תחבורה.... אל תירה לעבר מדינה שאתה לא יודע אם תוכל לספוג את האש שהיא תירה בחזרה....

בועז ל

New member
תמונה 1

שדרוג תחנת קרית גת.
תמונה 1
חזית התחנה מחזירה אותי באחת לשנות ה 70 . אחח, כיף להיות שוב צעיר...

בועז ל

New member
תמונה 2

שדרוג תחנת קרית גת.
תמונה 2
מבט מדרום מזרח לעבר הרציפים אינו משפר את התחושה.

בועז ל

New member
תמונה 3

שדרוג תחנת קרית גת.
תמונה 3
בדומה לתמונה הקודמת. מבט קצת יותר מקרוב מלמד שרוב הנוסעים ככולם הינם חיילים.

בועז ל

New member
תמונה 4

שדרוג תחנת קרית גת.
תמונה 4
אותו הרעיון.

בועז ל

New member
תמונה 5

שדרוג תחנת קרית גת.
תמונה 5
וכשמתקרבים לתחנה רואים מוסך חדש וכביש חדש סלול.

בועז ל

New member
תמונה 6

שדרוג תחנת קרית גת.
תמונה 6
ובנוסף מבחינים בבחור הנחמד שמפעיל בסביבה את המכבש הזה.כאן אני נכנס לנישה של אלון58 . מוטב שאסתפק במכבש.

אלון 58

New member
../images/Emo51.gif על העידוד,אבל זו נישה שונה..

תמונה 6
ובנוסף מבחינים בבחור הנחמד שמפעיל בסביבה את המכבש הזה.כאן אני נכנס לנישה של אלון58 . מוטב שאסתפק במכבש.
על העידוד,אבל זו נישה שונה..
אלו "צעצועים" של Toys Я Us,לשימוש שונה לגמרי,אבל,תודה על ההשואה.

אלון 58

New member
איך השגתי R הפוכה?!

חחחחחחחחחחחח
מאיפה השגת את ה Я הזאתי אלון???
איך השגתי R הפוכה?!
לך יאסר,זה יראה מוזר,אבל אצלי זה מובן מאליו,זה אולי במידה מסוימת מייצג לוגו של רשת חנויות מוכרת,אבל הסימון я זהו בעצם אות קירילית,בשימוש השפה הרוסית.רעיתי היא ילידת רוסיה,רוסית זו שפת-האם שלה, כך שגם ה-PC שלנו מתוכנת להקליד רוסית,כשפה שלישית אחרי עברית ואנגלית(יש לי עוד 3 שפות שימושיות לצרכי הקלדה ומשלוח דוא"ל:ערבית,ספרדית ושודית).דרך-אגב,כדאי שאדגים לך,יאסר,איך נכתב שמך בשפה הרוסית,אז זה כך: "Ясер",האות Я מייצגת את ההברה "יא"="يا",שזו גם מילה בפני עצמה,שפרושה "אני"="أنا",אני מקוה שהבנת אותי.

yaser21386

New member
תודה אלון!!!

איך השגתי R הפוכה?!
לך יאסר,זה יראה מוזר,אבל אצלי זה מובן מאליו,זה אולי במידה מסוימת מייצג לוגו של רשת חנויות מוכרת,אבל הסימון я זהו בעצם אות קירילית,בשימוש השפה הרוסית.רעיתי היא ילידת רוסיה,רוסית זו שפת-האם שלה, כך שגם ה-PC שלנו מתוכנת להקליד רוסית,כשפה שלישית אחרי עברית ואנגלית(יש לי עוד 3 שפות שימושיות לצרכי הקלדה ומשלוח דוא"ל:ערבית,ספרדית ושודית).דרך-אגב,כדאי שאדגים לך,יאסר,איך נכתב שמך בשפה הרוסית,אז זה כך: "Ясер",האות Я מייצגת את ההברה "יא"="يا",שזו גם מילה בפני עצמה,שפרושה "אני"="أنا",אני מקוה שהבנת אותי.
תודה אלון!!!
בטח שהבנתי....

davidfainshtein

Member
מנהל
פשששש אלון - אתה מתקדם בצורה

איך השגתי R הפוכה?!
מרשימה מאוד עם הרוסית שלך! תמשיך כך ולא יהיה מנוס מלגרור אותך לטיול שאנחנו מתכננים לסיביר בקיץ הבא!...

אלון 58

New member
האמן לי,דוד,אין צורך...

מרשימה מאוד עם הרוסית שלך! תמשיך כך ולא יהיה מנוס מלגרור אותך לטיול שאנחנו מתכננים לסיביר בקיץ הבא!...
האמן לי,דוד,אין צורך...
אני לא ממש מתקדם עם הרוסית,כי אני לא מחפש את זה,אם הייתי דובר את השפה כשפת-אם,סביר להניח שרעיתי לא היתה לומדת עברית,אז בשביל מה ובשביל מי? טיול לסיביר יכול להיות מעניין,אם כי לא לפני שיזדמן מתישהו לרעיתי "לסחוב" אותי ואת סיון לטיול "שורשים" שלה בסנט-פטרסבורג(לנינגראד),ויתכן שיכלול את מוסקוה.נכון לרגע זה אין לזה רלבנטיות,בעוד כחודש אני יוצא לטיול קצר בברזיל וארגנטינה(זה מה ש"יושב" לי בראש כרגע), עם דגש על ריו-דה-ז'נירו & בואנוס-אירס,כשבדרך גם תהיינה "קפיצות מוטסות" לכמה פלאי-טבע שם,בכל אופן,תודה על ההצעה,בשלב מאוחר יותר,אקוה להצטרף למשהו כזה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה