רשמים מהופעת הפלויד ב-live 8

• פותח הנושא ShikS
  • פורסם בתאריך

Zלדה

New member
הי, קצת חוש הומור?

הבחור כתב שגילמור העדיף להשאר קרוב לשלושת החברים האחרים מאשר לווטרס, אז ניסיתי לחשוב מי יכל להיות החמישי.

amst

New member
אושר גדול

ניגבתי דמעת התרגשות! שכחתי כמה הם טובים..

יש לי כמה שאלות

מדוע כמעט ולא הראו את רייט? האם הסקסופוניסט היה דיק פארי? האם אכן הראו במהלך ההופעה קלוז-אפ של תחנת באטרסי?

flowerboy69

New member
כן!!!

מדהים הראו את התחנה ההיא מאנימלס!!! הסקסופוניסט זה ההוא מהצד האפל משנת 73 ברח לי השם שלו...

MIniMage

New member
תחנת באטרסי זה מהתמונה של אנימלס?

כי בהחלט היה קטע בו ראיתי מפעל שנראה ממש כמו זה...

Speed King

New member
לא רק את החזיר...

בהתחלה גם הראו קלוז אפ על ארבע ארובות שנמצאות קרוב להייד פארק שנראו כמו הארובות מעטיפת האלבום של האנימלז, אני לא יודע אם זה הארובות המקוריות מהעטיפה באלבום.. וחוץ מזה היה גדול גילמור נשאר מלך, לגבי ווטרס, הקול שלו הלך ונהיה ממש חנוק זה קצת הרס אבל בכל זאת היה ממש ממש טוב.. אגב, שמתם לב שלווטרס יש ק' ממש בולטת??

לשאלתך, כן זה היה דיק פרי

שעשה את הסקסופון גם בדארק סייד וגם בwish you were here סקסופוניסט גדול - הופיע עם גילמור בעבר.

עד הלילה, חשבתי שאין עליהם.

עכשיו אני יודע, שאין עליהם, ולא יהיה או יהיו כמותם. מבחינתי הם המציאו את הגלגל, לפני יותר משלושים שנה, והלילה הם הוכיחו שהם עדיין יודעים לסובב אותו. היו דמעות, חיוכים וצמרמורות אצלי
אני מאוהב
יא-אללה איך הם עושים את זה?

א י ט י

New member
שנה שעברה ראיתי כוכב נופל

וביקשתי שפינק פלויד יתאחדו בשנה הקרובה . לאלוהים אין גוף , ולא דמות הגוף , אבל יש לו צליל , והיום שמעתי אותו בשידור ישיר מלונדון ...פשוט אין לי מילים , לא חושב שאי- פעם התרגשתי ככה. חלומות מתגשמים חבר'ה :)

רשמים מהופעת הפלויד ב-live 8

אני מתחילה שרשור חדש, כי הקודם הפך לשרשורפלצת. שרשרו לכאן את התרשמויותיכם, הגיגיכם, דמעותיכם וחיוכיכם בעקבות ההופעה. שרשרו גם תמונות מהמופע; מחר אפתח גלריה לצורך העניין. אה, והחשדות האחרונות מלונדון אומרות שווטרס אמר שאיחוד (מלא) של הפלויד אינו בלתי אפשרי.

תרגום דבריו של ווטרס לפני WYWH

"זה נהדר לנגן שוב עם שלושת הבחורים האלו. השיר הזה מוקדש לכל האנשים שאינם יכולים להיות כאן - במיוחד סיד."

למעלה