קוקה קולה!!!
|

aYaLoLy

New member
היה אדיייייר../images/Emo47.gif../images/Emo71.gif

פאק זה היה אחד הימים היותר כיפיים שהיו לי בחיים
אני עדיין מחייכת למרות שאני גמורה מעייפות והרגע חזרתי מהרמת כוסית בעבודה אחרי שישנתי בדיוק שעה וחצי היה כלכך כיףףףף נתפרקתי ושרתי וצרחתי וחיבקתי וקפצתי מלאאא ורקדתי בגשם והחברות שלי מושלמות
איןאין היה פשוט ענקק

aYaLoLy

New member
הייתי בטוחה../images/Emo71.gif

שנורא הרתעתי אותך וזה ושאין לך שמצ של מושג מי אני ;[[ אבל אממ.. תודה :) (הפרצוף שלך מהפנט)

Got XD

New member
הייתי במצברוח תזזיתי משהו.

ידעתי מי את, גם אם בערך. וראיתי תמונות שלך וחשבתי שאת לחלוטין מפעימה ואת אפילו יותר במציאות. אע, ותודה לך (למרות שלא הייתי אומרת מהפנט. P:).

Blue mai

New member
../images/Emo99.gifחמודיייק../images/Emo82.gif

היה כיף לראות אותך ככה במקרה[:

aYaLoLy

New member
אוי ככ ../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif../images/Emo13.gif../images/Emo71.gif

את כלכך מותק, די ;[

הייתי, ../images/Emo25.gif

היה ממש נחמד! לא ראיתי מכאן כמעט בנות[ועכשיו אני קוראת שבנות שרציתי לראות לא ידעתי שהן שם>:], ראיתי את רייליק, מיכלשושו, יולי, לימורו ו... זהו, נראליS: וגם מישהו שהיה איתי בקבוצה במד"צים, ועוד כמה מד"צים אחרים. הגשם היה מגניב לאללה, ההופעות פחות ריגשו אותי. אבל היו חמודות. טוב, למען האמת הייתי קצת עסוקה בלהתמרמר משהו כמו חצי לילה[אני עייפה, שילמתי על זה הרבה-יותר-מדי כסף[הנסיעה], אני רוצה עוד אנשים, נגמרה לי הבטריה בטלפון, אני גמדה ולא רואה כלום, וכך הלאה], אבל נראהלי שאחרי שישנתי קצת[זה יצא בערך בזמן שהכינו את ההופעה של נינט] אז הרגשתי יותר טוב והתחיל להיות יותר נחמד לדעתי. וישנתי איזה ארבע שעות, בגלל שהעירו אותי
בלהבלה אני עייפההה.

yaeli87

New member
הגעתי ב7 וחצי בבוקר הביתה צרודה אש!

א-ב-ל היה פאקינג אדיר זה התחיל מסינרגיה שהיו מפציצים ברמות... שי גבסו אני לא יודעת מה איתכן ריגש אותי ברמות במישהו גדול בקטע הכי גדול של השיר ואז עוד המבול הזה...פאקקק!!! דין דין עצבנה אותי "גשם גשם...גשם גשם..." סתמי מפגרת... עידן רייכל היו חמודים ממש משינה היו לפאאאנים! ביהודים הייתי שורה ראשונה וקצת התעלפתי מכל הפוגואים אז הוציאו אותי משם... נינט היתה מרגיזה...לא יודעת היא הרגיזה אותי...אבל היא יפה
.אוף. עברי אדיר! ואביב...הו,אביב. אני מאוהבת בבן אדם הזה! הופעה מפוצצת ברמה ע-נ-ק-י-ת! מוקי ובית הבובות כבר הכריחו אותי ללכת,חבל.. נהנתי בטירוף.

Shusho

New member
היה נחמד עד לגשם השני..

נתחיל מזה שאחרי בית ספר הלכתי לאלכס ומשם נסענו באוטובוס לחיפה וכל הדרך התנהגנו כמו בטיולש נתי, שרנו שם עם האייפוד וזה. היה כיף
ואז פגשתי חברה והבאתי לה מתנה ליומולדת ועלינו על ההסעה למקום, ממ הגענו בתחילת הדורבנים ובמשך כמה שעות רציתי לדפוק ת'ראש (מה אייך גולן מה?!!?!). אז דיברתי על ציצים עם ידידות של אלכס. כמה צפוי מצידי
ואזזזזזזזזזזז פגשתי כל מיני אנשים וזה. לא היו הרבה מוכרים זה לא היה נחמד. בסביבות 11 היה הגשם הראשון, עמדנו כולנו מתחת לשמיכה עד שהחלטתיללכת לרקוד בגשם אז קיפצתי לי עם ידידה של אלכס שם ואח"כ גררתי גם את אלכס מתחת לשמיכה והשתוללתי
ואז קפאתי מקור. לכולם היה חם ולי היה קרררררררררררררררררררררררררר! אז החלפתי את השמלה שהיתה מעל המכנסיים לסווצ'ר והתחממתי קצת (בעזרת אלכס
). אבל כבר הייתי סחוטה ובהופעה של היהודים קמנו לקהל ולא היה לי כח אפילו לקפוץ.. אחרי שהם סיימו הלכנו לדשא ונרדמתי לאיזה רבע שעה עד ששיעמם לי ואז אלכס הלך לבדוק מתי ההסעות. ופתאוםםםםםםםםםםםםםםםםםם ירד כזה גשם. ואו. שלוש וחצי ויורד עלי גשם ואני כמו ילדה עזובה לבד עם שני תיקים ושמיכה עלי וכל הערסים רצים ומרימים את השמיכה כל הזמן וצוחקים ומציקים לי ואוף!!!!! ובכל זאת נרטבתי ולא היה לי למה להחליף והייתי ככ עייפה יואו. ועד שעלינו להסעה (לחוצות המפרץ, למרות שהיינו צריכים ללב המפרץ, אבל לא היה:\) הייתי מלאה מיםפ, בוץ וקפואה בעיקר, וגם אלכס עצבן אותי, אל משנה. אז בערך משלוש ומשהו ככה התחרבש לי הכל והייתי עייפה מדי בשביל לקחת את זה בקלות כזה ונסענו ברכבת (מלא כסף) לת"א ומשם אבא של אלכס (נהג מונית, איזה מזל שהוא עבד בשעה הזו) אסף אותנו אליהם הביתה, התקלחתי, נכנסתי למיטה בזמן שאלכס התקלח ועד שהוא יצא כבר חרפתי לי בכיף.:) ואז קמתי בשתיים וחצי. זהו! טוב אבל לסיכום היה סבבה. עד הקטע של היותר מדי גשם וזה, אבל נהניתי והיה כיף לחפור על זה.

Shusho

New member
באיזה פוזה?../images/Emo3.gif

היית אומרת שלום
יו היתה מישהי כזו גבוהה נורא ומוכרת בפנים והיא זיהתה אותי או משהו אבל לא היה לי נעים לבוא אליה ולשאול אותי מי היא ומאיפה היא מכירה אותי :$

Shusho

New member
אעעה

טוב אז לא תפסת אותי ברגעים הנורא מביכים שהיו שם :) ממ אבל מה! אני יודעת מי את לפי ניקניים, את גם מלא זמן פה אז בטח שהייתי זוכרת (ואני לא זוכרת בד"כ!). וחוצמזה פיתחתי שיחות מממממש אישיות עם בנות שהכרתי באותו ערב, ככה שנראה לי שהקטע של "אבל אני לא מכירה אותה" לא עוד אצלי
טוב נו :] שנה טובה!

וואי היה ממש ממש אדיררררר

זו ההופעה הראשונה שלי וזה היה ממש ממש כיף! הגעתי בערך לשי גבסו למרות שרציתי נורא לראות את סינרגיה אבל היה פקקים לא נורמאליים! בכל מקרה הכי טובים היו משינה והיהודים .. כשהם הופיעו הייתי ממש ממש קרובה לבמה (משינה
) וסתם כל הזמן הסתובבתי שמה.לפעמים ישבתי על הדשא. אגב זה מקום ממש ענקי.לא ידעתי שכל כך גדול . בכל מקרה היה ממש ממש כיף !

אהה וגם

כל הזמן ירד גשם! ואנשים התחילו לשיר את "גשם חזק" חח למרות שמוניקה סקס לא הופיעו שמה בכלל והיה לי פן וכולו נהרס =[ אבל חפיף כי זה היה ממש מגניב

למעלה