פרויקט דיסק הכרות: אנחנו מאד דפשים.

Bavmorda

New member
פרויקט דיסק הכרות: אנחנו מאד דפשים.

אתם צריכים להכין דיסק הכרות למישהו שאולי שמע על DM ואתם רוצים לעשות עליו את ההשפעה הכי גדולה שאפשר. דיסק כזה שאחרי שהוא ישמע אותו הוא יתחנן לכל האלבומים שלהם, ירצה את כל המילים, ויהיה רעב לקליפים כדי להתרשם גם מחזותם. אז מהם 15 השירים שתבחרו, ויותר חשוב מיזה, מה יהיה הסדר שלהם בעריכה כשאתם צריכים להסביר למה השיר שבחרתם לראשון הוא הראשון ולמה האחרון כאחרון. BAV.

Bavmorda

New member
MINIMAL MODE no 1 / alpha80

DEPECHE IN MINIMAL MODE - THE DARK SIDE OF THE MODE DISC 1 - ACOUSTIC 1. Enjoy The Silence - Dens54 Re-Invention Remix 2. Freelove -DJ Muggs Remix 3. Clean -Bare 4. Nothing's Impossible -bare 5. Surrender -Bare 6. Waiting For The Night -Bare 7. When The Body Speaks -Acoustic Version 8. Goodnight lovers -isan falling leaf mix 9. Halo -Goldfrapp Remix 10. Home -Air ''Around The Golf'' Remix 11. It doesn't matter two -raph acoustic remix w live 2001 voice 12. Little 15 -Ulrich Schnauss Remix 13. A question of lust -live acoustic 14. Dream on -acoustic 15. I feel loved -Acoustic mix 16. Personal jesus -acoustic 17. Love in itself -part 4 - acoustic 18. Fly on the windscreen - quiet mix BAV.

Bavmorda

New member
MINIMAL MODE / alpha80

DEPECHE IN MINIMAL MODE - THE DARK SIDE OF THE MODE DISC -2 - INSTRUMENTAL VERSIONS & MORE 1. Leave in silence -quiter 2. Enjoy the silence -strings of silence 3. It doesn't matter two -instrumental 4. Home -instrumental mix 5. Shake the disease -understand dub 6. Dream On -Dave Clarke Acoustic instrumental Version 7. Precious -Michael Mayer Ambient Mix 8. Puppets -instrumental version 9. Master & servant -voxless 10. Personal jesus -instrumental mix 11. It's No Good -Sonic Instrumental 12. Enjoy the silence -accapella 13. Only when I lose myself -accapella 14. Dream On -accapella 15. I feel loved -accapella BAV.

alpha80

New member
אח................ נפלא....

הלכתי לישון עם האוסף הזה עכשיו באזניות

Bavmorda

New member
לא.... ../images/Emo3.gif

יש בו יותר מ -15 קטעים ולא הסברת למה הראשון והאחרון. עכשיו תחשוב שוב
BAV.

Reshefgarcia

New member
במקרה...

בדיוק היום הכנתי אוסף חדש לנגן MP3 שלי...לאו דווקא הכי טובים,פשוט אלו שאני הכי אוהב : בגלל הפתיחה (שלי עדיין מסמרת שערות) 1-I Feel You personal_jesus - 2 a_question_of_time - 3 ירידת קצב ל : behind_the_wheel- 4 Walking In My Shoes - 5 dream_on - 6 Blasphemous Rumours - 7 stripped - 8 its_no_good - 9 לעלות מקצב בחזרה ל : barrel_of_a_gun - 10 i_feel_loved - 11 everything_counts - 12 policy_of_truth - 13 enjoy_the_silence - 14 never_let_me_down_again - 15 בגלל שזה השיר שמסיימים איתו הופעות , והוא נשמע פשוט מצויין בווליום היסטרי... אם אפשר 16 אז ב 15 הייתי שם את HOME , ורק אח"כ את NEVER LET ME DOWN חוצמזה,לגבי קטעי וידאו,הייתי שם קטע אחד,שבנתיים,כל מי שראה אצלי,היה בהלם... הביצוע של NEVER LET ME DOWN מהדי.וי.די של ההופעה בברסי...כשכל הקהל עם הידיים למעלה...זה פשוט אחד המראות הכי מרשימים שאשפר להראות למישהו שלא מכיר את הלהקה...

שלום, אני חדשה. ../images/Emo9.gif

טל, בת 15 וחצי, אוהבת את דפש בכל ליבי.
ואלה ה-15 שלי (מצטערת, אבל זה רנדומלי לחלוטין, אין אצלי חשיבות לסדר) 1. A Question Of Time 2. Little 15 3. Sacred 4. Stripped 5. The Things You Said 6. Enjoy The Silence 7. Personal Jesus 8. Damaged People 9. Somebody 10. One Caress 11. Useless 12. Precious 13. Freelove 14. Black Celebration 15. People Are People

milkshakit

New member
לא יכולה לפי סדר מסוים ../images/Emo4.gif

יכול להיות שאני באמת אכין לחברה שלי (בושה שהיא מכירה רק שיר אחד
): Never Let Me Down Again I Feel Loved Everything Counts Stripped Strangelove A Question Of Lust Freelove Home Precious Personal Jesus World In My Eyes In My Room A Pain That I'm Used To But Not Tonight Enjoy The Silence
!!

Rinor

New member
ה-15 שלי עם הסבר רחב...

קודם כל אני רוצה לציין שזה יופי של פרוייקט, יופי של חשיבה, אהבתי... אוקיי, ה-15 שלי...עם הסברים: 1) Higher Love 2) I Feel You 3) Barrel of A Gun 4) Sister of Night 5) Freestate 6) Personal Jesus 7) Walking In My Shoes 8) Never Let Me Down Again 9) I Am You 10) Black Celebration 11) Home 12) Only When I Lose Myself 13) Enjoy The Silence 14) Stripped 15) Behind The Wheel ההסבר: מתחילים בשיר קסום ביותר, Higher Love אשר יגרום לאדם פשוט לזרום עם השיר והלחן המדהימים, להכניס אותו לאווירה קודרת אך אופטימית של דפש מוד...ואז מפציצים לו את עור התוף עם רצועה של I Feel You ו- Barrel of A Gun, קצת להרגע עם Sister of Night להזכיר לו שדפש הם גם מלנכוליים ושקטים לימים אפלים, ואז כאשר כבר נמאס מהשברון...Personal Jesus בא במפתיע משום מקום והאדם מתחיל להבין שדפש זו להקה מיוחדת במינה, אחרי שיר כזה כבר לא רוצים להפסיק וממשיכים עד Home ו- Only When I Lose Myslef אשר שוב יוצרים רגיעה והפתעה לקראת הסיום המהמם, ממש לקראת הסוף, כאשר השומע חשב כי שמע את הקול, מגיע השיר הטוב ביותר של דפש מוד Enjoy The Silence ואחריו כבר מסיימים יפה מאוד במקצב עם Stripped ו- Behind The Wheel...אחר כך אני בטוח, השומע פשוט לא יאמין שנגמר... יום טוב...אשמח לתגובות :) ניר...

זהר25

New member
תשובה שלי......

1-higher love 2-its no good 3-i feel you 4-question of lust 5-home 6-stripped 7-the love thieves 8-one caress 9-sister of night 10-only when i lose my self 11- in your room 12-dream on 13-personal jesus 14-never let me down again 15-enjoy the silence אם ההיתי צריכה לתת למישהו דיסק כדי שיכיר את דפש מוד ,אז ההיתי מתחילה מהשירים השקטים והקודרים שלהם. אני מסכימה עם rinor לגבי השיר הריאשון הוא מכניס לאווירה קודרת,אבל אטפטימית. אבל אז ההיתי מעדיפה ללכת לשקטים שלהם ולקודרים,כי אני יודעת מהרבה אנשים שלא חושבים על דפש מוד כעל להקה מלנכולית ושקטה. ואחד הדברים שהכי מרגיזים אותי שאנשים חושבים דפש מוד הם חושבים על שיר אחד שזה enjoy the silence ,אז אותו בחרתי בסוף הוא אומנם אחד היפים שלהם ,אבל הוא לא היחידי.

למעלה