עמיר גולדברג

הבעיה בעמיר זה לא שהוא רודן

או שהוא חושב שהוא הבוס וכולם עובדים אצלו הבעיה שלו זה שהוא חושב שהוא יודע הכי טוב מה טוב לאחרים שהוא חושב שמה שטוב לו טוב לכולם ושמה שהוא רוצה כולם צריכים לרצות יש לו ראיית עולם ורק איך שהוא רואה תעולם נכון לראות אותו וכל מי שרואה תעולם שונה ישר טועה וצריך לעמיד אותו על טעותו בצרחות ועצבים לפעמים עמיר מתנהג כמו בן אדם נורמלי ולפעמים פתאום הוא נכנס לקריז ואז הוא מתחיל לחפור על עולמו ודעתו ומתחיל לצעוק מה מגיע לי יחס כזה מה אני צריך לעשות הכל בשבילם וכו וכו ברגע שעמיר יבין שזה לא הבית שלו ולא אזור הנוחות שלו ויש דעות אחרות של אנשים אחרים נראה אולי את העמיר שאתה מדבר עליו אבל כל מה שרואים בנתיים זה את עמיר שרק מחפש את מה שלא טוב ואת מי שהורס את העולם המושלם שלו

מה שתארתי זה

בחור שחושב שהוא יודע יותר טוב מכולם מה טוב ומה רע מה נכון ומה לא נכון אחד שחושב שלמילה שלו יש יותר כח מהמילה של מישהו אחר תיארתי בן אדם שמתייחס לכולם כאילו הם 4 רמות מתחתיו ומתייחס אליהם כאילו הם חייבים לו משהו עמיר סגור בעולם שלא בשליטתו וזה מוציא ממנו את הרע שבאישיותו ואני אישית לא יכול לחבב בן אדם שלא סופר את אלו שמולו ולא מחשיב את דעתם עד שלא באים ומסבירים לו בכל תקיף או מאיים איך אני יכול לחבב מישהו שחושב שהוא מעל כולם למרות שכרגע הם מעליו כי ביחס שלו אליהם הוא מוריד את עצמו ברמות שאני אראה את עמיר הנינוח הרגוע שמסתכל לאנשים בעיניים אני אוכל לבחון אותו מחדש עד שזה יקרה אין לי סיבות לנסות אפילו להבין אותו

שן22

New member
למשל התגובה שלו לשירן כשהיא נתבקשה ע"י האח

לצבוע את השיער לבלונד בהתחלה הוא ממש התעצבן למרות שזה לא קשור אליו.. זה אישי של שירן מקסימום רינת יכלה להתערב ופרידה שזה היה קשור אליה, הוא אמר וחזר ששירן לא מודעת לעצמה ושיש אנשים שלא מודעים לעצמם... אם שירן רוצה לצבוע לבלונד סגול או אדום זאת זכותה לו אין זכות לקרוא לה שחודינית שלא מודעת לעצמה...

שן22

New member
כן אחת מהן תעוף בשבועות הקרובים .. אני מחבבת

את רינת היא מתוקה אמיתית, ויש להן קטעים כשהן ביחד שהם ממש מקסימות...

סמירנו23

New member
שן22

כל הארץ והרוב בבית עדיין לא לא רואים הבדל בין התאומות... נראה לי שעמיר הראשון שהסביר כמה שהם שונות..והוא צדק הסיבה שהוא עלה על זה היא בגלל שהוא כן מחפש אצל האנשים בבית את הצדדים היפים ולא רק מחפש את הרע בגלל שהמשחק כאילו מתבקש שיעשו זאת אני נגד זה אישית באח הגדול כמו בחיים האמיתיים המנצח הגדול זה מה שתמיד אבל תמיד מחפש את הטוב אצל האחר ובמיוחד השונה וזה גם דרך אגב למה יגאל לא נשרף אצלו...

המדאוס

New member
אני ועוד רבים שאוהבים אנשים אמיתים ובעלי שמחת

חיים רבים יסמסו בגלל שרינת ושירן לא צבועות באופי

bibaso

New member
אני מסכים אתך לגבי הסגנון שלו, וגם לגבי בעיית

השליטה. לצערי לא נראה לי שעמיר יזכה אי פעם להיות נינוח... בתכלס אני מסכים אתך על הכל, רק שאני טוען שעדיין הוא לא פועל מרוע, והוא בדרכו טיפוס חם ורוצה לעזור לאנשים - בדרכו המוטעית, ועיקר ה"רוע" שבו שיוצא בענייני הנקיון אינו רוע אלא תסמין להפרעת ה- OCD. עדיין כמובן אני לא טוען שצריך לאהוב אותו, רציתי רק להדגיש את החלק של ה- OCD שהוא משמעותי בעיני, למרות שלא הבעייה היחידה שלו.

הוא לא רע

ולא טענתי שהוא רע והקטע של הנקיון זה הדבר האחרון שמפריע לי וגם זה שהוא צועק על דברים שצריך לצעוק לא מפריע לי אבל שהוא מחפש אנשים בקטנות או מזלזל בהם ומוריד מהערך שלהם זה רק פוגע בו ובגלל זה אתם חושבים שאנשים שונאים אותו בגלל השבוע הראשון שבעצם בשבוע הראשון הוא יצא יותר טוב מבשבוע האחרון

bibaso

New member
לי שנאה שבכל התחומים שתיארת הוא היה

הרבה יותר גרוע בשבוע הראשון

bibaso

New member
התכוונתי לי נראה - מאיפה הגיעה שנאה? ../images/Emo3.gif../images/Emo3.gif

luminary

New member
אין לזה שום קשר לOCD

OCD זאת מחלה נפשית מאד קשה שקשורה לאובססיות וקומפולסיות (טקסים וכו'), זה משהו פנימי בתוך האדם ולא קשור להתנהגות כלפי אחרים (בקצרה בואי נגיד שלמשל חולי OCD לא דורשים מכולם סביבם לנקות כל הזמן). מה שהיא תיארה זה פשוט אופי חרא, וחוסר הבנה של איך צריך להתנהג עם אנשים אחרים.

luminary

New member
רק הבהרה קטנה

אני לא אומרת אם לעמיר יש OCD או אין (בשביל זה צריך אבחון ארוך ולא צפייה עליו מבחוץ). מה שאני מדגישה זה שכל הצרחות והעצבים שלו על זה שאנשים לא עושים מה שהוא רוצה - זה לא קשור לOCD, אלא לבעיות אישיות שלו. חולי OCD בדרך כלל יותר מדי עסוקים בטקסים ובמחשבות של עצמם,הם יודעים שההתנהגות לא נורמלית והם לא דורשים מאנשים אחרים להתאים לזה אלא להפך מנסים להסתיר את זה כמה שיותר.

סמירנו23

New member
בוייאקה מן

אתה כותב לעניין ואני מבין אותך ובדיוק למה אתה מתכוון מה שכן...לא לשכוח שיש בעמיר עוד צדדים ואני חושב שהצד הזה שאכן יש לעמיר אותו(בגלל שמה לעשות..בחיים האמיתיים בוס צריך להיות בוס..) יתגמד עם הזמן מה שקורה בשטח. נראה לך שיצחק תשובה יתעסק כל היום במה שלא חשוב רק בשביל שבסוף היום יגידו העובדים שלו שהוא בחור מקסים ?:) אוי ואבוי..מי ירוויח כסף...

למעלה