עמיר גולדברג

אני מתחבר לכולם-אתם לא מתחברים לאף אחד

מי שלא גקי אתם מקללים ותוקפים------ואת זה רואים בכל הפורום

בילבי51

New member
ממש לא,האמת שבעונה הזאת אין ממש מישהו שגורם

לי להיסחף אחריו פרט לג'קי שהוא מדהים בעיני,מודה.וגם את עמיר אני מאוד מחבבת,עתי איכזב בגדול על מה שעשה אחרי שיחתו עם ליאם,נופר,חבל לי עליה הפתיל הקצר שלה פוגע בה מאוד,אלעד אחלה לדעתי,פרידה ויגאל שני בהמות,וכל השאר פרווה.

עכשיו יגאל שאל אם בגלל שג'קי מדבר בשפת רחוב ,

הוא הישראלי האמיתי? ועמיר חושב שלא ישלחו אותו לחו"ל כי הוא לא ידע לבטא את עצמו. פרידה אומרת שהישראלי נמצא בין ג'קי לעתי. בקיצר יגאל פתר את זה שהכל יכול להיות. ועדין הם משערים לאן נעלם. בקיצור לא להיסחף,אולי הוא מייצג את המזג הישראלי החם, ולא יותר!!!!!

שן22

New member
משוב שלי על עמיר...../images/Emo41.gif

סמירנו ידוע שאתה מיחצ"ן את עמיר פה בפורום אבל אני ארשום כמה מילים על עמיר , משוב חיובי.... עמיר נראה לי בחור טוב רואים לו בעיניים שאין בו רוע , אבל אין מה לעשות השתלטנות שלו מפריעה לי גם אם זה בא ממקום של איכפתיות אני לא אוהבת את הטוןשלו .. זכותי לדעה שלי בלי תגובה ממך סמירנו לגבי הקשר עם סיון אני חושבת בכנות שגם לו וגם לה מגיע יותר , באופן אישי אני חושבת שנופר יותר מתאימה לו, ועתי למשל יותר מתאים לסיון... אם הקשר בניהם באמת יהיה רציני בסופו של דבר אז סבבה אבל יש לי ספק רציני וגם בוואלה סלבס הגולשים בסקר של נשיקת סילבסטר הכי מענינת בחרו אותם מעט אנשים והם במקום כמעט במקום האחרון, הקשר שלהם לא מעניין את הקהל ולבד עמיר יכול להיות הרבה יותר מעניין.

איילתח

New member
הצבעתי לליהיא ועתי../images/Emo6.gif

מביאים קצת יותר אקשן מעמיר וסיון. לעמיר יהיה הרבה יותר טוב בלי סיון לדעתי. בדיוק מה שחשבתי שנה שעברה לגבי סער.

סמירנו23

New member
שן22

אבל למה שאת כותבת לי..את תמיד חייבת להתחיל בזה שאני יחצ''ן של עמיר?
זה ברור לא? אני בהמשך אכתוב למה זה... ויש לי סיבה טובה ביותר :) אני יכול לכתוב שאני מכיר את עמיר אישית וטוב מאוד ולכן גם יודע מי זה הטיפוס הזה לעמיר יש עוד הרבה צדדים מדהימים ואני בטוח שהוא שומר אנרגיה והפתעות להמשך. למה שכתבת, נופר ילדה מדיי לעמיר...גם בגיל וגם בהתנהגות..ולכן חוץ מחברות אמיתית לא תהיה ..(הוא באמת מחבב אותה). סיון נכון להיום עוד לא נפתחה....אבל הזמן יעשה את שלו.... אין ספק שצניעות העונה אין לבנות חוץ מלסיון וזה גם משהו ב-2011

שן22

New member
סמירנו כנס... אני אסביר לך למה אני חושבת שאתה

יחצ"ן.. כי אתה כותב פה רק על עמיר או על עמיר וסיון וזה לא פורום של עמיר גולדברג אלא של האח הגדול.. בוא תגיד לי מה אתה חושב על רינת ועל שירן את מי אתה מחבב יותר? מה עם דנה מה אתה חושב עליה בלי הקשר של עמיר? יגאל מה איתו בלי הקשר של עמיר? יואב? נופר? ג'קי? פרידה? מה אתה חושב על זה שהיא לוקחת את התנ"ך לשירותים? ליאם חופרת לך? עתי ? ליהיא ? אתה רק מדבר על עמיר אני באה ממקום אובייקטיבי תוכיח לי שגם אתה תכתוב על אנשים אחרים בבית

svtar25

Well-known member
סיוון ועמיר

אני מאוד מאוד אוהבת את סיוון! מסיבה פשוטה אני מזדהה איתה, אני כמוהה. אני גם הייתי מתנהגת מוזר, נכנסת בין כניסה. אני בת 31 נשוא ה+ 1, אבל הדעה של הורי קדושה עבורי. אני עד היום מפחדת לאכזב את הורי! סיוון מתנהגת ככה, מכיוון שהיא חסרת ביטחון עצמי, התיקון שהיא חייבת לעבור באח הגדול הוא עצום! היא חייבת לגלות את עצמה, מהי הזהות שלה? אני כמוהה תמיד רוצה לרצות אחרים, לא משאירה מקום לרצונות שלי. אני מאחלת לסיוונושקה, המדהימה, להצליח בעזרת עמיר או ליאם לעבור תהליך, ואז אנחנו נגלה סיוון אחרת. קשה לסיוון עם כל המצלמות. אני רוצה להגיד מראש שאני לא יחצנית של סיוון. ודרך הגב אף אחד חוץ מעמיר וסיוון, לא מעניין אותי בתוכנית! כי אני רואה את האח הגדול כי מצאתי חלק מאישיות שלי בדמותה של סיוון. אומנם סיוון היא ילידת הארץ, ואני עליתי מחמ"ע בגיל 12, ולכן אני פחות מתחברת לחברה הישראלית. אני הייתי מתנהגת בצורה עוד יותר מופנמת מסיוון, הייתי מתקשה להגיד משפט אחד, מתוך לחץ, מתוך מחשבה מה יגדו הורי.

סמירנו23

New member
שן22

מצטער שלקח לי זמן לענות לך, הלכתי לאכול צהריים
אני לא חושב שאני לא יחצ''ן של עמיר.....וזה בגלל שהיו לנו הרבה שנים ביחד
וכבר כתבתי את זה פה...שאם עמיר היה מתנהג שלא בהתאם אני הראשון שהייתי מתאכזב ונכנס באמא שלו... ואני מכיר את אמא שלו
רינת מקסימה...שירן כל השנים היתה הזנב שלה...ונראה לי שבגלל זה שירן תמיד תהיה סוג של ''צל''... אני חושב שדנה נחמדה אבל לגמר אין לה סיכוי..בגלל שכנראה שכמו בחיים האמיתיים שלה גם בבית האח הגדול היא תמיד חלבית.. אני לא מרגיש שיש לה אנרגיה..של לוחמת...או של אמא...או של חברה טובה.. יגאל האמת? נראה בחור טוב אבל לצערי הוא עשה טעות שראה את העונות של האח הגדול טיפה יותר מדיי...וזה גם מה שגרם לו להיכנס בעמיר בלי להבין שעמיר כן מחבב את רינת...היא חיפש אותו בסיבוב וגם את זה הוא אמר... לגמר? לא חושב...הייתי מעדיף לראות שם את אלעד. נופר ילדותית...ואני לא אוהב לראות את זה...זה בעייתי...היא עצבנית..ולא מבינה איפה היא נמצאת בכלל. יואב חכם,חכם מאוד...אבל זה גם נגדו... אבל הוא בן 21 אז אני האחרון שאשפוט אותו ורק בגלל הגיל הצעיר שלו. מפריע לי שהוא עשה שירות לאומי ולא שירות רגיל..מצטער אצלנו בבית גדלנו שצבא זה קודם כל לפני הכל (במטולה בגיל צעיר לומדים שבלי הצבא לא היתה מדינה) ולכן צריך לשרת ולתת את התחת אין ברירה. אני חושב שפרידה עשתה טעות אבל יש לי הרגשה שמישהו בהפקה..אמר לה..מה לעשות בקטע של התנך...בשהיל האקשן והרייטניג אם אני הייתי בקמום פרידה? הייתי אומר לא!!! ולא גורם לאבא ל-8 לבכות!!...אבל כנראה שזה מתאים לפרידה היא אישה קשה...אני ממש חושב שלא מגיע לה להגיע לגמר ולא רק בגלל זה היא הכי רכלנית בבית!! איך אנשים לא רואים את זה???? ליאם חייבת עזרה...היא מותק...אבל סוג שלך ערפד...שלוקח אנרגיה ולא נותן מי אוהב כאלה? עתי פגע בקוד של הגברים... אישה מאורסת? לאישה יש חבר? תתאפק... זה שאתה חושב עם החבר ''מלמטה'' זה בעייתי.. חוץ מזה עתי ילד מותק,יש לו אחלה אנרגיה ואני מאחל שיגיע לגמר. ודרך אגב..יצא לי לכתוב פה גם על אחרים... אישית אני חושב שלעמיר קל להתבלט שם...דווקא ובגלל שיש שם הרבה שלא עברו חינוך...איכותי..ו/או לא מבינים שהכי בריא להיות בהוויה...ומה שהיה מת ומה שיהיה יהיה טוב אם רק נבחר. נראה לי שזו הבעיה הכי גדולה שלי עם ליאם...היא בורחת להיות קורבן...ולא בוחרת לבחור שלא.

שן22

New member
מעולה ../images/Emo140.gif תודה שענית.. ועכשיו נסכם שזכותך

לכתוב מה שאתה רוצה אשמח לראות אותך מביע דעה על אנשים אחרים... אני לא אקרא לך יותר יחצ"ן ספאם חבר זה חבר בעיקר חבר ילדות אני מבינה למרות שהעלבת אותי אתמול וכתבת לי לצאת מהפורום .. יש לי זמן להכנס לצפות ולכתוב כי אני סטודנטית ואני עובדת הרבה על המחשב, ועכשיו אני בדיוק מסיימת לעשות עבודה אני עוקבת כשזה ברגע ומתחברת שיש משהו מעניין , זכותי להביע דעה ... כן בשביל זה כולנו כאן ואני אשתדל לראות את הצדדים החיובים בעמיר.. שנה אזרחית טובה...

סמירנו23

New member
שן22 את חמודה חבל על הזמן

אני הרבה יותר מחבר ילדות לעמיר
ואני חוזר ממה שכתבתי ומבקש את סליחתך.. אני לוקח את זה קשה מדיי ואני אפסיק. 2011 שתהיה לכל עם ישראל השנה הכי טובה והכי איכותית והכי מתוקה שיש אמן ואמן

זה ברור שאתה יותר מחבר

השאלה אם הנאמנות העיוורת היא כי אתה אחד מאחיו? בתור מישהי שמכירה אותו פחות או יותר - ממש הופתעתי לראות את ההתנהגות וההתנהלות שלו בבית. הוא נאבק על מקומו כל הזמן, מודע ללא הפסקה למצלמות ולא מוציא יותר מדי מעצמו. לא כי הוא משעמם אלא כי הוא משועמם...

שן22

New member
אגב לפי מה שאני מבינה ממך אין סיכוי לכלום

בינו לבין נופר למרות שיש לה כימיה מצויינת חבל זה יכל להיות מעניין, שכנעת אותי שלא יקרה בינהם כלום....

סמירנו23

New member
עמיר אוהב את הלוק של נופר

אבל היא צעירה ועצבנית ולכן אני סגור במאה אחוז שקטע רומנטי בין עמיר לנופר לא יהיה
מה שכן? שהם יצאו מהבית...עמיר ונופר בטוח יפגשו בקטע של ידידים פה ושם כי האמת? יש לה צדדים יפים ובגדול היא מותק אבל זו כולה דיעה שלי

למעלה