קוקה קולה!!!
|

SNoopY 26

New member
קוקה קולה!!! ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif|../images/Emo41.gif

כל מי שהייתה, איך היה? יאללה ספרו קצת! הרגע חזרתי... היה מטורף אבל אני גמורה מעייפות, נכתוב אח"כ :] חג שמח בנות

אני עייפה וצרודה אש .....

בכללי ? היה כייף :] כי אני אחת שגם אם אני אסבול ויהיה לי קצת כייף אני אזכור את הכייף בדרך לשם הרכבת הייתה בלתייייי אפשרית לא היה אפילו מה לנשום אבל עלינו לקומה השנייה ברוב חוכמתנו ואני אישית התיישבתי איפה שהמזוודות האלה כמה בנות ישבו שם אז התיישבתי גם :] והיה גשם שזה בכלל כייף ... ובפעמיים [ הראשון הטיפטופון שהיה לא נחשב ] פעם אחת רצנו בגגשם ופעם שנייה רקדנו בגשם חע הנרגילות היו שם הכי טובות בעולם
גנבתי כמה שאכטות מידיד ומעוד ידיד של חברה הכרתי אנשים חדשים .. דווקא מהעיר שלי :] חתיכים לצערי לא היה :( כולם הלכו לאומן בטח והחלק הכי כייפי היה כששכבתי על הדשא\המזרונים עם מוזיקה ברקע הא ולהתשגע בהופעה של הראל סקעת\מויאל אנערף מי יצאתי משם ב4 ומשהו וב5 הייתי על הרכבת , רציתי להשאר עד הסוף אבל פשוט לא היה לי כוח והיה לי גם קר רצח .. טוב חפרתי ובטח גם אפ'חד לא קראה חח

NoFaRi1

New member
מוזר שאת אומרת שלא היו חתיכים

היו פוול P: חח התפלאתי מהכמות אפילו

והוו, הייה כלכך אבל כלכך אבל כל כך

כייייייייייייייייייייייף יו, כל כך הרבה זמן לא נהנתי ככה... היי ב-כ-ל הערב, הגעתי לשם באיזה 5 וחצי, עוד הרבה לפני שסינרגיה עלו לבמה והיה מדהים. כל כך הרבה אנשים טובים וואי. ומוזיקה טובה ואנשים טובים ולרקוד ומי צריך יותר מזה? יו, היה מעולה ורקדתי מלא מלא ועברי נתן עופעה מעולה ואצל היהודים היה ממש כיך והשתולתי ממש ומשינה
ואביב היה כייפי לאללה גם ובמוקי השתללנו על הדשא ווואיייייייייייייייייי. והגשם, אוח הגשם בא לי כל כך במקום, צחקנו כל כך הרבה ורקדנו בגשם ושרנו שירים עם גשם.. זה כזה מושלם לעמוד בגשם, עם אנשים שאת אוהבת ולתת לו לשטוף את הכל ולחייך כמו ילדה קטנה ולהנות מהטיפות הקטנות [או הגדולות הבמקרה הזה] ולהיות ספוגה במים ולרעוד מקור ולצרוח בקולי קולות "גשששששששם, רד כבר גששששששששם, כי צריך לשטוף הכלללללללללל" ולא להפסיק לחייך לרגע. ורדנו כל כך מלא ואיכשהו מצאתי את עצמי בחמולת לסביות מטורפץ ובאמת באמת שלא באשמתי, תאיר באה עם עדן והלכנו לראות את התאומות שבאו גם ומסתבר שהן עם כל החברות הלסביות שלהן ביחד, היה ערב הזוי לחלוטיייייייייייין אבל היה לי מצחיק והרגשתי כל כך טוב והם אנשים כאלה מקסימים כל האנשים שהייתי איתם והיה ממש כיך עם תאיר ועדן [: ופגשתי גם את שירצ והסתובבתי איתה די הרבה [: שריצ אניאוהבת אותך [: ובדרך חזרה ראיתי את ענתי על האוטובוס לשניה ורבע בערך [: אבל ענתי אני עדיין אוהבת אותך. ושאנו מלא והקשת בבוקר הייתה מדהימההההההההההה וקניתי טבעת יפה ופונצ'ו כי היה לי קר והרגיש לי כל כך טוב. ובאמת, באמת שהחיוך פשוט קישט לי את הפנים כל הערב, בעיקר בגשם ובעיקר בזיקוקים [: וואי, אניאוהבת כשטוב לי [:

The Charmd One

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo13.gif../images/Emo79.gif

ממש שמחה שנהנית בובי שלי.[נשיקה|

FELIX inc

New member
היה מדהים.

ברצינות. הייתי בסביבות 10 ערבי הופעות כאלה סטייל עיר הנוער/רוקצ/ניצנים וזה הטוב ביותר שהייתי בו. הגשם הזה. והחבר היפה שלי. והשירה בציבור שפתחתנו בה בזמן שרקדנו כמו מטורפות וכולם ברחו מהטיפות. ההופעה של מוקי בסוף שרקדנו כמו פסיכיות. "האם להיות בך מאוהב" איתו.
. הרבה נמי מטורפת לחלוטין. [סליחה נמי, הייתי חולה בהתחלה.. אח"כ לקחתי כדור והיה קצת יותר טוב]. והפאקינג קשת בסוף ההופעה. וואוווווווווווווו

FELIX inc

New member
אגב בכמעט כול ההופעות..

פשוט נשארתי מאחורה בקהל ולא טרחתי לקום ולשמוע.. היהודים אכזבו טיכו הם פשוט כל כך סתם מבחינתי אבל הפרויקט של עידן רייכל היו ממש טובים! ומשינה ]: אוף חבר טיפש הוא בורח לקהל בשירים הכי טובים

the mush

New member
../images/Emo205.gif../images/Emo42.gifמה?! דווקא היהודים

היו מזה טובים לשם שינוי. הייתי ממשממש מקדימה בהופעה שלהם, וכוווולם השתוללנו התחרפנו [ולא רק הפוגים..]

Shusho

New member
*פוגואים

פוגו זה קטע שבו אנשים עושים מעגל ואז קופצים פנימה ומתנגשים אחד בשני. זה כואב, זה לא משעשע, אבל בנים הם בהמות ומשחררים ככה אגרסיות
. הפיתוח של הפריקונים/ערסים בהופעות הוא פשוט לדחוף את כל מי שלידך ולחטוף מכות. לא מבינה למה אלכס האדיוט נכנס לשם כל הזמן :S אה אבל אני חייבת לציין שזה לא במטרה לפגוע באנשים אלא סתם להשתולל ממש הרבה. ומי שנופל ישר עוזרים לו לקום ותמיד שמישהו מוצא נעל/משקפים על הרצפה הוא מרים ומחפש למי זה שייך, זה הומני בקטע הזה.. סתם כואב

היה ממש חמוד

הופעות סבבה והכל ומסה ענקית של אנשים[בומפה ראיתי רק את יעל פייפרדול], אבל לא ציפיתי למשהו אחר. בשי גבסו הייתי בתוך הקהל כי הוא היה חמוד וגם בעידן רייכל ועברי לידר, ביהודים דפקתי ספרינט החוצה כדי לא להיהרג בתוך הפוגו או משהו כזה, במשינה גם הייתי בקהל עד שברחתי מהגשם[די נו קמתי חולה
] ואזסתם ישבנו מחוץ לקהל והיה נחמד.

Got XD

New member
לעזאזל, איך נהניתי. D:

אנשים טובים, קטינים יפים, צ'יפס שמעיז ברוב חוצפתו להתחזות לאזרח בלגיה לכל דבר והגשם הראשון והכל כך, כל כך יפה הזה (ואני לא מתכוונת לפן החזותי. P:). הייתי בקהל בעברי לידר, היהודים, משינה ואביב גפן, בעודי צורחת את נשמתי בחינניות, ובשאר הזמן מצאתי שלל אטרקציות מקומיות. O.O ואת ריילי (וראיתי גם את מיכלשושו וצליל). בדרך חזרה הבייתה התחלתי לפתח שיחה עם חבורת ערסונים מהתיכון לשעבר. איכשהו, כל הערב הזה גרם לי להבין שעדיף לי להיות רחוקה מאותן שנים. וזה היה מדהים איך בפעם הראשונה פשוט לא היה לי איכפת מאף אחד שהלך שם. והיו שם הרבה אנשים. O: היה נהדר לעמוד בגשם ולראות איך כולם מנסים לתפוס מחסה, ופרצופים מחייכים וזה שלי המחייך, הסווצ'רים- שרק לראות אותם עשה לי נעים, והגשם במשינה (הומייגאד, איזה חומרים יובל בנאי לוקח? ולמה הפסיקו את ההופעה בדיוק כשנכנסתי אלייה בטוטאליות? ;;), והיה מעיין מפגשון איחוד עם בחור שלא ראיתי קרוב לארבע שנים. D:

למעלה