פורום דמוקרטי?

מצב
הנושא נעול.

ארזS

New member
"יניב הקטן" כתב על זה לפני שפרש.

אתה או מישהו יודעים את כל העשרה?
*** תודה על התיקון, אני כנראה לא ער מספיק לדברים שמתרחשים פה בפורום.
"יניב הקטן" כתב על זה לפני שפרש.
אני לא יודע למה הוא פרש (זה כנראה באופנה לפרוש...)ועוד מקווה שהוא יחזור כי יש לו הרבה ידע.

יצחקA

New member
תודה אנדי:

הנה העשרה, כולם תוצרת מרכבים:
4026, 4027, 4039, 4048, 4051, 4052, 4085, 4086, 4088, 4089.
תודה אנדי:
אולי זה ישמע קצת מצחיק או מוזר לאיזה דברים אני שם לב: נסעתי פעם אחת לפני כשנה ב 4089 בקו 5. על הפח שליד הנהג כתוב בספרות בעלות צבע אדום: "200".

mister K

New member
4086

4086 לא נסע שנים בקו 57?
אני די בטוח שזה היה האוטבוס שהחזיר אותי כל יום הביתה מבית הספר.....
4086
מספר רישוי חיצוני: 90-160-01. מכונה זאת נמכרה לקווים והיא עובדת כיום על קו 68. היום בצהריים, לאחר מפגש הפורום, צילמתי אותה ליד אוניברסיטת בר-אילן. התמונות בקרוב.

tzvika pick

New member
אוי! אני רוצה לראות...

4086
מספר רישוי חיצוני: 90-160-01. מכונה זאת נמכרה לקווים והיא עובדת כיום על קו 68. היום בצהריים, לאחר מפגש הפורום, צילמתי אותה ליד אוניברסיטת בר-אילן. התמונות בקרוב.
אוי! אני רוצה לראות...
אני ממש מתגעגע אליה.. תמיד היה נחמד לראות את המכונה הזאת. תמיד הייתה מגיעה בסוף היום, ובישרה את הדרך חזרה הביתה :) ולעומת האוטובוס הישן שהיה לוקח אותי בהלוך, האוטובוס הזה היה אפילו חינני..

כל האוטובוסים של קווים מטופלים באגד

מבחינתי אם יצא לי למסוע באחד מהאוט'
הנ"ל, שדן מכרה, אסע נטו ב 4051 כאילו שאני נוסע ב"דן". אני מקווה רק שעובדי חברת קוים ישמרו עליהם מבפנים או לפחות שלא יורידו את המספר הפנימי שלהם ב "דן" ( ראו 4027...) מעניין מי מתקן את ה 4XXX שהיו של "דן". הזכרת ש"דן" מכרו ארבעה והזכרת רק שלושה: 4027, 4051 ו 4052. מהו האוטובוס הרבעי?
כל האוטובוסים של קווים מטופלים באגד
הם חונים בחניון אזור של אגד (קרוב לחניון אזור של דן) ומקבלים מהם שירותי מוסך וניקיון (תמורת תשלום כמובן). מדן הם מקבלים תחנות, מודיעין וכרטיסי חופשיומי וחודשי.

בעקבות הודעתו של אורן, אני מתנצל

הנה מס' תמונות של אוטובוסי "קווים"
גם אני אוהד שרוף של דן, אך מעל לכל אוהד שרוף של אוטובוסים, לכן החלטתי אתמול לצאת עם המצלמה לבקעת אונו ולצלם! נסעתי פעמיים בקו 68, פעם בקו 76 ופעם בקו 36. כרטיסים, מפות ולו"זים יוצגו במפגש הפורום ביום שישי. אני מעדיף לשמור את החוויות והדיונים ליום שישי - כדי שיהיה לנו על מה לדבר! אבל בכל זאת, אני יכול לומר שלמרבה המקריות והמזל, נסעתי בקו 68 מת"א לרימון עם נהג ההסעה שלי לביה"ס בכיתות ט-יא שעבד אז בטיולי השלושה וכעת ב"קווים". ניכר היה שהמעבר מטיולים לקו מעיק עליו.... ועוד מקריות - הוא נהג באוטובוס היחיד שראיתי עד כה של קווים שהוא עם מרכב ספרדי של Hispano (כמו הב"שים). הדגם הזה עבר גיור ב"מרכבים" ושמו בישראל - Mercury. זהו, מקווה שתיהנו ותשובות לשאלות - ביום שישי!!!
בכל לשון על ה"הפצצה", כלומר על כמות התמונות הגדולה. אני מקבל את הערותיו של רמי ואורן ומעתה אעלה לכל היותר 5 תמונות ליום. אני מבין את חשיבות הפורום כבמה לכל אחד וחושב שאסור לנו להיגרר לפסים לא נעימים, ומוכן לעשות הכל כדי שלא נגיע לוויכוחים עוד (גם אם זה קשור באיפוק ובעצירת התיאבון לתמונות). אז בואו כולנו נירגע קצת ונשמור על הפורום הזה כפנינה הכי יפה ומעניינת בתפוז!

oren*

New member
אתה נפלא אנדי - כל הכבוד ../images/Emo47.gif

בכל לשון על ה"הפצצה", כלומר על כמות התמונות הגדולה. אני מקבל את הערותיו של רמי ואורן ומעתה אעלה לכל היותר 5 תמונות ליום. אני מבין את חשיבות הפורום כבמה לכל אחד וחושב שאסור לנו להיגרר לפסים לא נעימים, ומוכן לעשות הכל כדי שלא נגיע לוויכוחים עוד (גם אם זה קשור באיפוק ובעצירת התיאבון לתמונות). אז בואו כולנו נירגע קצת ונשמור על הפורום הזה כפנינה הכי יפה ומעניינת בתפוז!
אתה נפלא אנדי - כל הכבוד

yblumann

New member
Thanks for the excellent photos

אתה נפלא אנדי - כל הכבוד
Hello Andy, Thank you very much for the high quality photos. They were very good, and enabled me to see 'everything'. Being in London I can not see Kavim myself, so I liked the many photos you posted. The Hispano body Volvo also runs in Madrid, and is very similar to the one in sevice with Kavim. Regards Yoram in London

You are most welcomed,Yoram!

Hello Andy, Thank you very much for the high quality photos. They were very good, and enabled me to see 'everything'. Being in London I can not see Kavim myself, so I liked the many photos you posted. The Hispano body Volvo also runs in Madrid, and is very similar to the one in sevice with Kavim. Regards Yoram in London
You are most welcomed,Yoram!
Always at your service, Andy Radulescu

0415

New member
אוטובוסים של קווים

הנה מס' תמונות של אוטובוסי "קווים"
גם אני אוהד שרוף של דן, אך מעל לכל אוהד שרוף של אוטובוסים, לכן החלטתי אתמול לצאת עם המצלמה לבקעת אונו ולצלם! נסעתי פעמיים בקו 68, פעם בקו 76 ופעם בקו 36. כרטיסים, מפות ולו"זים יוצגו במפגש הפורום ביום שישי. אני מעדיף לשמור את החוויות והדיונים ליום שישי - כדי שיהיה לנו על מה לדבר! אבל בכל זאת, אני יכול לומר שלמרבה המקריות והמזל, נסעתי בקו 68 מת"א לרימון עם נהג ההסעה שלי לביה"ס בכיתות ט-יא שעבד אז בטיולי השלושה וכעת ב"קווים". ניכר היה שהמעבר מטיולים לקו מעיק עליו.... ועוד מקריות - הוא נהג באוטובוס היחיד שראיתי עד כה של קווים שהוא עם מרכב ספרדי של Hispano (כמו הב"שים). הדגם הזה עבר גיור ב"מרכבים" ושמו בישראל - Mercury. זהו, מקווה שתיהנו ותשובות לשאלות - ביום שישי!!!
אוטובוסים של קווים
לדעתי מבחוץ הם נראים מאוד יפים אבל מבפנים פשוט זוועה זה ניראה כאילו יש פחות מקומות ישיבה. אבל בכול זאת אם הם כבר היתחילו לעבוד אם הציבור שיהיה להם בהצלחה ודן יתראה איתם בעוד 5
בהצלחה לחברת קווים!!!

AndreyS

New member
אתם יכולים בבקשה להסביר

אוטובוסים של קווים
לדעתי מבחוץ הם נראים מאוד יפים אבל מבפנים פשוט זוועה זה ניראה כאילו יש פחות מקומות ישיבה. אבל בכול זאת אם הם כבר היתחילו לעבוד אם הציבור שיהיה להם בהצלחה ודן יתראה איתם בעוד 5
בהצלחה לחברת קווים!!!
אתם יכולים בבקשה להסביר
באיזה אזורים חברת "קוים" פועלת?

נוסע99

New member
בעיקרון אלה קווי ביקעת אונו

אתם יכולים בבקשה להסביר
באיזה אזורים חברת "קוים" פועלת?
אלא שכאן צריך גיאוגרף שיסביר איפה יש כאן בקעה ואילו ישובים היא כוללת. על פי המצב בשטח מדובר בקוים המשרתים את קרית אונו וגני תקווה (למעט קו 69). סביון ויהוד עברו גם הם ל"קווים" וכן אור יהודה. הקוים 1-2-3 משרתים את תל השומר (וגובים את הכנסתם בעיקר ממערכת הביטחון). הקווים 39 ו-58 מגיעים לישובים חמד, צפריה (באזור נתב"ג), גבעת כח, ברקת, טירת יהודה (ממזרח לבני-עטרות, מכונים בשם "ישובי מודיעין"). הקוים מקשרים בין ישובים אלה ובין תל אביב (תחנה מרכזית) וכן פתח תקווה. יוצאי הדופן הם הקווים 59 שמשרת גם את מזרח העיר תל אביב בדרכו לרכבת מרכז וקו 55 (יעבור לקווים בעוד חודש) המשרת בעיקר את גבעתיים ובקיץ - את חוף "מציצים".

AndreyS

New member
תודה ../images/Emo13.gif

אלא שכאן צריך גיאוגרף שיסביר איפה יש כאן בקעה ואילו ישובים היא כוללת. על פי המצב בשטח מדובר בקוים המשרתים את קרית אונו וגני תקווה (למעט קו 69). סביון ויהוד עברו גם הם ל"קווים" וכן אור יהודה. הקוים 1-2-3 משרתים את תל השומר (וגובים את הכנסתם בעיקר ממערכת הביטחון). הקווים 39 ו-58 מגיעים לישובים חמד, צפריה (באזור נתב"ג), גבעת כח, ברקת, טירת יהודה (ממזרח לבני-עטרות, מכונים בשם "ישובי מודיעין"). הקוים מקשרים בין ישובים אלה ובין תל אביב (תחנה מרכזית) וכן פתח תקווה. יוצאי הדופן הם הקווים 59 שמשרת גם את מזרח העיר תל אביב בדרכו לרכבת מרכז וקו 55 (יעבור לקווים בעוד חודש) המשרת בעיקר את גבעתיים ובקיץ - את חוף "מציצים".
תודה

מצב
הנושא נעול.
למעלה