שאלון D:::::

חצילע

New member
יעלי.../images/Emo99.gif../images/Emo24.gif

וכן,אני אוהבת את רוני D: רוני המושית. :]

../images/Emo121.gifתודה באמת../images/Emo3.gif../images/Emo24.gif../images/Emo99.gif

ולמה מעייף? זה עושה שרירים באצבע

nutty boy

New member
אני בשאלה הראשונה!

חח, שחלקנו את האיזור מתחת לגרם מדרגות.

../images/Emo79.gif

עוד משהו מהעבר. רשמו 20 אנשים שאתם מכירים, רצוי מהפורום,לפחות כמה שיותר מהפורום. לא להסתכל בשאלות לפני שאתם כותבים את 20 האנשים- יאללה לעבודה 1.עומריקו 2.אסי 3.נועה 4.שחר 5.נוען 6.אפרת 7.גלעד 8.ינאי 9.יעל 10.אדם 11.סיון 12.טלי 13.נורית 14.שניר 15.נועם 16.כפיר 17.תומר 18.איל 19.גיא 20.שחר (לא שחר הבן) רק אם כתבת את 20 האנשים תראה/תענה על השאלות,לא לפני!! שאלות: -כמה זמן אתם מכירים את "5"?לא הרבה.... -האם "7" מכיר את "15"?לא -מתי לאחרונה דיברתם עם "13"?חמישי בערב נראלי -איך תגדיר את "2"?נשמה חח -האם "15" נראה טוב?כן חח לדעתי..... -איך יראו הילדים של "9" ושל "7"?חחחחחח גלעד ויעל חחחח בטח יפים כמוהם -ושל "20" ו "14"?אממ גם יפים:) -האם אתה חושק ב"9"?אל תעלבי יעל קרקר.. -מתי לאחרונה ראיתם את "1"?אתמול -מתי הצחיק אתכם "6"?במפגש -היית יוצא עם "17"?לא יודעת... -ועם "14"?חח לא יודעת גם...:S -היית עושה עם "6" , "14" , ו-"18" שלישייה או רבעייה? (במידה ולאחד מהם יש פיצול)לא!... אל תעלבו חחח -האם "3" ו "20" מתאימים?אממ נועה את בקטע של בנות?!לא נראלי חחח -מה הדבר האחרון שחשבתם על "10"?אתמול חשבתי עליו כי אסי חשבה שאני דלוקה עליו חחחח -איזו חיה תקשרו ל "4"?ג'ירפה?חחח -איזה צבע תקשרו ל "8"?ירוק כהה מאגניב כזה חח -"12",שיעשה אותך?מה ??? -איזו עונה תקשרו ל "17"?אביב חח -האם "4" ו "15" מתאימים?אממ לא חושבת שהם בקטע של בנים -האם היה לך קשר רומנטי עם "1"?אממממממממממממ חחחחחח לא בדיוק....אמממממממממממממממממ חחחחחחחחחחחחחחחחחחח -הגדר בשלוש מילים את "18"זה קשה מידי -הגדר בארבע מילים את "19"גם זה קשה מידי -איזו קריירה מתאימה ל "16"?שדרן נראלי .. אפילו שהוא חכם מידי -איזו קריירה הכי לא מתאימה ל "2"?מתמטיקאית -האם "9" לומד איתכם בכיתה בצפר?לא -האם היית מפתח קשר רומנטי עם "19"?אח שלי! לא חחח -מתי רבת עם "11"?לא חושבת שרבתי איתה בכלל -האם משהו היה יכול להתפתח בין "12" לבין "17"?יש מצב לא יודעת חח -האם "20" אוהב את "10"?לא חושבת חח -האם אתה אוהב את "5"?מאוד אבל אתם יודעים אהבה בין ידידות חחחח -מה השיר שהכי מתאים ל"1"?"רק בשביל לקבל חיבוק" חחח -הייתם רוצים ש"10" לא ידבר אתכם?לא אני אוהבת(בשביל אסי: לא, לא אהבה כזאת) את אדם!!! -האם "8" הוא בן אדם טוב?כןןן -מה הייתם מביאים ל"14" במתנה?גיטרה חח -הייתם רוצים ש"15" יתארח בביתכם?בטח למה לא... -הייתם רוצים ש"13" יחבק אתכם עכשיו?כן. -מה תעשו כדי לשכנע את "5" לבוא אתכם לאנשהו?לא יודעתת אני לא מספיק מכירה אותך נוען (רמז רמז רמז )

חצילע

New member
נו,שירה.את כה חמודה.../images/Emo7.gif../images/Emo99.gif

תעשי לי חצילמכפרסבא!~!!1111.
.

nutty boy

New member
דברים מכפ"ס לא יכולים להיות רעים.

טוב הם כן. אבל לא לרוב.

nutty boy

New member
לא אמרתי שמישהו אמר שזה רע.

להפך, אני אומר שזה לרוב טוב. ובעצם, אני מתכוון להגיד שזה מצויין שהיא רוצה את זה.

שירקא

New member
אווף נועןן תגידי לי איך קוראים לה?

וגם את קסומה וחאמודה ביותר:)

dirty boots

New member
נועם מוכרת קרטיבים ../images/Emo11.gif

רשמו 20 אנשים שאתם מכירים, רצוי מהפורום,לפחות כמה שיותר מהפורום. לא להסתכל בשאלות לפני שאתם כותבים את 20 האנשים- יאללה לעבודה 1. קרן 2. שחר 3. שירה 4. אפרת 5. נועם 6. אדם 7.תמר 8. נועה נולי 9.סיון 10.יעל 11. יעל השניה שאינה קרקר 12. גלעד 13. יונתן 14. יעל שרשור חיובי 15. עידן 16. רוני 17. אודליה 18. מיכל 19. נועה דאמיט 20. עומר רק אם כתבת את 20 האנשים תראה/תענה על השאלות,לא לפני!! שאלות: - כמה זמן אתם מכירים את "5"? די הרבה D: -האם "7" מכיר את "15"? נדמה לי שכן -מתי לאחרונה דיברתם עם "13"? ביזושהי ועידה לאחרונה -איך תגדיר את "2"? קרפיון
-האם "15" נראה טוב? פ3ץ
-איך יראו הילדים של "9" ושל "7"? כוסונים
-ושל "20" ו"14"? רע
-האם אתה חושק ב"9"? ברור
-מתי לאחרונה ראיתם את "1"? במפגש הראשון שבאתי אליו -מתי הצחיק אתכם "6"? במפגש האחרון, עם התחפושת איש עסקים הסקסית הזאת
-היית יוצא עם "17"? כן
-ועם "14"? בטח
-היית עושה עם "6" , "14" , ו-"18" שלישייה או רבעייה? (במידה ולאחד מהם יש פיצול) מצטער, מוזר מדי
-האם "3" ו "20" מתאימים? בהחלט -מה הדבר האחרון שחשבתם על "10"? "איפה יעל? אה, היא בטח שותה בגן הגיבורים, בטוחה ובידיים טובות" -איזו חיה תקשרו ל "4"? גמל
-איזה צבע תקשרו ל "8"? אדום -"12",שיעשה אותך? ומיד! -איזו עונה תקשרו ל "17"? חורף -האם "4" ו "15" מתאימים? לא בדיוק
-האם היה לך קשר רומנטי עם "1"? כן, הפ33ה מגיל קציצה הזאת
[קציצה צמחונית, כמובן]-הגדר בשלוש מילים את "18" קשה מדי -הגדר בארבע מילים את "19" אציטון משובח לובש משקפיים -איזו קריירה מתאימה ל "16"? עורכת דין
-איזו קריירה הכי לא מתאימה ל "2"? רוצח סדרתי -האם "9" לומד איתכם בכיתה בצפר? לא -האם היית מפתח קשר רומנטי עם "19"? ברור
-מתי רבת עם "11"? רוב הזמן. יעל, תביני, את לא ינאי
-האם משהו היה יכול להתפתח בין "12" לבין "17"? בהחלט -האם "20" אוהב את "10"? ניתן לשער -האם אתה אוהב את "5"? מאוד -מה השיר שהכי מתאים ל"1"? אהבה קטנה
-הייתם רוצים ש"10" לא ידבר אתכם? ברור שלא -האם "8" הוא בן אדם טוב?
-מה הייתם מביאים ל"14" במתנה? פסל של השמש מהטלטאביז
-הייתם רוצים ש"15" יתארח בביתכם? כן, ובדרך, שיביא את יעל והחבורה ושישתו פה גלונים של וודקה
-הייתם רוצים ש"13" יחבק אתכם עכשיו? לא נראה לי
-מה תעשו כדי לשכנע את "5" לבוא אתכם לאנשהו? "בואי, יש פה צבים."

חחחחחחחחח יואוו איזה מפגרת אניי

שכחתי שכאן עושים B - |
ובמסנג'ר אני עושה ת|קשוח| הזה חחח אוחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חצילע

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחXDDD

ינאי. על מה אתה מדבר? אתה מנודה מחבורת הצבים הצעירים מכיוון שאין לך משבצות. ומה הרבה זמן? D:::: מי ישמע כמה זמן אתה חי. חוץ מזה שאתה קטן. ו... ינאי. גמני אוהבת אותך מאודמאודמאוד.

למעלה