ירון מקשקש

הודעות פרופיל פעילות אחרונה הודעות אודות

  • נקווה שזה לא יקרה. כשאמרתי לה שהיא השתנתה והיתה אדם יותר נוח היא הסבירה שנמאס לה שמתעללים בה ומשפילים אותה והיא החליטה להשתנות וכאילו לגדל עור. אבל המצב הוא שונה, כי היא רואה שחוג החברים והמשפחה הולך וצר. היא במצב לא טוב כי גם נראה לי שהיא דיכאונית. אני פוחדת גם עליה. מה היא תעשה לעצמה. תודה על הענות והתייחסות.
    אלא רק אם תהיה באיזו שהיא צרה, כמו חוסר במזומנים. זה כבר קרה. היא גם חסרת ביטחון. וכעת היא יוצרת מצבים של חוסר בשביעות רצון בעבודה על מנת לתרץ סיבות להתפטר או לגרום לכך שתפוטר. אביה סידר לה את העבודה, וכך היא גם לא מרוצה כאילו שאם היתה מוצאת עבודה, זה היה יותר קולע מבחינתה. היא תיצור קשר כשתהיה בגיל 40 או חמישים כי יתכן וזה ייחלש או יעבור לה .
    היא לא מפרגנת, לא מציגה דברים טובים שקרו לה, אלא רק טענות וטרוניות. גם כך עם אביה. היא לא אדם שמח, מאז שהתה ילדה קטנה. היא גם מאוד סגורה ולא מספרת הרבה על עצמה ומה שקורה לה. היא באה בגישה שאני אמה אשתמש במה שהיא מספרת ככלי נגדה. בקיצור, היא אישיות מאוד מורכבת, מאוד מהוססת וחשדנית. לפי מה שנראה לי היא לא תיצור קשר.
    בתי בת 38, רווקה, משכילה, יפייפיה, אך כנראה חסרת מזל. היא מתעקשת ומאוד לא גמישה. היא גם מאוד בודדה. עכשיו אני לא יכולה ליהנות ממנה כיוון שהיא לא בקשר. הקשר היחידי שיש לה עם המשפחה הוא באמצעות בתי הצעירה. גם היא לא ששה ליצור אתה איזשהו קשר היות והיא מתחילה לדבר אתה רק על עצמה ואך ורק על עצמה. זה מאוד מתיש. גם אני כשדיברתי אתה, היא התה זורקת הערות כמו אין לי אף אחד. או מציגה את עצמה כקורבן, או על ידי או על ידי אחרים.
  • טוען…
  • טוען…
  • טוען…
למעלה