פאו גאסול עובר ללייקרס

Puskas

New member
לא בהכרח..

בניגוד לאלן וגארנט,קובי לקח כבר 3 טבעות במערב... ובעוד שמינסוטה וסיאטל רק נחלשות כל עונה..הלייקרס נשארים לפחות קבוצה ממוצעת של מקום 7 במערב.. בראיינט לא יעבור למזרח כי אין קבוצה שם הוא ממש מתאים לה.. אורלנדו לא ממש צריכה אותו..הוא רק ייקח זריקות מטורקוגלו שזה לא הכי בריא.. בוסטון כמובן שלא צריכה ולשיקגו יש סגל צעיר שלא צריך כרגע סטאר דומיננטי בעמדת הגארד.. קליבלנד עם לברון..דטרויט היא קבוצתית מאוד וקובי לא מתאים... הניקס מאוד צריכים אבל קובי לא עד כדי כך אידיוט.. שארלוט אולי צריכה..זה יכול לשפר מאוד..אבל אין להם מה לתת עליו... המזרח מחולק לשניים..קבוצות שלא צריכות את קובי או שהוא לא מתאים להם..והחלק השני זה קבוצות שצריכות אותו אבל אין להם מה לשלוח בטרייד עליו... לדעתי יחד עם גאסול,ביינום,אריזה,וויאצ'יץ' ופישר הם מספיק טובים.. ואף מילה על אודום שלדעתי לא ישאר בלייקרס ויעבור עוד השבוע בטרייד...ואם הוא ישאר אז הוא גם שחקן משלים טוב מאוד.

cache

New member
את האליפויות הוא לקח עם

שאקיל, ואם כל הכבוד לגאסול הוא לא שאקיל. בכלל הלייקרס היו אז קבוצה מצויינת, אימפרה בהתהוות, תהליך שלקח מספר שנים של בנייה ורק בשנה השלישית/רביעית עם בואו של ג'קסון, הלייקרס לקחו את האליפות. הלייקרס שלטו באותם ימים, דבר הרחוק מהמציאות של השנה. אין ספק שהלייקרס קבוצה סימפטית, ואין סםק שהיא השתדרגה, אבל עדיין היא לא מספיק טובה למערב, הספרס, אפילו הסאנס נדמה לי גדולים עליהם, אבל נחכה ונראה. לגבי ההתאמה של קובי לקבוצות המזרח, קובי יתאים את עצמו והקבוצות יתאימו את עצמם אחיו, אין קבוצה שלא תרצה או לא רוצה את קובי, יהיו נכונות הסיבות שרשמת, על שחקן כזה לא מוותרים. קובי יכול להשתלב מצויין בכל אחת מהקבוצות שרשמת (פרט אולי לקליבלנד). כמובן שהכל דיבורים, נצטרך לחכות ולראות.

Puskas

New member
האמת

שגם אני חושב שאת האליפויות של הלייקרס הביא יותר שאק מאשר קובי ותעיד העובדה ששאק עשה אליפות גם במיאמי בעוד שהלייקרס בלעדיו ניהיו קבוצה בינונית +. בכל מקרה ברור שגאסול זה לא שאק..אף אחד זה לא שאק..הוא הסנטר הכי דומיננטי בהיסטוריה של המשחק..(אולי קארים מאיים על זה וגם זה נטו בגלל ההוק שלו)..אבל ביינום הוא שחקן מוכשר מאוד שאם יהפוך לחיה שזה כולל עוד מסת שריר וכמובן שינוי בגישה,אז הלייקרס יהנו מאוד מהציוות שלו עם פאו מתחת לסל ויתנו מטרייה אווירית מעולה.. בכל מקרה הבעיה של הלייקרס היא המחליפים מתחת לסל,גם טורייף וגם מיהם הם בדיחה..הם ממש לא שחקנים שיובילו את הלייקרס לאנשהו..חבל..הלייקרס חייבים גבוה ראוי לספסל..אפילו משהו בסגנון של ורז'או שיתן עבודה שחורה. בכל מקרה..סן אנטוניו מאוד מקרטעת..להוציא את המשולש שלהם אין להם אף אחד שבאמת יכול לנצח משחק ובכלל אין שם אף אחד שנותן 2 משחקים רצוף דאבל פיגרס מלבד השלישייה וגם היא לא מושלמת העונה... הסאנס התקפיים מאוד..בהגנה יש להם בעיה קלה ואפשר לנצל את זה..בכל מקרה..הם כרגע באמת עדיפים על הלייקרס והם ישארו עדיפים גם אם קיד יבוא ללייקרס.. דאלאס לא מדהימה גם אבל כרגע עדיפה על הלייקרס ודנבר שוות כוח אליה ואולי טיפה עדיפה.. אבל בכל זאת בסדרה נתונה הלייקרס יכולים להגיע לגמר הNBA וכיודע אם עברת את גמר המערב אז עברת את החלק הקשה.. המזרח לא רציני מספיק..(אולי בוסטון או דטריוט בהתאוששות מדהימה ישנו את זה העונה) ולכן להגיע לגמר הNBA זה כבר 75 אחוז זכייה... ניראה כבר מה יהיה..מוקדם לנתח.

cache

New member
הספרס גדולים עליהם

אני מסכים שהספרס לא נראים טוב כרגע, אבל הם עדיין האלופים, הם הכי מנוסים והאמת שלדעתי הם עדיין הכי טובים. אני לא רואה מצב בעולם שהלייקרס מצליחים לגבור על הספרס בסדרת הטוב מ-7. ביינויים מראה ניצוצות השנה אבל הוא עדיין לא בשל, בשביל להפוך למפלצת שאתה מדבר עליו צריך לתת לו עוד שנתיים לפחות, להזגירך עוד בקיץ קובי רצה להעיף אותו בטענה שלא יצא ממנו כלום. הקבוצה מהמערב ללא ספק פייבוריטית, אבל השנה בניגוד לשנים עברו, נדמה שלקבוצה מהמזרח (בוסטון) יהיה ייתרון ביתיות בגמר (מאז ימי ג'ורדן העליזים לא הייתה לקבוצה מהמזרח יתרון ביתיות בסדרת הגמר). מה שבטוח עכשיו יותר מעניין ממקודם.

Puskas

New member
לגביי הספרס..

יש משהו לא טוב שקורה שם.. זה שהם משעממים אך יעילים בצורה בלתי רגילה זה לא חדש..וזה הנשק שלהם..הבעיה שהעונה הם משעממים אבל לא יעילים.. המשולש הקטלני של פארקר-מנו-דאנקן עושה את העבודה בהחלט..לפחות רוב הזמן..הבעיה היא בשחקני המשנה.. אודוקה,פינלי,בואן (שתמיד ענק בהגנה אבל התקפה אין לו..),אוברטו,הורי (סוס מת!),ואן ואלסון.. זו חבורה של שחקנים שכל משחק אחד אחר מהם מתעלה לדאבל פיגרס..הבעיה מתחילה כשאחד מהמשולש חסר ואז אין תחליף.. בנוסף היו כמה משחקים העונה שחוץ מהמשולש אף אחד לא עשה דאבל פיגרס..וזה רע! סן אנטוניו לא שונה מבוסטון..היא בנויה על 3 שחקנים...ההבדל היחיד הוא ששחקני המשנה של הספרס בחלקם לפחות יכולים לתת ביום נתון יכולת מצוינת ויש להם ניסיון..אצל בוסטון שחקני המשנה בינוניים ולקינוח חסרי ניסיון שזה בעיה... בכל מקרה יש לי הרגשה שהשנה זה הסוף של שושלת הספרס..הם עדיין יהיו בגמר מערב אבל לדעתי שם זה יגמר.. דאלאס ופיניקס חסרות אופי..ניו הורלינס,גולדן סטייט והלייקרס מוכשרות אבל חסר להם טיפה.. אני מאמין שדווקא דנבר יכולה להפתיע ולהגיע לגמר NBA... בכל מקרה החוסן המנטלי והניסיון של הספרס עשו להם את העבודה בעבר גם כשמבחינת כישרון הם נפלו מהיריבה.. הפעם יש הרגשה שמשהו נסדק בשלמות וביעילות של הספרס וזה יתן ליריבות שיריחו דם,עוד מוטיבציה לדרוס.. בכל מקרה..פיניקס,דאלאס ודנבר השנה לדעתי בעלות סיכוי שווה כמו הספרס להגיע לגמר NBA.

cache

New member
דנוור? אתה מכוכב אחר?

אני חייב להודות שאני מופתע, נדהם, המום משורות הסיום של התגובה שלך. שעה אנחנו מתווכחים על הספרס ופתאום אתה שולף שפן מהכובע- דנוור ואוו, כל התגובות שהיו לי על הספרס נעלמו כששמעתי על דנוור. מבחינתי דנוור בקטגוריה של הג'אז, הבלייזרס והווריורס, כשמנגד אני שם את הספרס, הסנסו המאבריקס, בין שני הגושים הללו נמצא גוש אצמעי מבחינתי שעדיין אני לא יודע לאן לשייך אותו לעליון או לתחתון, בגוש האמצעי יש את ההורנטס והלייקרס. דנוור הוא דוגמא קלאסית של קבוצה מרובה בכישרון ויכולת, שופעת שחקנים מצוינים, אבל... (אני אפילו לא יתחיל למנות את הבעיות שלהם כי אני לא יסיים). בכל אופן, אני יחזיק אצבעות לדנוור שלך, על אף שקשה לי לראות אותם עוברים סיבוב ראשון, אולי ראשון, לא יותר.

Puskas

New member
חח אני לא אוהד דנבר

פשוט אני חושב שהליגה רעבה למשהו חדש לקאמבי אין כמעט מצ'אפ בליגה ועל הכישרון של מלו והתשובה אין עוררין.. קארטר הוא רכז חביב מאוד וננה,קלייז'ה וקניון שחקני משנה מעולים! לדעתי כמו שאף אחד לא נתן לסטייט צ'אנס לעבור את דאלאס וכמו שאף אחד לא נתן לקאבס סיכוי לעבוד את הפיסטונס אז גם הפעם NEVER SAY NEVER!! הם אמנם מפוצצי כישרון ומלאי בעיות אבל בכל רגע נתון הם יכולים לתת משחק ענק ולנצח כל אחד! מבחינתי..פיניקס-דנבר בגמר המערב זה הכי טוב שיש! נ.ב.: ואז שמהנצחת ביניהם תגיע לגמר הNBA ותפסיד 4-0 לבולס LOL

o f r o n

New member
סתם שאלה לא קשורה לשיחה

אבל מעניין אותי לדעת באיזה קטגוריה אתה מחשיב את הניקס?

o f r o n

New member
כי זה דביק ועושה טעם של דבורים בפה../images/Emo6.gif

אגב, היום לראשונה בטורניר ההימורים הקטן שלנו הימרתי על הניקס, אני מקווה שהחברים שלך לא יאכזבו.

cache

New member
נו-יורק בטירוף

העיר בשיגעון מהזכייה בסופרבול, הניקס הולכים להתפוצץ הלילה, יש אנרגיות מצויינות בעיר היום. באנקר, ניצחון קליל לניקס. יש לי תחושה שבעקבות הניצחון הלילה אתה עוד תשוב מהר מאד להמר עליהם. בהצלחה מההנהלה

Puskas

New member
אממ..

האמת שהזכייה זה של קבוצה מניו ג'רזי חח..לא יודע למה השם שלהם הוא ניו יורק..

WorldCenter

New member
ייייייייייייישששששששששששששששששששששששששששששששש

שניה אני צריך לנשום

WorldCenter

New member
לסיכום של העניין

גאסול + בחירת דרפט סיבוב שני עתידית ב2010 בתמורה לקוואמי + גארוויס + בחירת סיבוב ראשון ב08 ו10. וארון מקי גם חתם בקבוצה כדי לאזן. קודם כל הלייקרס נפטרים מקוואמי סוף סוף ואם מסתכלים על זה ככה, אז קוואמי על באטלר הופך להיות גאסול על באטלר שזה לא כלכך נורא כי יש את אודם על העמדה שלו, החמישיה של הלייקרס נראית ככה: פישר - קובי - אודם - גאסול - ביינום ללא ספק הקו הקדמי הטוב והאחורי הטובים בליגה, והחמישיה הכי מוכשרת בליגה, אולי רק הסלטיקס והסאנס מתחרים בהם אבל 2 הקבוצות מזקנות, בעוד שהלייקרס הם עם קובי - 29 אודום 28 גאסול 28 ביינום 20 ופישר שנותן דקות מעולה ויש לו מחליף עתידי גורדן היהודי בן ה21. ללא ספק יש כאן חומר ל4 עונות הבאות בכיף. הלייקרס בהופכים להיות בין רגע לאחת הקבוצות הטובות בליגה, אם הכל יתחר אני לא רואה סיבה שהלייקרס לא ייעצרו עד האליפות.

אני מנסה מנסה ולא מצליח להבין

למה לעזאזל ממפיס עשו את הטרייד הזה. אני מקבל את העובדה שלא רצו לעמוד בדרכו של גאסול שרצה לעוף מהחור הקרוי ממפיס, אבל עדיין אני בטוח שיכלו להשיג הרבה יותר עבורו מאשר אחד הפלופים הגדולים בהסטוריה, רוקי בעמדה הכי מאוכלסת שלהם- כולל רוקי אחד נוסף- ושתי בחירות דראפט. OMG.

Puskas

New member
עם מארק גאסול

סלים אמר שהלייקרס העבירו גם את האופציה על מארק לממפיס חח

תום איי

New member
איזה יופי של טרייד מצויין לשתי הקבוצות

מישהו פה חושב על אינסיידרים ולא רואה איזה טריידים פוטנציאלים לבנייה ממפיס עשו: קוואמי נגמר העונה: 9 מיליון, ג'ייסון קולינס נגמר עונה הבאה: 6.5 מיליון. לסטרומייל היה PLAYER OPTION שהוא בטח היה מנצל ומעצבן את ראשי הקבוצה ( כי הרי מי יחתים אותי על חוזה כזה עכשיו ? ). פתאום יש מקום לכל מאן דבעי- השמועות מדברות על מונטה אליס. בגובה, יש את מיליצ'יץ והפוטנציאל הלא ממומש שלו, רודי גיי מקבל חוזה ב2009 וואריק גם. ועדיין יש מקום לעוד החתמה של גבוה בהמשך. ללייקרס היתרונות ברורים, אבל ברשת מדברים גם על כך שלוס אנג'לס הכינו פלטפורמה למעבר של קיד אליהם ( אודום ופארמר ). אני בטוח שהם לא עוצרים פה- זה לא הטרייד היחידי בקנה. תגידו, רק אותי זה הזיז באי נוחות בכסא, לשמוע שמרק גאסול ואחיו ממוסחרים אחד מול השני?

OrEl74

Well-known member
מנהל
גם אני חשבתי על העניין הזה של הגאסולים

דיי משעשע למען האמת...

תום איי

New member
תראה, תשמע

הכי קל לראות את האספקט המקצועי: יכלו לקבל א' או ב' או WHATEVER ולחזק את עצמם. אבל אם נסתכל טיפה יותר לעומק , נראה מה ממפיס חיפשו- את החוזה הנגמר הכי גדול וזמין בשוק. פורסם לפני הטרייד שממפיס יפסידו השנה הפסד תפעולי של 20 מיליון דולר, זו קבוצת שוק קטן שמתקשה להתמודד עם עונות ללא פליאוף. אז הם נכנסים לעונה פיננסית. בחירה הגיונית לטעמי. לגבי התהיה השניה שלך- פורסם ברבים שפורטלנד רוצים את קיד, אני מנחש שהרעיון היה להשיג את גאסול כדי לתת אותו מיד לנטס.

למעלה