שאלון D:::::

חצילע

New member
שאלון D:::::

עוד משהו מהעבר. רשמו 20 אנשים שאתם מכירים, רצוי מהפורום,לפחות כמה שיותר מהפורום. לא להסתכל בשאלות לפני שאתם כותבים את 20 האנשים- יאללה לעבודה 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. רק אם כתבת את 20 האנשים תראה/תענה על השאלות,לא לפני!! שאלות: -כמה זמן אתם מכירים את "5"? -האם "7" מכיר את "15"? -מתי לאחרונה דיברתם עם "13"? -איך תגדיר את "2"? -האם "15" נראה טוב? -איך יראו הילדים של "9" ושל "7"? -ושל "20" ו "14"? -האם אתה חושק ב"9"? -מתי לאחרונה ראיתם את "1"? -מתי הצחיק אתכם "6"? -היית יוצא עם "17"? -ועם "14"? -היית עושה עם "6" , "14" , ו-"18" שלישייה או רבעייה? (במידה ולאחד מהם יש פיצול) -האם "3" ו "20" מתאימים? -מה הדבר האחרון שחשבתם על "10"? -איזו חיה תקשרו ל "4"? -איזה צבע תקשרו ל "8"? -"12",שיעשה אותך? -איזו עונה תקשרו ל "17"? -האם "4" ו "15" מתאימים? -האם היה לך קשר רומנטי עם "1"? -הגדר בשלוש מילים את "18" -הגדר בארבע מילים את "19" -איזו קריירה מתאימה ל "16"? -איזו קריירה הכי לא מתאימה ל "2"? -האם "9" לומד איתכם בכיתה בצפר? -האם היית מפתח קשר רומנטי עם "19"? -מתי רבת עם "11"? -האם משהו היה יכול להתפתח בין "12" לבין "17"? -האם "20" אוהב את "10"? -האם אתה אוהב את "5"? -מה השיר שהכי מתאים ל"1"? -הייתם רוצים ש"10" לא ידבר אתכם? -האם "8" הוא בן אדם טוב? -מה הייתם מביאים ל"14" במתנה? -הייתם רוצים ש"15" יתארח בביתכם? -הייתם רוצים ש"13" יחבק אתכם עכשיו? -מה תעשו כדי לשכנע את "5" לבוא אתכם לאנשהו? גנוב מפורום שייגעצ,שגנב מהיהודים שגנב מ...

nutty boy

New member
שיט! לחצתי אנטר במקום בק-ספייס.

היה את זה גם בפורום לפני כמה חודשים. לפי עומר, אני ופיטר זוג לא רע (WTF?!). אני לא עושה אנשים מהפורום. אני לא יכול. 1.בילי ג'ו ארמסטרונג. 2.סרג' טנקיאן. 3.דנה ברגר. 4.מורן אייזנשיין. 5.יהלי סובול. 6. פאצ' אדמס. 7.דנה קראש. 8. מאפין מאן. 9.סופרמן. 10.וונדר וומן. 11.ז'אן ד'ארק. 12.פיטר רוט. 13.צ'אנדלר בינג. 14.מת'יו פרי. 15.פול מקרטנאני. 16.ארנולד שוורצנייגר (איך כותבים את זה?!) 17.שחר אבן-צור. 18.דארון מאליקיאן. 19.מוניקה לווניסקי. 20.ג'ורג' בוש. רק אם כתבת את 20 האנשים תראה/תענה על השאלות,לא לפני!! שאלות: -כמה זמן אתם מכירים את "5"? בערך חמישה שנים. -האם "7" מכיר את "15"? רוב הסיוכיים שכן. -מתי לאחרונה דיברתם עם "13"? אולי בחלום לפני כמה שנים. -איך תגדיר את "2"? הוא קצת ארמני. -האם "15" נראה טוב? מצויין. -איך יראו הילדים של "9" ושל "7"? כמו שהם צריכים
. -ושל "20" ו "14"? אני לא יודע. -האם אתה חושק ב"9"? הו, מאוד. -מתי לאחרונה ראיתם את "1"? התחפשתי אליו בפורים. -מתי הצחיק אתכם "6"? בסרט שלו. אבל הוא הצחיק מלאאאא אנשים. ככה הוא עבד. -היית יוצא עם "17"? לאן? -ועם "14"? ברור! -היית עושה עם "6" , "14" , ו-"18" שלישייה או רבעייה? (במידה ולאחד מהם יש פיצול) לא. -האם "3" ו "20" מתאימים? ג'ורג' מעט זקן בשביל דנה. -מה הדבר האחרון שחשבתם על "10"? :X. -איזו חיה תקשרו ל "4"? שפן. -איזה צבע תקשרו ל "8"? חום עוגיה. -"12",שיעשה אותך? סליחה? -איזו עונה תקשרו ל "17"? קיץ, כי רק אז חם מספיק ללכת ערומים. -האם "4" ו "15" מתאימים? 4 מתאימה לכל אחד. -האם היה לך קשר רומנטי עם "1"? לא שידוע לי. -הגדר בשלוש מילים את "18" בנאדם מגניב לאללה. -הגדר בארבע מילים את "19": שקרנית, בגדנית, צבועה, ואמריקאית. -איזו קריירה מתאימה ל "16"? בונה. כי כשחקן וכמושל לא הולך לו. -איזו קריירה הכי לא מתאימה ל "2"? מוזיקאי. -האם "9" לומד איתכם בכיתה בצפר? הלוואי, אז הוא היה משמיד את לובה. -האם היית מפתח קשר רומנטי עם "19"? I did not have sex with that woman. -מתי רבת עם "11"? לפני כארבע שנים. -האם משהו היה יכול להתפתח בין "12" לבין "17"? התפתח כבר. -האם "20" אוהב את "10"? לגמרי. -האם אתה אוהב את "5"? מת עליו. -מה השיר שהכי מתאים ל"1"? Amirican idiot. -הייתם רוצים ש"10" לא ידבר אתכם? מה פתאום?! -האם "8" הוא בן אדם טוב? הוא לא בדיוק בן-אדם. -מה הייתם מביאים ל"14" במתנה? משהו שהיה מעריך. מגיע לו. -הייתם רוצים ש"15" יתארח בביתכם? כן. -הייתם רוצים ש"13" יחבק אתכם עכשיו? לא. (מרים גבה-וכן אני יכול.) -מה תעשו כדי לשכנע את "5" לבוא אתכם לאנשהו? משלם לו?

חצילע

New member
נמ.

1.קרן חוחין. 2.ינאי 3.ענבר 4.תמר 5.סיוני 6.יונתן 7.אפרת 8.הדר 9.גלעד 10.יעל 11.עידן 12.אדם 13.שירה 14.שחר קרפיונע 15.עומר 16.רוני 17.בר 18.הגר 19.ריטה 20.נולי רק אם כתבת את 20 האנשים תראה/תענה על השאלות,לא לפני!! שאלות: -כמה זמן אתם מכירים את "5"?מממ. מאז שאני בפורום, אבל פעם ראשונה הכרתי אותה ממש במפגש הראשון שהייתי.:) -האם "7" מכיר את "15"?כמובן. הם תמיד ישנים אחד על השני. D: -מתי לאחרונה דיברתם עם "13"?ממ.שלחתי לה מסר]; וקרן אמרה לי שהיא רצתה לדבר איתי אתמול?
-איך תגדיר את "2"?זהו ינאי,חברי לחבורת הצבים. -האם "15" נראה טוב?כמובן. P: -איך יראו הילדים של "9" ושל "7"?זה יהיה מוזר.כי הם ידידים טובים. אבל בגלל ששניהם יפים,אז הם יהיו מדהימים. :] -ושל "20" ו "14"?הם יהיו קרפיונים קטנים וכוסונים!1111. -האם אתה חושק ב"9"?במובן ידידותי.
-מתי לאחרונה ראיתם את "1"?את חוחיני?
במפגש.
-מתי הצחיק אתכם "6"?ממ. באיזה שיחת ועידה. -היית יוצא עם "17"?כמובן D::: -ועם "14"?גם גם. כמה שיותר יותר טוב. אני זנותית. -היית עושה עם "6" , "14" , ו-"18" שלישייה או רבעייה? (במידה ולאחד מהם יש פיצול)חמישיה.
-האם "3" ו "20" מתאימים?אם הן היו לסביות..כן.
-מה הדבר האחרון שחשבתם על "10"?על השיחות שלה עם עידן D: -איזו חיה תקשרו ל "4"? דוב נמלים סורי. מה אני יודעת. אבל אמ. משהו טיבעוני כזה. שלא פוגע באפחד D: כי היא כה תמימה. -איזה צבע תקשרו ל "8"?סגול. :] כי לא יודעת. מתאים לה. :] -"12",שיעשה אותך?חחחחחחחחחחחחחח לא. אבל הוא חמוד ורוסי.
-איזו עונה תקשרו ל "17"?סתיו.
-האם "4" ו "15" מתאימים?בערך.^^ -האם היה לך קשר רומנטי עם "1"?כמובן.
-הגדר בשלוש מילים את "18" הגר היא ג'ינג'ית.
-הגדר בארבע מילים את "19"ריטה היא בנאדם יפה. -איזו קריירה מתאימה ל "16"?עורכת דין.
-איזו קריירה הכי לא מתאימה ל "2"?מוכר בשוק.
-האם "9" לומד איתכם בכיתה בצפר?הלוואי. זה היה יכול להיות משעשע. -האם היית מפתח קשר רומנטי עם "19"?כמובן.
-מתי רבת עם "11"?ממ. אף פעם?
-האם משהו היה יכול להתפתח בין "12" לבין "17"?לא מתאימים. D: אבל חמודים. -האם "20" אוהב את "10"?נראלי שכע.
-האם אתה אוהב את "5"?הכי בעולם. היא אישתי.
-מה השיר שהכי מתאים ל"1"?"היאאאאאאא כזאתת חוחין זה צובט בלב שלך" -הייתם רוצים ש"10" לא ידבר אתכם?ברור שלא.
-האם "8" הוא בן אדם טוב?כעעע. והיא שונאת ילדים-כמוני.
-מה הייתם מביאים ל"14" במתנה?דג. -הייתם רוצים ש"15" יתארח בביתכם?מממ. אוקע? D: -הייתם רוצים ש"13" יחבק אתכם עכשיו?כעעע.שירה. -מה תעשו כדי לשכנע את "5" לבוא אתכם לאנשהו?אני אתקשר אליה?

nutty boy

New member
חח, דוב נמלים אוכל נמלים.

סיפורה העצוב של משפחת נמלים
. בהחלט סיפור עצוב. קקדילה? אני ובר לא יכולים להסתדר?

חצילע

New member
אע נכון,הוא כה לא תמים!!!!1111. ../images/Emo2.gif

כע. היו הייתה נמלה בשם מושיקה. מושיקה אהבה את נחום. נחום היה חמור שאהב הרפתאות!!!11111. יום אחד נפגשו מושיקה ונחום, ואז הם ראו את מושיקה ואז הם החליטו שבא להם בננה. ואז הם קראו ליוסי התנין,והוא אכל חמין. הסוף!!!!1111.
. מתי אמרתי שאתה ובר לא יכולים להסתדר?
בואנה,אדם,אתה מדמיין דברים.

nutty boy

New member
אה נכון, אני באמת מדמיין דברים.

כמו את הלוויתן הזה לפני כמה ימים. עדיין לא הבנתי מה הוא רצה ממני.

חצילע

New member
יויווי. ינאי. איך מתאים לך בעצם.

"תבליניםמגנטיםגרביםמסריחות בעשר שקללללל, "עשר שקללללללל רק אצל ינאי הגדולללל, עשר שקלללל,תיק ב10 שקל,מגבונים לתחת רב פעמיים, חיתולים לכל המשפחההההה עשר שקללללל".

למעלה