עמיר גולדברג

stabilo7

New member
לא נראה לי שיש

סיכוי שבין נופר ועמיר זה יתפתח למשהו רומנטי.. ממש לא. זה באמת נראה שזה בקטע חברי.. הקטע המוזר זה שראו שהוא מחבק אותה מתישהו בכזאת חיבה ואהבה (חברית, לא רומנטית), ועם סיוון לא ראו בשום שלב כזה רגש בין השניים.

סמירנו23

New member
סוד ההבדל נמצא אצל נופר

בניגוד לסיון היא לא דופקת חשבון ומראה מי זאת נופר ולכן מקבלת מעמיר חיבוק אמיתי יותר אין לי ספק שאם סיון תתפתח (אני מקווה בשבילה שזה אכן יקרה) גם החיבור של החיבוק ישתנה

gily9

New member
מי אמר שאין שם רגש?

רק מאתמול בערב במהלך כל המסיבה קטעים של חיבוקים , נשיקות ריקודים, ובעיקר פתיחות גדולה בשיחה ביניהם, סיוון שהייתה סגורה מאוד, נפתחה מהשבוע לעמיר, משתפת ומסספרת, הוא מצידו תומך מייעץ ומפרגן, כפי שראיתי אותו אתמול בלילה כשהמתין לה כשיצאה מהאח הגדול, דובב אותה, תמך ועטף אותה בהמון אמפטיה. מאוד יפה התהליך ששיניהם עוברים, סיוון נפתחת, עמיר מתרכך, מעניין האם זה יעמוד במבחן המציאות, מקווה שכן. אני בעדם...

סמירנו23

New member
ג'קי מקסים,מצחיק ובעיקר שחקן ../images/Emo13.gif

זה לא אמיתי..ולצערי גם לא יחזיק מעמד הרבה זמן.

אילנה333

New member
אין תשוקה כי זה לא אמיתי בגלל זה

הקשר שלהם משעמם כאילו מישהו הכריח אותם להיות ביחד....

orlita1

New member
אני מסכימה חלקית

אני מסכימה עם הניתוח שלך על עמיר, לגבי הקשר עם סיוון, אני חושבת שכן הקשר עושה לו טוב, כי היא מצליחה להוציא ממנו הרבה יותר רוך. בנופר יש אגרסיביות שהייתה הופכת למערכת יחסים של כח וצעקות. עמיר וסיוון לא מנהלים מערכת יחסים מול המצלמות, או בשביל המצלמות, אלא לפי ראות עיני מתוך מקום אמיתי ונקי. עתי, מחפש מצלמות וכל מה שעושה מיועד למצלמות, סקס מול כל האומה, שיעורי התורה כל ההתנהגות שלו היא בעיני הצגה.

lia79

New member
מסכימה, ועוד משהו קטן עליו "כלב נובח לא נושך"

בהתחלה הצטייר כמטיל אימה היום ומאז הזוגיות משהו נכבה בו. אני כן חושבת שזה לא לאזמני והוא יחזור להתבלט ברוב.

yossi1981

New member
הוא ממש לא רודן

הוא טיפוס קצת שתלטן שזה מגיע לסדר וניקיון , אבל לא מדובר במגלומן או רודן . הוא כנראה רגיל להיות ככה מאז שהקים את העסק וקצת לא שם לב בהתחלה שהוא כבר לא בעסק שלו. אנשים מחפשים את הסער והשי של העונה הזאת בכח - וקל להדביק את זה לעמיר כי הוא אלפא מייל. אני חושב שעמיר מתעלה בהרבה על סער ושי. לדעתי הוא בחור וטוב ונכון יש לו כמה חסרונות - אבל כמו כולנו אף אחד לא מושלם , לא צריך לרדת עליו יותר מידי. החסרונות לדעתי מתגמדים לעומת חסרונות של אנשים אחרים בבית.

מה זה קצת שתלטן בקשר לנקיון?

הבחור רק מדבר על זה. אני במקומו לא מדבר, אלא מנקה מה שמפריע לי.

RealWorld789

New member
הוא אוהב להשמיע שהוא מנקה,

בפועל הוא בעיקר מסנג'ר אחרים שינקו, וכשהוא מחליט כן להזיז מטלית מצד לצד הוא דואג שכווווווווווולם ידעו מזה....

סמירנו23

New member
מעניין ומאוד יפה שהם לא שרפו

את יגאל..כמו הרבה אחרים בבית... ליעוז למשל? עמיר מכבד את יגאל רואה את יגאל כבוגר בבית..והאמת? יגאל לא כזה נורא

הימור שלי

סיוון תשים על הגריל את יגאל ופרידה עמיר ישים את יגאל ועוד שם נוסף (נופר\פרידה\שירן\ליהא)

stabilo7

New member
הימור שלי..

עמיר וסיוון ישימו את אותם השמות. וזה בעיקר בגלל דברים שקראתי פה על תיאומים שהיו בלילה.. לא ראיתי בעצמי (אבל זה נשמע לי הגיוני).

אחריהשיחה של הלילה,סיון כנראה לא תשים את יגאל

ואחרי השיחה עם עמיר שאמר לה שפרידה וליהיא מעצבנות אותו,שווה לראות איזה שם מבין השתיים תשים סיון.(אם תשים ואני מאמינה שלפחות שם1 יהיה).

למעלה