קיטורים

K a y a 1989

New member
וואו.

אני פשוט מזדהה,כאילו לפני חודשיים ככה היתי אומרת שאת כל כך צודקת ושגם אני שונאת אבל כמה שזה עצוב עשיתי לי סוג של חומה וזה כבר פחות ופחות אכפת לי ,ומה הזמן באמת עושה את שלו.
[מצטערת שחפרתי]

pampkin

New member
אעאע

אני בתת משקל יש חשש שיש לי מחלת הנשיקה איזה יופי

pampkin

New member
לגבי מה?../images/Emo3.gif

אני חולה, הייתי אצל רופא, בעקרון הוא טוען שיש לי דלקת גרון חמורה, אבל בגלל כל מני סימנים אחרים הוא אומר שיש סיכוי [אפילו די גדול] שיש לי מחלת הנשיקה ושלח אותי לבדיקות אחרות.

K a y a 1989

New member
?

אוקי,אז נכון לאחרונה לפעמים אני קצת מדוכדכת. וכן אני ילדה שתצחק על המוות,וכן אפילו תגיד איך היא רוצה את ההלוויה שלה-עד כמה זה מוזר? אני לא מוצאת פה כלום מוזר. אז נכון שאני יכולה לזרוק שהיתי רוצה להיות רזה כמו הרקדניות ולהתחיל לטחון סיגריות,ואני יריץ בדיחות סמים אבל אני לא יסניף אני פשוט לא יעשה את כל אלו. ומה שעצוב? זה שחברות שלי לקחו אותי ברצינות יתר ואמרו למחנכת המעצבנת יש לציין,שאני מדאיגה אותן והן אמרו לה לשלוח אותי ליועצת! וכאילו פאק!,אתן חברות שלי תבואו תפטרו איתי את הדברים תגידו מה ניראה לכן לא בסדר. אני שמחה שהן דואגות לי אבל זה קצת פגע בי ובעיקר העלה לי המון עצבים. ואני הולכת לשאול שתי בנות מהקיבוץ אני באמת ככה-"מדאיגה" והן אמרו לי שכן,וזה די מבהיל אותי כי אני יודעת שאני לא יעשה לעצמי כלום אבל זה עצוב לי שהן חושבות ככה. ואולי לפעמים קצת קשה לי,אבל אני לא חושבת שהיועצת תעזור לי נו מה זה גיל ההתבגרות תנו לסבול בשקט!. לפחות עכשיו אפשר לתרץ כל דבר ב-"תעזבו אותי אני אובדנית". והרבה שמעו את זה ככה שעכשיו כולם יחשבו עלי כאל ילדה עם בעיות-יש.

K a y a 1989

New member
../images/Emo25.gif

כן זה בטוח,בכלל היתי כל היום בדאון בגלל זה וסתם כבר הצטבר.. והיה לי יום כזה חרא וסחבתי את עצמי בכח לבלט ואני כל כך שמחה כי זה פשוט עשה לי ממש טוב . כבר אמרתי לך שאני אוהבת אותך ?

adiss90

New member
וואי....

אממ אין לי מה להגיד, זה בטח ממש מעצבן. אבל תדברי איתן ואל תתני לזה להציק לך כי תכלס הן בטחחח לא עשו בכוונה. להיפך.

למעלה