רשמים מהופעת הפלויד ב-live 8

• פותח הנושא ShikS
  • פורסם בתאריך

afon

New member
אני חושב

שזה ההתייחסות הראשונה שלהם לגבי סיד בצורה כל כך ישירה בפני קהל כל כך גדול.

Shakty

New member
ווטרס בסיבוב של INTHE FLESH

של את SHINE ON YOU עם תמונות של סיד מוקרנות על הרקע... גם אתמול בהופעה הייתה תמונה של סיד מוקרנת על הקיר מאחורה.

הדיסק החדש ...שיהיה

כרגע אמרו בחדשות גלי צה"ל שרוג'ר ווטרס אמר לאחר ההופעה כי יש בכוונתם להתאחד לעוד הופעות וכמו כן לנסות להקליט חומר חדש.... אני רועד

לא ראיתי דבר כזה, אבל

יש כבר ציטוטים ממקורות אמינים לפיהם ווטרס אמר שאיחוד (מלא) "אינו בלתי אפשרי".

הבה נעצום עניים

ונתפלל שחדשות גל"צ מבוססים על ציטוט אמיתי. וששנה הבא יצא מישראל טיסת משלחת של חבריי הפורום להופעה באנגליה . כבר הרבה זמן לא כתבו את זה כאן ועכשיו זה זמן ראוי : ציף ציף אנחנו סוגדים לך את מנהלת את הפורום הזה במושלמות וממלא אותו בעניין גם ליפני ימים האיחוד האלה ותמיד זהירה לגבי שמועות...
תודה לך

מה אגיד ומה אספר

האמת ציפיתי ליותר אנשים מהפורום אבל... ותכלס לא היה צריך הפאב היה מפוצץ(אנדרסטייטמנט-מלא) אנשים. אני הגעתי לפאב לבד(כל החברים שלי בצבא) ופתאום מגיע "האזרחק" בחור מלומד ומצחיק, שתיין לא קטן ורעב גדול. היה מאוד כיף לשתות איתו בירה ולאכול כל מיני סטקים משובחים. צחקנו המון כי שתינו המון. בהחלט חוויה נחמדה ביותר. חיכינו בקוצר רוח לפלויד ופנטזנו סל סיד, ואז.... ב1:30(!) שעון חיפה, העובדים הפסיקו לעבוד ולקחו פעמיים Breathe. החיוכים בין גילמור לווטרס ריגשו אותי עד דמעות. המילים שלפני "הלוואי והיית כאן" הזכירו לי אותה אז שלחתי לה הודעה עם שם השיר, התוצאות היו משמחות. הביצוע של MONEY גרם לי לחשוב בשנית על השיר, אהבתי מאוד. כל הפאב שר ומוחה כפיים אחרי כל שיר פשוט אווירה חלומית (תוכלו את הלב). ובסוף זה היה אחד הביצועים היותר טובים שהיו לפינק פלויד לשיר CN כולם חיכו ל-אההההההה ,לפזמון ולסולו מדהים של דייב. ווטרס הוכיח שוב שהוא מנהיג אמיתי.

לא מצליח לישון...

הערב הזה ייזכר לדורי דורות. בוקר טוב פורום 648 כבוד!!! אני אנסה בכל זאת להירדם קצת. ל"ט אנשים. ציף, האזרחק, כל אוהדי הפלויד בארץ, תודה מכל הלב. טוב זהו! :)

קרייזי, לך לישון

וכך גם אני. לא יכולנו להגיע לפאב מפאת השעה, ויהב שדרש צומי. פעם אחרת.

wish i was here

New member
היה מדהים!

לפני ההופעה היתה בחדשות 10 כתבה על שליחי הבלוז והיה שם איזה בן-אדם (המטומטמים של ערוץ 10 הגדירו אותו "מעריץ"-פאק אנחנו לא קבוצת גרופיות!)שטען שלפני שגילמור הצטרף לפלויד הוא התנדב בקיבוץ בצפון(צפון ישראל כמובן)-מישהו יכול לשפוך קצת אור על הסיפור הזה? חוץ מזה היה מדהים-breath נשמע בדיוק כמו בדארק סייד,Money היה בביצוע מדהים גם כן,וויש היה מרגש כמו תמיד,CN קצת איכזב אותי בגלל שווטרס ניסה אולי לשחזר את מה שהוא עשה ב is there anybody out there (ההופעה) בכך שהוא מוסיף וויבארציות לקול שלו בכל מלה-לא עבד,אבל הסולואים של גילמור היו מצויינים. אגב-ניק מייסון בכלל לא ניגן לאט כמו שהוא טען שהוא יעשה.....אולי השיחה שופעת האינטליגנציה שהוא ניהל קודם עם עדן הראל,גרמה לו לחשוב אחרת. תזכרו-הכל בשביל אפריקה-אחרת גילמור לא היה חושב בכלל על הסוס הזה ושמו ווטרס! (או שכן?-time will tell)

"גילמור בקיבוץ"

יש שרשור על זה למטה, אבל אני אחסוך לכם.... למיטב ידיעתי, אין אמת בשמועה הזו. דייויד גילמור מנגן גיטרה בהרכבים, באופן מקצועני, מגיל 16, ומעולם לא הפסיק לנגן. בשנים שלפני הצטרפותו לפלויד הוא ניגן בכמה הרכבים שהאחרון בהם, jokers wild היה חתום בחברת תקליטים והוציא EP. בשנת 1967 הוא היה עם להקתו זו בספרד וצרפת, שם היתה להם עבודה. הוא לא היה בישראל. יתכן שמקור השמועה הזה הוא באי הבנה של קטע שהופיע כאן, בפורומנו. ברוטוס (ניצן) שלנו כתב לפני זמן מה מאמר על התרשמויותיו מהאלבום Meddle. במאמר הוא נותן דרור לדמיונו ומדמיין איך זה היה אם גילמור היה מתנדב בקיבוץ: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=648&a=33228&c=4205&sc=0&ssc=0 ועל כך ייאמר: רק בישראל...

TAZ!

New member
אתה צריך לשנות את הניק שלך...

ל - Wish I was there...

התשובה המדעית: הצד האפל של הירח

עלתה כאן לפני כמה ימים השאלה האם יש לירח צד אפל באמת ולא הספקתי לענות. אז זוהי התשובה האסטרונומית. הירח ככל גוף שמימי מסתובב, הירח מסתובב סביב עצמו, סביב כדור הארץ וביחד עם כדור נהארץ סביב השמש ( וליתר דיוק ביחד עם השמש סביב המרכז הדמיוני של הגלקסיה ואף נע יחד עם כל היקום "החוצה" מכח התנועה שהמפץ הגדול חולל) ...כל מקום בירח יש בו יום ולילה , זמן ביממה הירחית שאותה נקודה מופנית לכיוון השמש ומקבלת אור וזמן שלא. הירח מסתובב סביב עצמו בדיוק באותה מהירות שכדור הארץ מסתובב סביב עצמו, כתוצאה מכך , אותו צד של הירח מופנה כלפי כדור הארץ כל הזמן. תחשבו על זה קצת ואז תבינו למה זה כך. לכן מבחינת כדור הארץ, יש לירח צד אפל, צד שלעולם לא יראה מכדור הארץ. אם אתה נמצא על הירח אז אין צד אפל. השם הנכון הוא "הצד של הירח הנסתר מכדור הארץ" ולא הצד האפל, כי אין צד אפל, אלא צד נסתר. הפעם הראשונה שצולם הצד הנסתר ונגלה לבני אדם היה ב 1963 ע"י חללית רוסית... לפני כן היו כמובן ספקולציות על יצורים ירוקים שחיים שם וערים גדולות ... הנשיא בוש הצהיר על מחויבות אמריקנית להקמת בסיס קבע על הירח עד שנת 2020 כתחנה בדרך למשימה מאוישת על מאדים, כשיוקם בסיס זה נראה לי שזה המקום האידאלי לאיחוד מחודש של פינק פלויד .

neo 2

New member
אני נשארתי ער..

היה מ-ע-ו-ל-ה!!! אבל הקטע המבאס היה שהם שרו רק 4 שירים.. זה היה כל כך מעצבן בהתחשב בזה שאני מחכה להם כל כך הרבה זמן להופעה הזאת.. אבל בכללי ה4 שירים שהם שרו היו נחמדים ביותר והיה ממש מרגש. הנה השירים לפי הסדר: Breathe In The Air Money Wish You Were here Comfortably Numb

Liorking

New member
גם אני...

היה א-ד-י-ר!!! הם ניגנו טוב, ידעו מה הם צריכים לעשות וזה בהחלט היה מרגש החיבוק הלהקתי בסוף ההופעה. חבל באמת שווטרס לא שר הרבה.

למעלה