קיטורים

K a y a 1989

New member
כן..

את צודקת,דיברתי איתן והכל בסדר אבל במקום מסוים זה קצת מעליב :/ וכן אני ישתדל תודה

איכ

מכירות את זה שפשוט ..... משעמם לכן ? אופ יש לי את הקטעים האלה ואין לי כוח ודווקא הכי לא כזה משעמם לי אבל לא יודעת חסר לי לאהוב מישהו .. ונאמאס לי כבר אני די מכירה את מי שאפשר להכיר , ואף אחד לא מוצא חן בעיניי וזה מייאש ואני מרגישה שמנה למרות שרזיתי (?) אני מניחה אבל איכ ואני רק טוחנת בעע ומחר סבתא נכנסת לבי"ח ... ופאק אני כ"כ דואגת כי היא גם לא כאן אלא ברוסיה אוף :\

adiss90

New member
חח אם אני מכירה?!

Welcome to my spirit-crushing world אם מישהי פה תכיר לי מישהו אני אסגוד לה.

N o o s h y

New member
אני תמיד בוכה על בצפר

ובסוף נשנארת בבית ומרגישה שזה יום מבוזבז. פח. אין לי כוח לשלושת הימים האלו. שיגיע כבר יום חמישי ואז אדלג ישר ליום ראשון.

brokenn

New member
מה בסך הכל ביקשתי?

לא לראות אותך! זה הכל..ומרפי הזה עושה לי דווקא בכל חור פתאום אתה צץ,אני הולכת בדרכים אחרות כדי לא לראות אותך והופ גם אתה שם.. אני יודעת שאני אתגעגע אליך כל כך אם אני לא אראה אותך,אבל אני ארגיש הרבה יותר טוב הגיע הזמן להתגבר ולהמשיך הלאה בדיוק כמו שאתה עשית. ^#$%^*)*)%^@#@#$&**)&*)&&^ נמאס לי לחשוב עליך,נמאס לי.לא מגיע לך בכלל. הרסת לי הכל.

אני חיבת להתחיל להבין רמזים.../images/Emo25.gif

במיוחד שהם ממש מול הפנים שלי. אע אני שונאת דקה אחרי להבין שזה לא מה שהייתי צריכה לעשות.

רע, הכל רע

לא נותנים לי ללכת לקניון, ורבתי עם ההורים, והם לא מפסיקים לריב ביניהם אוף שייפרדו כבר נמאס לי, ואני לא מפסיקה לחשוב עליו אין לי פשוט כוח לכלום

כולם יחיו כאן טוב גם בלעדיי

שמתי כאן את הקטעים שהכי התאימו. כשתלך אני אשים את השיר הכי עצוב בעולם ואקרא למותי שיבוא במהרה ואשנא את האיש שיבוא ויאמר לי שזה יעבור וזה לא נורא השמש תחסוך בראשי את קרניה ציפורים יסרבו לצייץ את שירן בכל עץ שאגע יהפוך לשלכת אני ארכיב משקפים כהות ושחורות לא אכיר את העיר שידעתי זמן רב , ארקום לך שירים של דמעות לרגלייך והלב שוב יזכיר לי איך הוא נשבר ובלילות אני אחלום שאני לוקחת את ידייך ואומרת לך שטעיתי, מבקשת ממך סליחה, ואתה סולח ואתה מחייך ואומר אני אוהב אותך ואז אנו פורשים את כנפינו כמו מלאכים לבנים יפים ויוצאים לטייל על שביל הלב בלילה מלא כוכבים אבל האבירים לקחו כבר את כל הנסיכות ודהרו אל עוד אופק מתוק הסופים הטובים נסגרו בספרים אגדות נשארו אגדות ואם תראה פעם קבר שחרוט עליו "אני מתגעגעת" תדע שזאת אני, ושהפסקתי לבכות. גם אם שוב אעצום את עיניי השמש תזרח , וכולם יחיו כאן טוב גם בלעדיי גם אם לא הייתי בכלל .. הבוקר יבוא ואני אחלום לנצח ..

LimiMimi

New member
קולנוע משתלט.

ואני מפיקה באמת באמת כושלת. אני לא מצליחה להיות אחראית על כלום. הבעיה הכי ענקית היא שפשוט, השחקנים שאנחנו צריכים לסרט הם בוגרים, ואני באמת מתביישת בטירוף להתקשר לאונ'/בתי ספר למשחק. כי מה יש להם לעשות בסרטי גמר של תיכוניסטים?! המורה שלנו שלחה לנו מספר וקורות חיים של מישו שמעוניין לשחק בסרטי סטודנטים אבל טוב שכל הקורות חיים שלו מופצצים בסרטים-קצת-יותר-על-רמה. ולא נעים. אוף למה אני מתביישת מהחרא הזה! והתסריט שלנו על הפנים, לפחות לדעתי.. ומיכל [הבמאית] לא מצליחה לשנות אותו ותקועה ואני ממש חסומה מבחינת רעיונות ואין לי איך לעזור.. ואביטל אמרה שאם לא יהיה תסריט משופר היא תפרק אותנו ובא לי למות מזה.

Bitch47Percents

New member
נוראי לי ממש

אני חוזרת לכל הלחץ וההיסטריה, וממש על סף דמעות חצי מהזמן שלי בשמע.. אני מפחדת שיהיה לי עוד התקף כמו במלחמה, לא רוצה :\ אני שוקלת ברצינות לעשות מה שהקב"ן המליץ לי כבר לפני 3 חודשים, וללכת לטיפול. ואין לי זמן.. כלכך אין לי זמן לזה.

Lost Lullaby

New member
כואב לי הפה כלכך

רופא שיניים נו
יש לי כתר זמני, עוד שבוע יעשו לי קבוע אלוהים לא הייתי אצל רופא שיניים מגיל 13 בערך לא הייתי מוכנה נפשית לזה:< והזריקה:<<< ואני רגישה לדברים כאלו:<< ו3 שעות לא הרגשתי חצי מהפנים שלי ועכשיו אני מרגישה אבל בקושי מסוגלת לפתוח את הפה. ואני רעבה. אוף. :( והוא נתן לי מיליון דברים שאני לא יכולה לעשות שבוע עכשיו, רציתי לשאול אם לפתוח להתנשק אני יכולה, אבל לא שאלתי, נקח סיכון

EVE Lights

New member
../images/Emo6.gif

הייתי כזה "כואב לה הפה הא ...
" ואז קראתי. המממ מובן ומוכר!! יהיה בסדר מותק
התחושה המגעילה של ההרדמה תיכף תעבור.. ומותר לך להתנשק לדעתי רק בלי מאכלים דביקים בלי מסטיקים ובלי שטויות שיידבקו לכתר הזמני, תעשי טובה

Lost Lullaby

New member
חחחחחח

עברה לי ההרדמה עכשיו אני לא מסוגלת לאכול כלום אבל!!! כלום רציתי פרי קודם אז לקחתי בננה [כן כן תצחקי
] בקושי הצלחתי לפתוח את הפה מספיק עכשיו לקחתי יוגורט עם כפית! כפית!!!!! ואני בקושי פותחת את הפה בשביל זה
וכע בלי מסטיקים, טופי, חוט דנטלי וקיסמים מסתבר. P:

EVE Lights

New member
לא נורא מותק...

באמת שזה יעבור עד מחר ההרגשה הזאת
ותיזהרי!!! כתר זמני נופל ממש בקלות (או לפחות נפל לי) וזה סתם באסה בכל פעם לרוץ מחדש לרופא שיניים בשביל להדביק אותו

EVE Lights

New member
אכלתי שוקולד

שעה אחרי שחזרתי מהרופא שיניים. לא עושים כאלה דברים
וכן, אין בעיה להתנשק.. תסמכי עליי נו!

מה לעזאזל אני עושה פה עכשיו

ולא התכוונתי ספציפית לפה, נו מחשב ואינטרנט ושיט מסתובבת ומתחפרת בין בלוגים כאלה שאני מכירה, כאלה שנקלעתי אליהם בטעות עוברת לי ומדפדפת בין חיים של אנשים במקום ללמוד ולקרוא שוב את החומר. ראבק עם הבוחן הזה מחר אני בטח עוד אכשל [ואולי לא, אז במקום ה50 יצוץ 70 אבל אני בספק] זה כ"כ מיותר ומחרתיים יום הורים, הוריי סוףסוף אמא ואבא יראו כמה אני ומספרים לא הולכים ביחד, אין לי אפילו ציון [מה ציון מה? חצי ציון אין לי!] אחד שידווח על יכולותיי הנפלאות עם הפונקציות, הנגזרות, הזוויות והנעלמים האלה. אנחנו פשוט שמרנו על קשר מרחוק אני ומתמט', סיימנו את זה יפה, הדדי. אני יושבת בשיעורים ובתמורה היצירתיות שבי [או שמא זה השעמום?] מתפרצת ואני מקשקשת, מציירת, צובעת, משרטטת ומה לא. וואי מסתבר שהשנה הזאת על הפנים, פעם לפחות עוד הייתי טובה במקצועות שאהבתי השנה נראה לי שזה כבר קצת אחרת ושאני הופס עוד עלולה לנחות לא כ"כ טוב בין הכסאות. [הלוואי שהציון במבחן בהבעה שעשיתי שבוע שעבר גבוה, זאת תהיה חתיכת נחמה אם כן] אני כבר לא יודעת מה אני אוהבת. שיגיע כבר יום שישי. טוב די, מספיק הקאתי פה וירטואלית את כל המילים הפסיקים והנקודות הלכתי לבעוט בעצמי ולעבור קצת על החומר וויש מי לאק, בעצם עזבו.

למעלה