פסייח, לפעמים זה ממש רע!

forever changes

New member
פט סאונדס

כמה שהוא הדבר הכי קליט שיכול להיות הוא דווקא אלבום שצריך אליו סבלנות ולהתרגל אליו, כי הוא קצת קיטשי פופי בשבילי בכל זאת יש לו את הקסם שלו ואני מאוד אוהב אותו. אני הרבה יותר אוהב את הקטעים של ההרמוניות הקוליות בלי מילים ובכלל כל הקטעים בלי מילים באלבום הזה, הרבה יותר יפים לדעתי.

modulo1000

New member
PET SOUND ועוד

ממש ממש ממש לא מסכים שוב זה לא ברשימת ה10 שלי אבח האמת שפעם JFLY ו אני ניהלנו שיחה והסכמנו שלאהוב את PET SOUND ודברים הרבה יותר רכים כמו סינטרה ואלביס וגם מתקשר לאותו עניין לאהוב קאנטרי (לא קטנטרי רוק) דרושה בגרות מוסיקלית.... כלומר כשהייתי בן 16-18 שמעתי SOFT MACHINE ולא הסכמתי לגעת בדברים רכים עם הזמן אתה כבר לא צריך להוכיח כלום לאף אחד... ואז אתה נפתח ולהלן חלק הזאנרים שאני שומע (מאסיבית- לא כגימיק) רבטיקו יווני קלאסיקה הודית רגאיי גאז על כל סוגיו קלאסית ערבית בלוז פסיכדליה מכל העולם פרוג מוקדם ועוד.................... אז חברה אל תפסלו כלום תפתחו ותיפתחו ותתפתחו לעולמות רחוקים ואחרים

Abbe Faria

New member
לא מסכים בקשר לבגרות

מסוגל להנות מאלביס וסינטרה, אבל זה גם יכלתי בגיל 14-15 כשההבנה המוסיקלית שלי שאפה לזאת של רוני סופרסטאר... אני גם מאד נהנה מרוב הז'אנרים שציינת שם, אבל פה זה עניין של טעם (היה דיון בנושא בפורום השכן לפני כמה ימים, וטוב שהוא הסתיים)... פשוט לא אוהב את מה שהביץ' בויז עשו, מבין אנשים שכן אוהבים אותם, אני אישית משתומם ומשתעמם כשיוצא לי לשמוע אותם... לא מאמין שזה קשור לבגרות מוסיקלית...

Jflyaway

New member
DANGEROUS GROUND

לאחר שקראתי את התגובות של מורנא ושל FARIA, ומנסיוני בפורומים אחרים, הגעתי למסקנה שצריך לומר את הדבר הבא: אין טוב מוחלט ואין חרא אבסולוטי. אין "קאנון" ואין קונצנזוס, וגם אם יש - זה בסדר אם משהו שאני הכי אוהב בעולם משעמם מישהו פה. ואם מישהו פה השתעמם מ PET SOUND (שניים אפילו) - זה לגטימי. ואם מישהו לא מצליח להתחבר למעליות, SO BE IT אין בעייה. עניין של טעם. COOL לחלוטין. אסור לנו לחשוב שהאנשים האלו "טועים" או שהם "צעירים מדי". חסר לנו שתהיה פה דיקטטורה של הרוב. זו קרקע מסוכנת, וזה יהרוג את החופש הנהדר שיש בפורום הזה. אצלינו כאן בפורום הזה, כשזה מגיע להעדפות, לשנאות, לאהבות, זה צריך להיות תמיד LIVE AND LET LIVE עם הרבה כבוד לשוני בין כולם.

melancholy man

New member
גם אני ../images/Emo45.gif

סליחה שאני לא כל כך כאן בימים האחרונים בשביל לכתוב הודעות כאלה, אבל כש J כאן, אני לפעמים ממש מיותר...

מורנא007

New member
../images/Emo45.gif

העדפות הן עינין פרטי, וטוב שכך אחרת החד גווניות היתה שלטת בעולם. אם אצטט אימרה של ברייטמן, "בסופו של דבר, מוסיקה (למאזין) היא מה שהולך באוזנים ובראש שביניהם". אנחנו יכולים להסכים מראש, שלא תהיה הסכמה בהרבה מקרים ולא יקרה שום אסון בעיקבות חוסר ההסכמה.

modulo1000

New member
ואם את הביטלס אתה אוהב אז קרא להלן

גזרתי את מהאתר שקישורו מטה Paul has even gone on record to say that Pet Sounds is his favorite album, and that he bought each one of his kids a copy, because "no one is musically educated without knowing Pet Sounds." כמובן שזכותכם לא להסכים עם פול מקרטני ו 99% ממבקרי המוסיקה והמוסיקאים בתחום הפסייך ולא לאהוב את פט סאונד ואת הביץ בויז בכלל אבל אנא....למען תרבות הויכוח השתדלו להימנע מביטויים של "מיאוס"....ו"לא סובל" השתמשו במושגים של....לא לטעמי....לא בשבילי....NOT MY CUP OF TEA הרי לא בבין לאדן עסקינן ואסיים בכך שאני אוהב אתכם למרות שאתם לא אוהבים את PET SOUND

הציטוט איננו שם

מקרתני משבח שם את פט סאונדס, זה הכל. זה היה מאז ומתמיד אחד האלבומים האהובים עליו, כמדומני.

modulo1000

New member
10 מבקרים שחושבים כמוני

http://www.xs4all.nl/~fsgroen/Albums-B/Beach_Boys_Pet_Sounds.htm

modulo1000

New member
די נמאס לא אוהבים - זכותכם

אבל כפי שלא הייתם מטיחים בפניו של בריאן וילסון שפט סאונד משעמם מאוס וכו'....כך אני מצפה שלא תשתמשו בביטויי נאצה מסוג זה בפורום שכל כולו מבוסס על אהבה ולא על שנאה

melancholy man

New member
ברגוע יקירי...

לא קרה כלום, אנשים אוהבים או לא אוהבים תקליטים שונים, לא צריך לקחת ללב, בטח שלא צריך לקחת ללב מחלוקת על אמירה כזו או אחרת של מישהו, אפילו הוא סר.

למעלה