קיטורים

coolit

New member
כל כך קשה לי להיות עצובה בזמן שאני

אמורה להיות מאושרת.. זה מה שהכי עצוב לי מהכל כאילו.. שאני מרגישה שאני צריכה להיות שמחה, ואני פשוט לא מצליחה! הזמן עובר לי כל כךךךךךךךךךךךךךךךך לאט כזה, כאילו, אני מרגישה שהיום ואתמול זה שבוע אורי ואני לא דיברנו כמעט בשבת-ראשון-שני, וזה מרגיש לי כאילו שלא דיברנו שנים! ראיתי אותו להרבה שעות כל יום, ואתמול דיברנו לבד איזה עשרים דקות [יותר נכון שתקנו לבד איזה עשרים דקות], אבל משהו כל כך חסר לי וריק לי אני מרגישה כזה נתק בלי שום סיבה! כאילו, זה כולה יומיים, מה הבעיות שלי? אאוצ'... :\ אתמול הוא שכח לומר לי שהוא אוהב אותי והייתי כל כך שבורה.. פשוט הסתובבתי בסניף עם פרצוף כל כך מדוכא אחרי שהוא הלך ולא אמר אני אוהב אותך.. כי.. הוא תמיד אומר. ואם הוא לא אמר יש לזה סיבה אני כל הזמן מרגישה במין קטע כזה, שאורי ואני חייבים לאהוב אחד את השניה, אז אני כל הזמן צריכה למצוא בראש שלי נקודות טובות בי כדי לומר לעצמי שהוא אוהב אותי, ונקודות טובות בו כדי לומר לעצמי שאני אוהבת אותו ואל תבינו אותי לא נכון אנחנו באמת אוהבים אחד את השניה אבל אני לא מבינה למה! אני צריכה סיבות לדברים תמיד הייתי שואלת אנשים "למה את אוהבת אותי?" ויעל פשוט רצתה להרוג אותי כשהייתי שואלת את זה אבל אני צריכה לדעת למה! בעיקר למה אני אוהבת אותו למה אני כל כך מפחדת לפגוע בו למה יש לי הרגשה שהוא אוהב אותי יותר משאני אוהבת אותו למרות שזה לא הגיוני, באמת לא הגיוני, באמת שהוא לא אוהב אותי יותר אוף אוף! ממש קשה לי! והוא היה עצוב היום ואתמול אתמול בגללי, היום לא בגללי אנחנו אמורים לעשות אחד את השני מאושרים וזה לא לגמרי עובד! כאילו אוף זה לא לגמרי עובד!!! אפשר חיבוק?

Miss Tika

New member
../images/Emo24.gif

ברית, לאב..
זה נכון שאתם אמורים לעשות אחד את השני מאושרים, ואתם באמת עושים את זה! אבל תסכימי איתי שאי אפשר להיות מאושר 100% מהזמן, וגם לא 95% (במיוחד את! שאת מוצאת במלנכוליות ובדאון את הדרך שלך לפורקן..). מה גם שלפעמים יכול להמאס לך גם מהבנאדם שעושה אותך מאושרת, אבל זה עדיין לא אומר שאתם לא אוהבים. ריחוק זה בסה"כ דבר טוב, זה בריא וחייבים את זה בקשר, בין השאר כדי להתקרב עוד. וכדי לנשום גם. חשוב נורא שהבנאדם שאת בקשר איתו לא יהיה כל חייך, ולא ישפיע לך בצורה כ"כ דרסטית על המצברוח כל הזמן... אני יודעת שקל להגיד את זה, אבל יחד עם זה גם מאוד חשוב לגרום לזה להיות ככה. יהיה בסדר, לא להבהל כ"כ... החיים הם לא שחור ולבן :]

greeneye

New member
חולה עם חום גבוה ../images/Emo10.gif

אוף, עבר עלי לילה נוראי. יש לי פוביית הקאות פסיכית כזאת ואני לא מסוגלת להקיא. אני נכנסת לפאניקה. וכל הלילה רעדתי מקור [והייתי עם שמיכת פוך ושמיכת פליז לובשת חולצה ארוכה, סווצ'רט, טרנינג וגרביים עבות] ולפעמים גם פתאום היה לי חם בטירוף. התפתלתי במיטה מכאבים בבטן והתייפחתי לכרית מלחץ שאני אקיא. כולם הלכו לישון נרוא מוקדם והיה שקט כזה וכלמיני דברים קטנים מעצבנים אותי כשאני חולה. לא נוח לי ומגעיל לי והייתי צמאה כל הזמן. ואיכככככס אני שונאת להיות חולה. לקחתי אקמול אבל בטח ההשפעה שלו תפוג עוד מעט. אוףף. מחר יש סיור באמנות למוזיאון ישראל ואמרו לנו לצלם שם דברים וזה [איפה שמותר] וזה אמור לתת לנו רעיונות וכאלה לגבי הפרוייקט לבגרות ואני ממש צריכה את זה אבל אני חולה בטירוף. עעעעעעעעע. נמאס לי.

Tin Doll

New member
גם לי יש פובית הקאות ../images/Emo12.gif

זה נורא. ]; תרגישי טוב!

e l u l a

New member
תרגישי טוב בוב!../images/Emo153.gif

ובקשר לסיור זה מזה בקטנה... תשאלי חברה על דברים מיוחדים שאמרו שם ומקסימום תסעי בחופש חנוכה או משהו למוזיאון ותעשי את הסיור בעצמך החלמה מהירה

קוקי תרגישי טוב ../images/Emo25.gif

ת'אמת שאני לפעמים אחרי שאני מקיאה זה כזה משחרר ואני מרגישה יותר טוב..

Miss Tika

New member
.

החיים שלי מאץ' אור לס מתפרקים.. החיים של אבא שלי, יותר נכון.. בא לי למות. כל אתמול עבר בהיסטריה ובכי. והוא... מצא לו זמן להעלם לי, בן זונה. והוא דווקא אחד מהאנשים שיכלו יותר להבין אותי בעניין הזה. אני יודעת שזו המהות של הקשר שלנו וזה מה שאני בתכל'ס בחרתי כשנכנסתי לזה, אז מספיק לי שהוא לא ענה לי לטלפון מאתמול בשביל לא להתקשר שוב. אבל עכשיו זה פאקינג מרגיז. לא יכולת למצוא לך יום אחר להעלם?! אבל הוא בטח שוב יחזור עם כל המילים שהוא יודע ממש טוב להגיד, ואז אני אשן אצלו ביום רביעי והכל ימשיך כרגיל. אני עוד לא החלטתי אם זה טוב או רע. אבל בא לי שהוא יהיה פה.

EVE Lights

New member
העולם שונא אותי ../images/Emo10.gif

ואני שונאת את העולם. או ליתר דיוק את הצבא. נתחיל בזה שבינתיים אין לי מחליפה במשרד, ושעוד חודש אני פאקינג אמורה להיות בחפש"ש. אז אם לא תהיה לי מחליפה בקרוב, החפש"ש שלי יקוצר באכזריות למינימום כמעט שבועיים, כשבפועל תכננתי להיות בחפש"ש שבועיים וחצי. וסתם. זה מציק. כי וואלה. נתתי את הנשמה שלי למשרד המחורבן הזה. באמת נתתי את הנשמה, ועשיתי תמיד הכל בסדר, ו-וואלה אני באמת חושבת שאני חיילת טובה!!! אז מה קשה להיות נחמדים איתי קצת?!?! אלוהים אדירים! מה כבר ביקשתי, מה
וסיוון החתיכת שרמוטה בת אלף כלבות יוצאת לחפש"ש יום ה' ז"א שמחר זה היום האחרון שלה ובינתיים היא לא מפסיקה לעשות דווקא ואפילו לא אומרת שלום בבוקר חתיכת זונה שתישרף כבר. --------- והתקשרתי לרועי היום והוא היה כזה אפס מניאק בטלפון התחלתי להתבכיין לו קצת על הקטע עם החפש"ש ואז אמרתי "ואל תגיד לי שיש לי רק עוד חודש ושחודש זה כלום" (כי הוא תמיד אומר את זה) "אם את לא רוצה לשמוע את זה, למה התקשרת?!?!" הלם טוטאלי. "מה זאת אומרת למה התקשרתי?!?! מה נסגר איתך?!?!" "את מתקשרת אליי כל יום, מה את כבר מצפה לשמוע???" "אוקיייייייייי אני לא אטריד אותך יותר!! ביי" -ניתוק עצבני- שילך קיבינימאט הוא עם המצבי רוח שלו. באמת באמת שאין לי כוח לסרטים שלו. לא נחמד, שלא יהיה נחמד כוסאמאשלו לא הולכת לדבר איתו עכשיו וממש כדאי שהוא יתנצל כי אחרת אני מתכוונת להיות כלבה עד הסוף נמאס מאנשים מניאקים וזונות, בחיי. ואני מתגעגעת אליו כל כך.

ornit4

New member
אני

יש לי מלא מבחנים ואין לי כוח. אני כל הזמן מוציאה ציונים נמוכים אפילו שאני יודעת את החומר, זה כל כך מעצבן. מחר אסיפת הורים וההורים שלי הולכים להיות אנטי 3 חודשים. כוסעמק. השמנתי. הטניס רק פעם בשבוע. 45 דק'. זה כלום, אני רגילה להתאמן 4 שעות בשבוע. אוף.

Adar Azulay

New member
פשוט אווווווווווווווווווווווווווווף

יום מעצבן שכזה. מכירות את זה ששומדבר לא הולך כמו שרוצים? :| מחר מבחן במתמטיקה ואני לא יודעת כלום, אין לי הזדמנות למבחן חוזר ואני באמת ממש לא יודעת כלום וואי :| ו..7 שעות מחר! עד שאני מגיעה הביתה 3 וחצי, יש שיעורים בבי"ס שאני כ"כ לא אוהבת! אנשים מסוימים יותר מידי מעצבנים אותי בזמן האחרון \= ואמממ יש לי שיעורים אני חולה! שלשום פתחתי את השפה *יואו איזו פריקה* נשבר לי =(

נייזק

New member
אני קפריזיונרית

ואני לא יודעת כמה זמן הוא עוד יחזיק מעמד. וגם רבתי עם שני חברים טובים שלי, אני כזאת נוראית לפעמים

EROTOMANIA

New member
לא נותר בי כבוד כלפי אבא שלי.

פשוט אין. אני לא מבינה מה עובר עליו. פעם הוא היה מודל לחיקוי. בנאדם חכם, חזק, שעבר הרבה בחיים. עכשיו הוא סתם איזה אחד ששותה הרבה יותר מדיי. ונוהג. בוגד באמא שלי. מסתתר מאחורי קיר של שקרים. כן. הוא אבא שלי. הוא בנאדם כמו כל אחד מאיתנו. אבל איבדתי את כל ההערכה שאי פעם הייתה לי כלפיו. מה לעזאזל אתה חושב לעצמך? אין לך בושה בכלל. כשאתה הולך לראות את הפוסטמה הזאת, אתה הורס משפחה שלמה. אתה הורס את העתיד של הבן הצעיר שלך. אתה הורס את התדמית שיצרת לעצמך אצל הבת הבכורה שלך. ואתה הורס את כל הדברים היפים שהיו בינך לבין אישתך. למה? אלוהים, למה? למה אמא שלי בכלל נשארת איתו???

למעלה