פסייח, לפעמים זה ממש רע!

Jflyaway

New member
מודולו ידידי וחברי הטוב

הייתי בסרט הזה, בפורום אחר. כתבתי (כמו ש ABBA FARIA כתב כאן) בתגובה להודעה של מישהו ש האלבומים STREET NOISE ו OPEN של דריסקול ובריאן אוגר משעממים אותי אישית. קפץ עלי מישהו שעולמו חרב כי רצחתי לו את הפרה הקדושה, ותיק תק נהיה קרב שהפך למלחמת עולם עם עלבונות ורעידות בידיים. אמחנו פה צריכים ללמוד דבר אחד... אין מצב לקונצנזוס, ויתרה מזו - גם טוב שכך... אני אישית מעריץ את בריאן ווילסון ואני חושב ש PET SOUNDS זה חתיכת אלבום מופת. אבל אם FARIA לא נתפס על זה, זה בסדר מצידי. זה לא אומר שהוא לא "מבין" זה רק אומר שזה לא הקטע שלו, וזה COOL. והביטויים שלו? - עזוב, אני מכיר אותו, אל תתרגש, אצלו הכל עם חיוך. וMODULO אתה יודע שגם אנחנו (אתה ואני) מתעבים מספר פרות קדושות שיש עליהן קונצנזוס.. במיוחד אני והרכבי הPROG...

מורנא007

New member
../images/Emo45.gif

היה לנו אלביס פרסלי

Jflyaway

New member
רוק'נ'רול קיים בזכות העבדות

איזה אירונייה... אבל מה לעשות, זה נכון.

forever changes

New member
זה ש 99% אחוז מהמבקרים

נתנו ביקורות חיוביות על פט סאונד זה לא אומר כלום, זה מוזיקה ואף מבקר לא יחליט מה אני או כל בנאדם אחר אוהב ונהנה לשמוע. כל בנאדם שכותב מה שהוא חושב על מוזיקה באמת מתוך מה שהוא אוהב ומבין בשבילי הוא מבקר מוזיקה או מה שזה לא יהיה, זה רק תואר שלא תמיד אומר הרבה. מבחינתי האנשים שכותבים כאן better, אני נהנה מהכתבות כאן פי 100 מכמעט כל הכתבים שקראתי את הביקורות שלהם באיזה אתר מפורסם או בעיתון, כי כאן ובעוד איזשהו פורום כותבים מה שבאמת אוהבים ולא בתור מבקר מוזיקה שכותב מה שכולם יודעים במילים פלצניות יותר שמחזיק מעצמו רק בגלל שהוא "מבקר מוזיקה". יש כתבי מוזיקה שכיף לקרוא ואפשר ללמוד מהם, אבל אף אחד לא יכול להחליט מה יפה, מה מהנה ומה טוב.

למעלה