רשמים מהופעת הפלויד ב-live 8

• פותח הנושא ShikS
  • פורסם בתאריך

hodaya17

New member
חח מה זה לא ברור!?

הוא היה על תקן הבחורה היפה...

SweetyinZion

New member
הקיסוס הזה פשוט מזעזע...

למה אף אחד לא התלונן לערוץ 10 שיורידו אותו הוא פשוט היה מזוויע אני מקווה שאף מהמארגנים או האומנים לא שמעו את ההערות הדוחות שלו, לא היו נותנים לערוץ 10 לשדר – פשוט ביזיון לארוע

ידעתי שהוא יעשה את זה! ../images/Emo46.gif

הוא בכלל לא היה קשור לכל הארוע! מי נתן לא את התפקיד להעביר את הערב?! מעצבן! אבל ההופעה, חלומית!
כל כך התרגשתי!

nadavof

New member
תגידו זה רק אני או שגילמור

אמר בסוף תודה (בעברית) או שזה היה good night ?

נסיכה9

New member
גם אני שמעתי תודה בעברית ../images/Emo6.gif

זכיתי לראות את ההופעה ואני פשוט מתענגת על התחושה. אין אין עליהם בעולם הזה. הנאה צרופהההההההההההההההההההההה

כן כן כן!

גם אני חשבתי שדמיינתי מאוחר וברמן וקיסוס לא אמרו כלום על זה... אבל כן! הוא אמר תודה.. כשההופעה הסתיימה כאבו לי כל השרירים בגוף והדמעות כמעט התייבשו.. היה מדהים.. =]

שלום חן

New member
אני חושב שאפשר לברך "שהחיינו"

גילמור הראה שהוא לא שכח לשיר ולא שכח לנגן, הוא שר יותר טוב מהקול הצרוד והמאומץ של ווטרס. ענק ענק והחיבוק בסוף של הארבעה אני שאני בן 30 התרגשתי כמו ילד קטן. שמתם לב שרייט לא קיבל קלוז אפים ומייסון אני פשוט חולה על המתופף השמנמן הזה. שבוע טוב ולילה טוב שנה הבאה בירושלים הבנויה.

באמת היו גדולים

שמרו על רמת נגינה מעולה, היה פשוט מרגש וענק... אין מילים לתאר... הרגשתי אבל שדווקא גילמור היה העוין בהופעה. שמר רוב הזמן על פרצוף רציני וגם בסוף ווטרס שיכנע אותו להתחבק. אבל ענק. אין מה לומר.

hodaya17

New member
מיי גאאאד!

זה היה כ"כ מרגש! ואיזה קשה זה לראות אותם זקנים!!! לווטרס יש תותבות!
פשוט חברה מדהימים!

זה לא "מכשיר שמיעה"

אלו אוזניות בהם נעזרים האמנים המופיעים, ע"מ שיישמר הבאלאנס בין הכלים והקולות.

Neta Meta

New member
אההההההה

הופעה מדהימה!!! בכיתי כל כך הרבה!!! שמתם לב שרוג'ר היה הנלהב והשמח ודיוויד היה זה שנראה קצת ממורמר ורצה לרדת מהר? מעניין מה הלך שם.....

adiville

New member
וואלה גם לי ירדה דימעה בסוף ../images/Emo8.gif

היה מ-ד-ה-י-ם !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ווטרס כזה מאמי וגילמור מקסים !!!!!!!!!!!!!! זה היה פשוט לא יאומן ובקטע של "קומפרטלי נאמב" פשוט לא האמנתי !!!!!! זה היה חלום שלי לראות אותם מופיעים ביחד עם השיר המדהים הזה !!!!!! לא יאומן. פשוט לא יאומן ! חתיכת היסטוריה !!!!!!

flowerboy69

New member
אז זה מאחורינו...

היה יפה מאוד.מרשים אחרי כל כך הרבה זמן.ראו שווטרס מאוד מתרגש לחזור לפינה שלו בלהקה.חבל שבאמת לא הרגישו שריק רייט נמצא שם לא מוזיקלית ולא בצילום.כמו שמישהו אמר פה-מיסון באמת היה החוליה החלשה.הוא כאילו "החסיר תווים" ורק נתן מכה פה ושם למלא איזה חלל בשירים.היה חסר תיפוף יותר משמעותי... היו כמה חיוכים-שכולם חיכו להם...אבל...בסוף גילמור אמר לילה טוב וישר רצה ללכת ווטרס קרא לו לבוא ולהתחבק כמו בימים הטובים והיה ברור שהוא לא התלהב מזה...אבל בסוף זה קרה וראיתי שהוא העדיף להשאר קרוב לשלושת החברים האחרים מהלהקה מאשר לווטרס... בכל אופן.היה מדהים ומרגש מאוד מאוד ומי יתן וזה לא יהיה הפעם האחרונה שנראה את זה...

Zלדה

New member
סיד היה שם????

או שלא הבנתי את החשבון (גילמור העדיף להשאר קרוב לשלושת החברים האחרים מאשר לווטרס)???

למעלה