ערב טוב .מה קרה שקט ..

תקווה25

Well-known member
כמו שזה נראה כרגע - אנו נלך לבחירות חמישיות אבל לא הייתי חותם על כך.

ככל שנתקדם אל עבר תום המנדט שניתן לנתניהו להקים ממשלה כך יגבר הלחץ על חברי כנסת כמו אלקין ושרן השכל ממפלגתו של סער לערוק לליכוד.....

סער יודע שאם הוא יעדיף ממשלה עם לפיד , מרץ ואיבתיסאם מרעאנה על פני ממשלת ימין מוחלטת - הקריירה הפוליטית שלו הסתיימה באופן מוחלט.....הוא מושך זמן מתוך תקווה שנתניהו יפרוש/יודח.....

עבאס מנסור ? אם נתניהו מעז להסתמך עליו להקמת ממשלה ימנית קבועה - נתניהו יהפוך להיות שמאלן - עד אז הוא איש ימין לכל דבר וענין.
תודה שחר הסבר מובן מאד.מה ההרגשה שלך ביבי יצליח בלי הערבים.??אה ביבי כבר שמאלן גם ככה.הבנתי מהטלוויזיה .

שחר 676

Well-known member
מנהל
תודה שחר הסבר מובן מאד.מה ההרגשה שלך ביבי יצליח בלי הערבים.??אה ביבי כבר שמאלן גם ככה.הבנתי מהטלוויזיה .
אני מציע לך לא להאמין למידע המופץ על ידי התקשורת המיינסטרימית/שמאלנית שכן מדובר בערוצי תעמולה חד צדדית נטולת אתיקה מקצועית - רק מבחן התוצאה יכריע אם נתניהו הפך להיות שמאלן ולא פרשנויות הינדוס תודעה מטעם ערוצי 12/13.

לגבי הצלחת נתניהו ללא הערבים ? - המצב לא קל אבל לא הייתי מספיד את נתניהו בטרם עת....רחוק מכך.

תקווה25

Well-known member
אני מציע לך לא להאמין למידע המופץ על ידי התקשורת המיינסטרימית/שמאלנית שכן מדובר בערוצי תעמולה חד צדדית נטולת אתיקה מקצועית - רק מבחן התוצאה יכריע אם נתניהו הפך להיות שמאלן ולא פרשנויות הינדוס תודעה מטעם ערוצי 12/13.

לגבי הצלחת נתניהו ללא הערבים ? - המצב לא קל אבל לא הייתי מספיד את נתניהו בטרם עת....רחוק מכך.
🙏👍

למעלה