שבת בבצת

YHS

New member
שם משתמש זה נחסם

בשל שימוש בשפה לא ראויה בפורום, לאחר אזהרה.

yanival

New member
חבל, הוא לא יוצא דופן

כדאי שמשתמשים כאלו יחסמו, אבל הבחור בסך בכל הגיב על תכתובות פוגעות מצד אחרים. אז כולם פה חטאו, ורק הוא שילם. בכלל, כבר הרבה זמן מפורסמות פה תמונות של סיטואציות הרבה יותר מסוכנות שכוללות ריחוף טיסן 3 מטרים מהמטיס ותפיסת טיסן באויר. אף אחד לא התקוממם עליהן. תמונת המסוק והילד פורסמה במקרה במקביל לתאונת המסוק, ולכן כולם יצאו בזעקה. אפשר רק לקוות שכל הכותבים פה ימשיכו לזעוק לבטיחות גם בסוף השבוע במסלול. אבל לדעתי הבעיה היא שרבים מהמטיסים אפילו לא יודעים מה הן הסכנות העיקריות. אפילו בתחרויות חצי מקצועניות בארץ חוטאים כאשר עומדים לצד או מול מנוע בפול מצערת.

ValaZ

New member
מישהו שיכול לרחף 3 מטר לידו יודע מה

הוא עושה ויש לו שליטה מלאה בטיסן......... כנ"ל לגבי תפיסת טיסן מריחוף..... לילד בן 4 אין שליטה מלאה במסוק.... זה ההבדל......

crash n burn

New member
לא לעניין

מה שמעניין זה שכל שאר החברים שניבלו את הפה עדיין פעילים. התגובות של מונטי היו אולי בשפה קשה אבל לא בשפה מלוכלכת. נראה לי YHS כי זה בגלל שהוא הגיב לך ולא יכולת לעמוד בביקורת

Likeness

New member
חחח....מסכן רק רצה להראות לאנשים

תמונות יפות מיום ההטסה,חחחחחחחחחחחחחח, ונדפק.....חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח האמת, שהנושא לא מצחיק רק הסיטואציה שהוא כלא את עצמו בא....חחח...

aerolevant

New member
נכון, רק ששמרת מלאה באספסוף

לא כל אחד שקונה ARTF וצידנית הוא אוטומטית נורמלי. ראינו מספיק פסיכים מטיסים טרינרים הפוכים מעל המכוניות בשמרת מבחינתי תישארו שם. ההיסתרות מאחורי השם נועדה למנוע 'הפרעות רדיו' כמקובל בשמרת

funfly

New member
פששש...

קבעת פה הרבה דברים....שאין להם אפילו יסודות של בסיס...בשמרת יש אספסוף? אתה רוצה לספר לי על פי מה קבעת ש"כמקובל בשמרת" יש הפרעות רדיו?

montynet

New member
aerolevant אתה איש קטן מאוד

איפה אתה מטיס ???? אם בכלל . מה אתה מטיס ??? טריינר ? אתה כנראה לא מכיר את שומרת .... המטיסים הטובים ביותר מגיעים משם . תפסיק להיות לוזר ותתחיל לדבר נקי

Flakor

New member
תעשו טובה . .

גבי לא אוהב לעשות שטויות, והינו בן אדם אחראי ואבא לעניין גם בשמרת רואים את זה, גם המטיסים האחרים רואים את זה, ובאים בגללו גם מת"א יש תמונה אחת שנויה במחלוקת. OK הבנו די. לנושא הבא..

B 25

New member
אבא לעניין ? ../images/Emo93.gif של אבא!!!

מי שמעמיד את בנו בן הארבע בקו המבטיח שאם ייגזר בורג הלהב הוא יכרות את ראשו הוא חרא של אבא - והיה צריך להוציא את הילד מחזקתו. אולי הוא לא אוהב לעשות שטויות אבל הוא עושה שטויות מסכנות חיים. השאלה היחידה שאין עליה תשובה היא: מי אידיוט מסוכן יותר - זה שמסכן את בנו או זה שמגן עליו ועל ה"פוטו-אופ" שניצל. אני, סבל אופן, שומר הדפס של התמונה כדי לזהות את בקבוק הניטרוגליצרין הזה אם אגיע לאותו מנחת.

B 25

New member
הבעיה האמיתית שלך ושל חבריך היא:

שאם אתה טיפש זה בדרך כלל לכל החיים - או לפחות עד הפנסיה. (ישה - לפני שאתה מתערב תבדוק את רמת השפה בדיון הזה לכל אורכו, אני לא סתם לא מנומס, אני לא מנומס בכוונה! כיוון שעל דברים מנומסים (כמו שלך ושל גדעון) ניתנו תשובות גסות רוח. אם כבר, אז שיהנו גם מהצד הזה של הביוב.

Flakor

New member
גם אתה מר 25 ידידי :טיפש וחצוף.

ההתלהמות הזו כמו אצל שאר הילדונים בפורומים יפה ותואמת פרחחים זבי חוטם מאחורי מקלדת שחורה ועכבר פניאומאטי אני מצטער ומתנצל בפני הפורום שהודעות זבל כאלה הכוללות פגיעה ישירה בחברים וניבולי פה בכלל מוצגות. אולי תשלוף סכין וזהו?

B 25

New member
ישמור האל מידידים כמוך...

אבל מה שאהבתי בתגובה הוא שהוכחת כאן שני חוקים: א. טיפש נשאר טיפש. (או כמו שכבר אמרתי טיפשות זה לכל החיים). ב. אתה ככל הנראה ההוכחה החיה המוצלחת ביותר לחוק ליבלינג. (אם אינך מכיר את חוק ליבלינג שאל את חברך בעל שלושת התארים - אני משוכנע שהוא יידע להסביר לך). נ. ב. יש לך טעות בצבע המקלדת - אבל אתה יכול להמשיך לנחש.

Flakor

New member
אשמח ללבן איתך דברים פנים אל פנים

אני אוכיח לך כמה חוקים בלתי כתובים נוספים

B 25

New member
ממש לא ../images/Emo41.gif

זה נראה לי בזבוז זמן מוחלט, ודרך אגב, אלה חוקים כתובים (ליבלינג היה מאנשי מערכת ה"ניו יורקר" כאשר ניסח את החוק שלו).

Flakor

New member
לפי דעתי עברת את הקו האדום !

אספסוף תקרא לחברים שלך

למעלה