קטע מוזר...

BoyNambla

New member
אצלי כתוב

"לכושים יש הכי גדולים" וציור סכמטי של איבר-מין. ממש מביך.

ranzz

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

idos2

New member
חחח, לא

אני מתכוון ליהודה אחר עם פלאפלים על הכתפיים...

מ ס ט י ק

New member
גם על הפס הורוד זה כתוב

יש מקומות במותר בהן לקחת טמפים, כמובן אחרי אישור של מב"ס או מפקד יחידה לכן כותבים את הדברים האלו, בגלל אותם מיקרים בודדים.

עסק נורא פשוט....

בס"ד בעיקרון אסור לתפוס טרמפים. אבל חיילים שגרים במקומות שאין גישה אליהם בתחבורה ציבורית (כמו התנחלויות או יישובים בגולן) יכולים לנסוע בטרמפים באותו איזור ולכן חלים כללי לקיחת טרמפים עליהם!

Justin Angel

New member
מזכיר לכולם

טרמפים במדים הם בניגוד לפ"מ והמשפט בדמ"ש הוא אצל תא"ל בחלק מהמקרים. כמו כן מתבצעת אכיפה של מ"צ על הנושא. אני לא מודע למידע יציב על מה הפקודות מטכ"ל העדכניות אומרות, אז אני לא אגיד כלום ובהתאם לא אטעה אף אחד.

praetor

New member
שוב, כמו שכבר נאמר בשרשור

במקרים בהם אין תחבורה ציבורית, מותר לקחת טרמפים. אני לא זוכר כמה בדיוק, אבל נראה לי שאם התדירות פחותה מכל שעתיים, אז מותר. בכל מקרה -לפעמים מותר, זה לא אסור לחלוטין.

Justin Angel

New member
אני לא בטוח שאתה צודק.

גם אני מכיר את הרעיון, וכמו שאמרתי - שינו את החוקים האלו כל-כך הרבה פעמים שיש לפחות 5-6 גרסאות שלהם שאני מכיר ואני לא בטוח איזה הכי מעודכנת. סביר להניח שאלא אם כן אתה פרקליט צבאי שהתעמק בנושא, גם אתה לא יכול להיות סגור במאה אחוז על איזה פ"מ הכי מעודכנת.

למעלה