שבת בבצת

YHS

New member
ועוד שתי מילים, או יותר

אני מבוגר בהרבה ממך, אני ליויתי טייסים שנהרגו בגלל שטות. אני גם חוקר תאונות. אמרתי גם לליאור זהבי ולעוד אנשים היכן לא להטיס. ותהיה לי בריא. ועוד הערה קטנה - מוטב גם שתשים לב למילים שאתה בוחר להשתמש בהן כאן בפורום.

ד ו ד 9 9

New member
montynet יכולת לכתוב "אני טיפש"

במקום לבזבז כל כך ברבה מילים שבסופם בכל מקרה תוכתר כטיפש התורן

montynet

New member
ועוד משהו קטן דוד

אתה כנראה הוא הטיפש התורן ...... כי עד עכשיו לא הצלחת להבין שזאת תמונה מבויימת ...... כל הרעש והטררם פה הוא לחינם ..... דרך אגב ..... אני מוכן לבוא בכל יום שאתם מטיסים ולהראות לכם כמה טעויות אתם עושים שיכולות לעלות לכם בחיים ...... זה הסיכון שכולנו לוקחים זה התחביב אם לא הבנתם.

Flat spin

New member
טעות גסה בידך אם אתה חושב לרגע ../images/Emo22.gif

שחברי הפורום נטולי הבחנה עד כדי כך. לידיעתך, כל הבוץ והרפש שאתה מעיף סביבך רק מעידים כאלף עדים על מידת תבונתך. והלשון בה אתה נוקט, ממש כמו מבית מדרשו של ביאליק. חבל שכך

montynet

New member
בוץ ורפש ?????

מעיף סביבי ????? כנראה שאתם כן נטולי הבחנה ..... אתם כל כך קרובים שאתם לא רואים מה יש מסביב. מה קרה אתם לא רגילים שאנשים מגיבים לשטויות שלכם ? זה כל כך מעליב לראות שיש מישהו עם הגיון בריא יותר משלכם ושלא מפחד לשים את הדברים על השולחן ? אתה מכיר אותי ????? כאדם משכיל ובהרבה יותר ממך .... (3 תארים). ומפי מדרשו של ארקדי דוכין .."הירקון זורם ונשפך לים ... הזונות גם" שלך באהבה רבה ....... MONTYNET

Flat spin

New member
אכן צדקתי בכל מילה ../images/Emo22.gif

הגיון בריא ושפת ביבים. 3 תוארים ואפס דרך ארץ.

montynet

New member
דרך ארץ

שפת ביבים ??? חחחח אתה כנראה ממש זקן תוציא את הראש קצת החוצה ותלמד קצת על ארכדי דוכין .... ועל מה השיר מדבר. דרך ארץ הקימה אתה כביש 6 ..... סתם לידיעה

masterbldr

New member
"איש התארים....."

אתה יכול להמשיך ולחשוב שכל העניין הוא התמונה המבויימת אתה כנראה לא ממש קורא את דבריך ודיעותיך שלך אנשים עם תפישות עולם כפי שאתה מציג מפחידות אנשים פחותי ערך שכמוני שלא מחזיקים ביד רמה במקבץ תארים שזורים בסרט אדום. אתה יכול להוסיף לעצמך תואר נוסף מהאוניבסיטה המבויימת שלי: "אדם מסוכן" כשאנשים עם גישה דומה לשלך מגיעים למנחת אני אפילו לא מוציא את הטיסן שלי מהרכב......

ormadar1

New member
עם כל הכבוד ל3 התארים שלך...

כבוד לבני אדם אין ויחסית לבן אדם עם 3 תארים גם הרבה שגיאות כתיב יש לך אז אנא.. ורציני פה אתה הולך עם הראש בקיר הבנו שזאת תמונה מבויימת למה פשוט לא להודות בטעות ולצאת גבר אבל מטבענו להילחם על כלום אז בהצלחה

crash n burn

New member
אנשים קטנים

ormadar1 תקשיב אני לא יודע אם אתה קראת אבל אני קראתי את כל מה שמונטי כתב. אתה אדם קטן שנדבק לשטויות. הוא הגיב לאדון Flat spin על כך שהוא דיבר על תבונתו. דרך אגב אני יודע מי זה מונטי. והשגיעות שלו נובעות מכך שהוא לא מקומי. אבל בשביל אדם שלא נולד כאן. הוא הרבה יותר מהממוצע פה. חוץ מזה כל מה שקורה פה זה בגלל תמונה עלובה ... שאם היא היתה מבוצעת ע"י ליאור זהבי או חן צרפתי .... התגובות היו שונות לחלוטין. אני בדרך כלל לא כותב אבל זה ממש עבר את כל הגבולות.

kugar

New member
אני אצטט כאן אדם גדול...

"אתה רואה, אם כולם אומרים כנראה שזה נכון!" גברי, הגשש החיוור מערכון "שופט כדורגל". ואל תגיד לי שאני אידיוט אם אני חושב שהגששים הם אנשים גדולים, הם הרבהיותר גדול גדולים מכל מי שלד\מדת עליו בבPHD לסלוני שער מאוניברסיטת לטבייה (
הרגת אותי!)

kugar

New member
אהההההההה זה בכלל היה פולי!

ותיקון שגיאות: למדת* הרבה יותר*

B 25

New member
שאלה ל-YHS

איך בדיוק אתה מסביר שהאידיוט הזה, שמנסה לשכנע אותנו שזה בסדר להעמיד ילד מטרים אחדים ממסוק מרחף, טרם נחסם לצמיתות?? זו יכולה להיות תרומת מנהלי הפורום הן לבטיחות והן לתרבות הדיונים בפורום.

אסף ו

New member
אולי כדאי שכשאתה מדבר על תרבות

דיונים, שמילים כגון אידיוט לא יופיעו באותה הודעה...

B 25

New member
עצתך מתקבלת

מעכשיו קרא "רפה שכל" במקום אידיוט (על פי הלקסיקון למונחי פסיכולוגיה).

aerolevant

New member
שמע נא אדון montynet

גם עם 3 תארים אתה מיתנהג כמו בבון לבנטיני, הנקודה היא לא התמונה "המבוימת" הבעיה שאדון גבי מסכן אנשים עם האגו הנפוח שלו. הרי שנינו יודעים שמטיסים עזבו את שמרת בדיוק בגלל השטויות של גבי וחבריו. במילים אחרות: אל תידפקו לנו את בצת! דרך אגב, גם עם 3 תארים אתה לא יודע לצלם, שמעת על קומפוזיציה, תאורה, פרספקטיבה, דינמיקה או קונטרסט? לא? כנראה שלא מלמדים הרבה בPHD לסלוני שער מאוניברסיטת לטבייה.

funfly

New member
הא?

"מטיסים עזבו את שמרת בגלל שטויות של גבי וחברים שלו"? בגלל זה עד לפני חודש לא היה מקום לזבוב במסלול והיינו צריכים להתחיל לפנות משם אנשים שהם לא חברי עמותה? ומי אדוני המסתתר מאחורי כינוי אם יורשה לי לשאול?

Flat spin

New member
בוודאי שלא היה מקום לזבוב ../images/Emo22.gif

המנחת היה כולו מלא ביתושים

montynet

New member
מי זה הקשקשן

תגיד אתה בטח אחד מהאנשים שלא יגיעו בחיים לרמת הטסה נורמאלית .... לגבי יש אגו נפוח ???? תגיד אתה דפוק ???? אתה כנראה לא מכיר אותו. ואין מטיס אחד שעזב את שומרת בגללו .... להיפך ... אנשים מגיעים מכל הארץ כדי שהוא יעשה להם טיסת מבחן ..... אתה קשקשן שקרן ואיש עלוב נפש.... דרך אגב מה הקשר התארים ?????? אני כתבתי על התארים לאדם מסכן שקרא לי טיפש ..... וזה היה רק בכדי להסביר לו שהוא לא יודע עם מי הוא מדבר. אין לך מספיק שכל בשביל לכתוב משהו יותר רציני ???? הפורום הזה כנראה בנוי על כמה ילדים שאין להם מושג ירוק בהטסה. וכל מה שיש לכם להגיד זה . "זה מאוד מסוכן" כשליאור זהבי, ניר מאירי ,חן צרפתי .... משתוללים עם המסוקים שלהם מול קהל של 1000 איש ... שם אין סיכון ????? לא יכולה להיות הפרעת רדיו ??? לכל הקשקשנים ...... אני מוכן לעמוד מול כל אחד ממכם ולהראות לכם כמה טעויות אתם עושים כשאתם מטיסים ..... ולמר דמבו היקר ..... כשאתה זורק סוכריות על הקהל אחרי שכמעט ריסקת את המטוס שלך (ברמת דוד) זה לא מסוכן ????? זה האמא של המסוכן. אז תפסיקו לבלבל את המוח ותתחילו להתאמן. וכשתגיעו לקרסוליים של גבי אז נדבר.

למעלה