קוקה קולה!!!
|

כבד*

ואנחנו גם את "רעמים וברקים", יאללה נו כל אחד מצא מה לשיר בסיטואציה ההזויה הזאת XD

the mush

New member
../images/Emo205.gif../images/Emo42.gifאנחנו גם שרנו!

אבל שרנו כל שיר ג'ונגל שעלה לנו לראש- תותים, ג'סיקה, מכה אפורה וכל מיני כאלה [אני לא מצליחה להזכר בעוד] ומלא שירי צופים כאלה

חזק^

נו, אני לא שפויה בימים האחרונים. ונראה לי שעליתי על זה ואם עליתי נכון אז כתבתי חזק בגלל ה"גשם חזק קשה לי לראות.."? או שאולי לא זה באמת מעסיק אותי כבר כמה דקות. אני צריכה לישון

כייףףף!! :)

למרות שאני יותר ווכרת את זה כחוויה שלא הייתי רוצה לעבור שוב.. הגשם פשוט דפק הכל!! אבל ההופעה של עברי הייתה מדהימה!!! ייואו אני כל כך אוהבת את האיש הזההההה וההופעה של אביב גם הייתה מעולההה! ומה זה נהנתי.. והחלטתי גם שאני לא שונאת את היהודים כי הם נתנו הופעה ממש טובה.. ונהנתי כל כך.. למרות הגשם ולמרות הכל.. ובואו נסכים על דבר אחד.. החלק הכי הכי מצחיק היה כשנינט התחילה לחפור ולדבר ואפחד לא שמע.. ואז בסוף שמעו אותה אומרת "והיה לי כיף ,ביי!" טחח! נקרעתי מצחוק אבל עכשיו אני חולה .. השרירים שלי תפוסים ונהייתה לי דלקת בעין אחת (אין לי מושג איך..חח..) התעוררתי לפני חצי שעה.. חזרתי הבייתה ב8 וחצי בבוקר קראאת?

אהה.. שחכתי בקשר לרכבת!

תנאי שואה פשוט! אוווףףף! נכנסנו לרכבת. ופשוט מרגע הכניסה נשארנו עומדות.. לא זזנו.. כי לא היה לאן.. נשענו ליד הדלת ולא זזנו כי אם אתה רק זז אתה דורך למישהו על הרגל.. בלעעעט! בדרך היה פחות עמוס.. אבל גם לא היה מקומות.. אז ישבתי על הרצפה ליד הדלת ונרדמתי.. וגם נהיה לי חור ענק במכנס..

היה דיי חמוד

רק הגשם עיצבן אותי. והעובדה שכל החברות שלי נטשו אותי לכמה זמן ס0 שירת זיהתה אותי!! זה היה מפתיע
כפרעליך. טוב כואב לי הגרון קצת אני חולה מכל הגשם הזה

שירת=אני?

וסורי שהייתי ג'יפה}: כמו שהסברתי בדיוק יצאתי ממלחמה של ממש בשורות הראשונות}: ואת כוסית!!:O והיה לי ממש נחמד לראותך. [פאדיחה אם לא דיברת עליי אבל אני אניח שכן
]

../images/Emo7.gif!

מידי פעם מצאתי את עצמי מחפשת אותך בקהל ובין האנשים המסתובבים אבל זה היה דיי מיותר ;[.

K a y a 1989

New member
וואו היה מעולה!

ללא ספק! הגענו לפני שעוד סינרגיה עלו בסוף החימום שלהם וסתם הסתובבנו. סינרגיה היה נחמד מאוד בעיקר צועקים על אהבה :] אחר כך בדורבנים כן אנחנו המפגרות שהתחלנו לרקוד ריקודי עם ,כן כן. וכל האייל גולן וכל האלו הינו על הדשאים וסתם התחרפנו ורקדנו והיה ממש סבבה,פגשתי מלא אנשים ויואו היה כיף. בגשם הראשון רצנו מתחת לעץ,והתחרנו עם האנשים אח הגשם הזה! הגופיה שלי הפכה להיות מלבנה ללבנה עם כתפיות כחולות בגלל הצעיף,בקטנה! אחר כך עברי והיהודים נדחקנו פנימה פנימה והינו בשורות הראשונות ככה שכמעט מתנו ביהודים אז יצאנו אחרי 2 שירים משו כזה,אבל מה זה היה חוויתי. משינה היה מעולה. אבל וואו הכי וואו היה אביב גפן שכמעט בכיתי לא יודעת התרגשתי! ואז במוקי היתי שורה ראשונה ואין מוקי עושה אותי מאושרת אין ספק. והוא שר את רק תגידי לי בגרסת רגאיי וזה כל כך השיר שלי[מה אפילו הצליל המתנה שלי זה זה!] . עיצבן אותי הקהל של מוקי קצת כי הרבה חיכו לבית הבובות ומה זה בית הבובות.. סתם נו אבל זה מה שגם הן חושבות. העיקר שלי היה מעולה ..! בעיקר באביב ומוקי :] הלכנו ב7 כשבית הבובות עלו כי ההסעה שלנו הגיע. וראיתי גם שתי בנות מהפורום אבל התביישתי להגיד שלום :/

the mush

New member
../images/Emo205.gif../images/Emo42.gifהיה מ-ט-ו-ר-ף-../images/Emo70.gif

נהנתי כלכךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך!!! אין, כל ההופעות היו מדהימוווווווות [לפחות אלה שאני ראיתי] ובכולן הייתי ממשממש בקדימה! מההופעה של משינה עד ביתהבובות הייתי ממש על הגדר, הגשם רק הוסיף! אחרי הגשם הראשון אני וכל החבר'ה שהיינו איתם פשוט עשינו מעגל שירה בציבור
דיי, היה פשוט מ-ו-ש-ל-ם-

©big smile©

New member
אעע!!! היה כ"ככככ טוווובבבבב!!! ../images/Emo13.gif

אני מחייכת כמו לאיודעת מה!! איזה כיף זה!
היה פשוט מעולה, נהנתי מכל רגע [חוץ מאיזה משהו מסריח שהחברות עשו, אבל ההופעה של אביב פיצתה אותי!]. בהתחלה היה ממש כיף לראות את כולם וזה, והגשם הראשון היה כ"כ במקום, התחלתי לצרוח מאושר. אבל באיזשהו שלב שראיתי שהמערכות שם עוד שניה לא חוזרות לחיים, התחלתי כבר להלחץ שנסעתי מראשון עד חיפה סתם. כשהודיעו שההופעות ממשיכות נרגעתי והמשכתי לקפץ :). בתחילת ההופעה של היהודים הייתי עם לי די מאחורה, ואז החלטנו שאנחנו נכנסות עד השורה הראשונה. ופאק, מה זה הקהל היבש הזה?! אנחנו עומדות בשורה שניה, רואות הכל, ובקושי אנשים זזים! רק אנחנו קפצנו שם חח. אבל היתה הופעה ממש טובה!! משינה שיעממו אותי, אבל הגשם חזר ונהנתי. כשראיתי שהוא בקושי מפסיק התחלתי שוב להלחץ, כי אח"כ נינט הייתה אמורה להיות ולא רציתי שהכל יפסק דווקא אז. אני ולי רצינו להישאר בשורה השניה, אז היינו צריכות לסבול קצת את משינה, ואת ה4\3 שעה שאירגנו את הבמה עד שנינט עלתה. הייתי כ"כ קרובה לנינט!! איזה מדהימה היא
. אבל התבאסתי ברמות מטורפות כשהיא הלכה אחרי 3 שירים :\ ושיא הערב - ההופעה של אביב!! אעעע!!!1111111 אני לא מפסיקה להתלהב! נשארתי שורה שניה, ראיתי הכי טוב בעולם, וצרחתי את השירים כמו מטורפת! זאת אחת ההופעות הכי טובות שהוא נתן, אני חושבת. חח הוא הרג אותי עם "היא לא יכולה לענות עכשיו. - למה? - כי היא מזדיינת!" ואז "אל תדאג! אני חושבת עליך..." חח זה היה טוב!!
. סוףסוף הצלחתי לבכות ולצרוח את החיים בסוף העולם! והבןזונה לא נפל על הרצפה, עד שאני כ"כ מקדימה!! והוא גם לא שבר גיטרה. אבל היה טוב!
הלכנו לפני שביתהבובות עלו. לא נסעתי ברכבת בסוף בגלל מה שהחברות עשו [זה לא לכאן], אז חזרתי עם לי, וזה היה נחמד. קיצרררר, שירבו האירועים האלה! אני כ"כ אוהבת את זה!
חח חפרתי
מישהי קראה בכ"ז?

N o o s h y

New member
בובי!

אני שמחה שנהנת! איזה כייייייף לךךךךךך! הפעם הבאה תגררי אותי מהשיער כדי שאבוא!!! למה לא התקשרת אליי בסוף בהופעה של אביב? :[

©big smile©

New member
כ"כ רציתי שתהיי איתי שם!! :(

פעם הבאה תציבי בפני אמא שלך עובדה!
השעה היתה 4 וחצי בבוקר, לא רציתי להעיר אותך :(

למעלה