פרויקט דיסק הכרות: אנחנו מאד דפשים.

Rinor

New member
כל הכבוד...

אז אני לא היחיד ששם את Higher Love ראשון באלבום...כנראה יש עוד חבר'ה מוזרים כמוני...
היי, אל לנו לשכוח שהופעת Devotional Tour נפתחה עם השיר הזה, אז כנראה גם דפש מוד חושבים כמונו...המיוחדים...
יום טוב מלא אור ואהבה... ניר...

angie007

New member
הנה שלי

1. Its no good 2. Home 3. ETS 4. Shake the disease 5. Question of lust 6. PJ 7. Behind the wheel 8. World in my eyes 9. Masters & servants 10. Strangelove 11. In your room 12. Walking in my shoes 13. John the revelator 14. Rush 15. Higher love בונוס טראק: 16. Pleasure, Little Treasure הסבר: השיר הראשון הוא השיר שגרם לי להתאהב ב DM אז נראה לי שאם זה עבד עלי זה יעבוד גם על אנשים אחרים. החלטתי להתחיל דווקא מהשירים היותר רגועים/מוכרים, אחר כך Personal Jesus בגלל עם הקצב המדליק. שירים 7-10 הם בין האהובים עלי והם ההכנה ל In your room. אני החלטתי לשים את Higher love דווקא בסוף ולא בהתחהל וזה מכיוון שאומנם זהו השיר שמתחיל את devotional tour הוא זה שמסיים את האלבום האהוב עלי. תמיד כשאני מגיעה אליו אני לא רוצה שהוא ייגמר. והבונוס טראק זאת סטייה אישית שלי, חולה על השיר הזה!!!

Bavmorda

New member
../images/Emo13.gif

אהבתי את הבחירה שלך ואילו רק בגלל שהוספת את ONE CARESS. שיר מדהים על המוכנות להקרבה, לאהבת הלילה והויתור על אור היום.
BAV.

טוב, עשיתי סדר בבלאגן ../images/Emo122.gif

והנה הרשימה שלי: Just Can't get enough Master and Servant Question of lust Question of time little 15 clean condemnation enjoy the silence behind the wheel stripped never let me down again personal jesus Home World in my eyes precious

blonda6661

New member
וואי זה קשה,אבל אנסה.

1) i feel you השיר הראשון ששמעתי של דפש מוד,ולטעמי בין הטובים שלהם. 2) damaged people- שיר ענק, האהוב עליי. 3)goodnight lovers- שיר כל-כך מלודי ופיוטי, גורם לבכות כמעט בכל פעם. 4) shake the disease- שיר ענק, קיצבי, וכיפי=) 5)little 15: לא יודעת למה, אני מתחברת לשיר הזה כל-כך.. 6)a question of time: שיר ענק, קיצבי 7) nothing impposible... 8) world in my eyes עושה לי ממש טוב לשמוע אותו 9) walking in my shoes " 10) a question of lust- אחד השירים לטעמי היותר חזקים, שהולחנו.. 11) in your room- לא אחד השירים הטובים, אבל מהחזקים. 12) freelove- לקח לי הרבה זמן לחפש מי שר את זה, וקשה מצאתי, האושר=) 13) just can get enough- מזכיר תקופות יותר עליזות=) 14) intro- שיר טוב. 15) enjoy the silance- השיר הכי מכר של דפש, אולם לא הכי טוב, ברם הכי מוערך!

dirty boots

New member
האוסף שלי ../images/Emo13.gif

1. A Question Of Time, כי הוא מכניס אותך לאווירה, לדעתי. 2. Personal Jesus 3. Policy Of Truth 4. Barrel Of A Gun 5. Walking In My Shoes 6. Freestate 7. Judas 8. Strangelove 9. Little 15 10. Behind The Wheel 11. Mercy In You 12. Useless 13. Black Celebration 14. Never Let Me Down Again 15. Home, כי זה שיר סיכום מעולה על להקה מדהימה שבו מרטין מביע את התודה שלו ללהקה.

כשאני אכיר ממש ממש ממש טוב,

כי כרגע אני מכירה מצויין רק את מיוזיק פור דה מסס, אולטרה וסונגס אוף פיית' אנד דיוושן, שקניתי לפני שנה בערך - וכמעט את כל הסינגלים - אבל זה עדיין לא מספיק אז כשאקנה עוד כמה אלבומים, אולי אנסה לדרג דבר כזה..

Bavmorda

New member
מותק, את כבר על הגל הנכון ../images/Emo8.gif../images/Emo45.gif

יש לך שלושה דיסקים מעולים. ל - MUSIC FOR THE MASSES יש כמה פנינות נבחרות ושני האחרונים הם מעולים. SONGS OF FAITH AND DEVOTION נחשב לדעתי להכי טוב שלהם. קשה לעשות את הבחירה הזו אבל הוא מתעלה, אם אני באמת צריכה לבחור רק אחד. אני מתחברת לכל השירים שמה. ULTRA מצוין ולו רק בגלל HOME IT'S NO GOOD ו- SISTER OF NIGHT
אכן יש לך עוד כמה השלמות לעשות... BAV.

dirty boots

New member
לדעתי Ultra

וSongs Of Faith And Devotion הם שני אלבומים מדהימים, אבל אף אחד לא שלם. Ultra כמעט מושלם, אבל אני לא אוהב ממש את Jazz Thievs, למרות שהוא לא ממש משנה, כי הוא קצר. וSongs Of Faith And Devotion לוקה בחסר בגלל Condemnation [אחד מהשירים החלשים של דפש, אם שואלים אותי] וI Fell You הסתמי, אבל כל השאר, שירים מדהימים עם הפקה גאונית, שכל אחד מהם פנינה. למרות שהוא לא שלם מבחינת עריכה והיה אפשר לוותר בו על שני שירים, אני חושב שהוא מעולה
אבל שניהם די שונים מבחינת אווירה, אז זה תלוי.

Bavmorda

New member
אתה מוריד בדיוק את השירים שאני

אוהבת... למרות שאלפא בטח יבוא מחר שויתחבר אליך
. CONDEMNATION הוא שיר נהדר. הקשב למילים, ראה את הקליפ ותתרשם שוב (אני מקווה). הפתיחה את הקולות השניים בבית השני מקפיצים את השיר שלב אחד קדימה, ו- I FELL YOU הצורמני בהתחלה:, הוא שיר גוטי, גס-מחוספס, גם הקליפ. אבל הוא שיר אדיר. לפני שנים גמני הייתיה מדלגת עליו אבל עם העוצמה הווקלית של דייב, זה הוא שיר שמייצד את היכולות שלו בצורה מקסימה. BAV.

dirty boots

New member
תאמיני לי, שמעתי מספיק ../images/Emo13.gif

ואני מתחבר לצדדים היותר מקוריים ואפלים של הדיסק הזה. Condaemnation לטעמי די משעמם וגרוע, ו I Fell You שבלוני ולא כל כך ראוי. אבל אני חושב שבשאר הדיסק כל חברי הלהקה גדולים [כולל דייב
] ושזה אחד מהדיסקים המעולים בהיסטוריה

למעלה