ערב טוב לכולם!

ערב טוב לכולם!

האם היית מוכנים לצאת מהמסגרת הווירטואלית ולהפגש פנים מול פנים?
בעבר ניסיתי לארגן מפגשים שלא צלחו.אולי אנשים פחדו להחשף.
המטרה של המפגשים האלה היא להוסיף דמות נוספת בחיים למי שבודד ואולי אף יותר.
כמו כן אפשר לפתח חברויות.אני אישית מכיר הרבה אנשים דרך תפוז עוד לפני שהייתי מנהל פורום פה אלא סתם גולש בפורום אחר.
לאחרונה נכנסו לפה הרבה חדשים וחשבתי להציע להם את המפגשים.יש לציין שבשלב ראשון הם יתקיימו אם בכלל רק באיזור המרכז.
אם מישהו מעוניין להכיר עוד אנשים גם אם מעט אשמח לארגן מפגש.תנסו מה איכפת לכם?לא תמצאו שפה משותפת לא נורא.
זאת לא חתונה קאתולית.
אפשר להגיד שזה סגנון של דייט ואולי זה מלחיץ פשוט תבואו בסבבה בלי הרבה מחשבות.
אם מישהו מתאים לו מפגש שיצרף את שמו לשירשור וגם אזור מגורים.

UniverSon

New member
היי :)

אני אומנם לא כזה פעיל כאן אבל מזדהה מאוד עם הקבוצה.
אני אשמח להצטרף למפגש כזה

למען המשך האנונימיות שלי בתפוז-אני גר באזור המרכז וכל מפגש במרכז יתאים. אני בעד תל אביב-הכי ניטרלי.

אני חושבת

שזה כמעט בלתי אפשרי למצוא מספיק אנשים שיתעניינו ויביעו נכונות למפגש פורום, בפורום כמו זה- שמכיל מס' כ"כ קטן של כותבים קבועים.

נכון

וזו לא הפעם הראשונה שאני מנסה.
מנסים.ירצו יבואו לא ירצו לא יבואו.

סבבה, יפה שאתה לא מתייאש

אני מעולם לא חשבתי להשתתף במפגש פורום, אבל במקרה של הפורום הזה יש מצב שהייתי שוקלת את זה.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
תגררו אותי לתל אביב הא...

אני מקרית שמונה מי משלם לי לילה במלון?...

אם המפגש יהיה עד חצות ומישהו ישים אותי לקו חצות במרכזית ..אבוא ..

alona 27

New member
לא מלחיץ בכלל

זה קבוצה של אנשים, ואם לא יהיה לך מה להגיד אז יהיה מישהו אחר שיגיד ותוכל פשוט להקשיב ולחייך. זה מה שאני אוהבת במפגשים של חבורות.

שאלה לי אליך

מאיפה בצפון?
אגב שלב ראשון לפחות זה יהיה במרכז.אם זה יצליח אמשוך את זה לעוד מקומות.כי חשוב לי שכולם יהנו.

אני מעכו

תראה אני אשתדל להגיע. זה תלויי איפה במרכז, באיזה יום ואיזו שעה
אני גם בהחלט מבינה למה זה מתקיים במרכז

ושרית...

אם את באה.תביאי חומוס.

ציפור לחשה לי שיש לכם בעכו חומוס סימפטי.
אז תרשמי:
2 חומוס טחינה
2 מסבחה מחלוטה(יש כזה?)
2 חומוס פול+גרגרים.
סתם סתם.
העיקר שתבואי.

RockQueen

New member
וואו!!!!!!! אני בעד!!!!!!!!!

זו יוזמה מבורכת ובדיוק חשבתי על זה
זה יהיה נהדר לפרוק אחד בפני השני את הדברים פנים מול פנים. כי בתכלס בכתב זה אף פעם לא מספיק... זה יכול להיות רעיון נהדר גם ליצור חברויות חדשות במיוחד כי אנחנו כולנו כאן כי יש לנו מכנה משותף- הבדידות!
אז למה לא כל עוד זה יהיה במקום ציבורי שאפשר עדיין לשמור בו על אנונימיות... אני זוכרת בתקופה שהיתי בת 16-17 עשינו מפגשי ישראבלוג על הגג של עזריאלי... עדיין יש שם מקום כזה שאפשר להיפגש? מישהו יודע אולי?

למעלה